0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (197 puan) tarafından
Daha 8 aylık ama babasını görünce beni itiyor babasına gitmek istiyor ondan bana gel diyorum gelmiyor 

17 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Normal değil mi bu babsına düşkün bir bebektir benimki de öyle babasını seviyor özlüyor onda durmak istiyor
(197 puan) tarafından
Evet normal tabikide ama em azımdan beni de isteseydi ya a
-Reklam-
0 oy
(556 puan) tarafından
Ee ne var bunda kız :)
(197 puan) tarafından
Beni itiyor dnsjnwsn
(1,409 puan) tarafından
Ahajajajaj kiskancsın ya bende oyleydim ama hosumada gidiyo bi yandan tabi babası orda burda annesine gitmiyo itiyo beni istyo diye bobrleninceye kadar. İşte o zaçan şartellerim atiyo:D
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Az görüyordur babasını. Amaan merak etme iki gün sonra annesi kızsa bile gene anne diye ağlayacak. 
(197 puan) tarafından
Demi itmese beni iyiydi dksnen
(3,584 puan) tarafından
Bilinçsiz bir tepki o. Çocuk Açken muz göster gene seni itecek. Ozaman da muza trip atmazsın dmi :)
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Babasını az görüyordur gün içinde ondan yapiyordur
(197 puan) tarafından
Evet ama nasıl heyecanlanıyor cıldırıyor kapı kilit sesini duyunca hemen anlıyor bağırıyor al beni diye adam üstünü değiştiremiyor elini yıkıyamoypr beni itiyor hep ona gitmek için
(2,697 puan) tarafından
Benim oğlum da  öyleydi şimdi 4 yaşında babasının suratına bakmıyor babasına ittiriyor sen git annem gelsin diye babasıyla aynı koltuğa yan yana oturduğumuzda bile beni kıskanıyor anne gel benim yanıma otur diye ağlıyor beni tutuyor elimden zorla yanına oturtuyor
(197 puan) tarafından
Keşke benimki de öyle olsa kendimi kötü hissediyorum öyle beni itince
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Senin yine iyi kızım 3 buçuk yaşında babası gelince beni evden kovuyor ☺
(3,181 puan) tarafından
4 gün oldu galiba sofrada yemeğini bitirmeden kalkmak yok dedim babasına diyorki bu kadını kov sana artık hep bana karışıyor kocamda dedi burası onun evi anneler gitmez bıyere dedi senle biz başka ev alalım o zaman diyor yatağa yatıyoruz baba sencede annem kalksın demi çok sıkıştık der ohooo daha neler neler ☺
(197 puan) tarafından
Ay Allahım ne akıllı maşallah ama üzülürüm. Öyle ben
(3,181 puan) tarafından
Yok canım alışıyorsun baştan bende bozuldum bir iki şimdi hoşuma bile gidiyor baba kız aşkları ama beni kovmazsalar iyi
tarafından
3 yaş elektra karmaşası yaşıyor kızın. Yani bu dönemde erkek çocukları anneye aşık olur kız çocukları babaya. Erkek çocukları annelerini babalarından kıskanır kız çocukları ise babalarını annelerinden kıskanır. Misal kız çocukları bu dönemde annelerini taklit ederler. Bilinçaltında yatan sebep ise eğer annem gibi olursam babam beni de sever. Aynısı erkek çocuğu için de geçerli
(3,181 puan) tarafından
Biliyorum hamileyken okuduğum bir kitapta değinilmişti canım 5 yaşa kadar sürebilen bir durummuş beni rahatsız etmiyor zaten bu durum hayranım onların baba kız aşkına anne babası tarafından sonsuz sevilen bir kız çocuğu büyütülen bir evlat çok şükür
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Benim kızım 15 aylığa yakın, ben yemek yedirirken kaşığı elimden alır babasına verir :))
0 oy
(879 puan) tarafından
Bence bu güzel bişey benimki doğsun bende babasıyla arasındaki bağı güçlendirmek için elimden geleni yapıcam 
0 oy
tarafından

Ben ilk 6 ay kadar oyglumu sevemedim ve asla kokusunu içime çekmedim hani insan evladıni kucağına alınca boynana eğilip derin bir nefes alirya onu asla ama asla yapamadım ve benim oğlum tamamen baba bağımlısıydi ve ben gizli gizli ağlardım şimdi oğlum 2 buçuk yaşında yine baba aşığı ama ben babasına bırakıp lavabo ya gidemiyorum yani tamamen geçici bir baba aşkı zamanla anne bağımsızlisi oluyor lar 

0 oy
tarafından

Keşke benim oğlumda babasına gitse :D 

0 oy
(8,778 puan) tarafından
Bizimkide babasının kucağında bile beni arıyor babası kuduruyor kıskançlıktan:)))) bu dönemlerde normal cnm babasını az görüyorsa 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Kızıma bunu babasi dogurmus diyeceğin kadar düşkündü. Geciyor bu dönemsel keske simdide inmese göbeğinden. Pesimde her dk
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Ayy dertmi ariyon kendine canim ver baksin benim ikiside ole isime geliyor valla aksama kadar benimleler zaten rahat ediyom babasina gidince :D

0 oy
(7,358 puan) tarafından
benim oğlanda babası olunca beni unutur
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Ah keşke benimkide yakamdan birazcık çok değil bak 10 saniyecik bile düşüp babasına gitse ahhhh
0 oy
(491 puan) tarafından
Bence gayet normal gün içerisinde seni sürekli görüyor babasını da özlüyor çocuklar 
0 oy
tarafından
2 yaşından sonra sana aşırı bağlanacak. Bu aylarda başkalarını görmek onlarla takılmak hoşlarına gider bebeklerin. Ben de öyle düşünürdüm çocuk herkeste mutluydu beni bilmezdi. Şimdi 2 buçuk yaşında bensiz durmaz. Annemmm deyişi var ömre bedel :)
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Keşke benim oğlum da öyle olsa.... Üç yaşında şuan yapışık geziyoruz.. muttfakta bile ayağımın dibinde.. keşke bir an bile razıyım gitsin babaya.. kız daha ne istiyorsun bırak insan bir zaman sonra bıkıyor. Varsın babaci olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 264 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Npp (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu