0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Sizce hastane odasına kapı süsü baskılı magnet lohusa tacı lohusa pijaması vs gerekli mi ?

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sadece uzun lohusa geceligi aldim elbise  ☺️❤️

Digerlerini gereksiz gordum .

Zaten ihtiyac da olmadi .Bebegim kuvoze girmisti.

Sadece elbise rahat olmustu cunku sezaryen oldum .Cok rahat ettim onunl
tarafından
İnanırım şerifem bende çok rahat etmiştim vallahi bacaklarım gelene kadsr zaten gelip ikide bir kontrol ettiler kanamam ne durumda diye bende hep 15 dk da bir kalkıp yürüdüm kahve içtim falan çok wc ue gittim şahaneydi . Terlikler dediğin fibi crocs laards tuvalet terliğini andirdigi için hani o turuncu eski terlikler varya onları çok abes durmadı benimde ahdjfj :D
tarafından
Hahahahahwjwjejsjjs :D turuncu tuvalet terligi Milli terligimiz sjsjsj :D

Esim artik beni wc ye goturmekten bayginlik gecircekti .Bi ara sey dedi altinda bez var nasilsa yapiver ben cikaririm sjsjdjjdxj
tarafından
Ahshdjdjfjdjfj haykırdım aslında mantikliymis la ahsjsj :D benimde ilk eve geldiğimizde eşim saolsun banyo yapmama yardımcı olmusti tabi sıcak suyu görünce içimden löpp diye bı kan pihtisi düştü bana diyor ki galiba ince bagirsaklarin düştü ben bunu buz torbasına koyayimds geri taksinlar ahshdj :D tövbe yaaaa
tarafından
Jajajajjasjjssjjsjejeje ayyyy bebemi uyutuyodum gulunce irkildi sjsjjdjdid koptum :D

Okuyup okuyup guluyorum :D
(341 puan) tarafından
Hahahah gece gece ne güldüm  allahda sizi güldürsün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pandemi döneminde gereksiz bence ya ha kendin fotoğraf çekmek için bir iki bişey yapabilirsin ama gerisi hem o can havliyle zor oluyor hem zaten gelipte kimse gormuyo ne gerek var
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Kapıya kızımın ismini yaptırmıştım pijama takımı almıştım lihusa ama giymedim normal.pijama takımımı giydim rahat etmek için 

Taç da hastane vermişti kuaför de gelmişti 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Hiç gerek yok çoğu kişi evine geliyor zaten masraftan başka bisi degil bana göre 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Pijama yeterli canım ben diğerlerinin hiç birini yapmadım pişman da olmadım hele de bu pahalılıkta hiç yapılmaz. Bebek mevlidi yaparsın çok istersen orda magnet dağıtırsın nacizane fikrim 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Hiçbirini yapmadım canım. Bir gece kalıp çıktık zaten o ağrı ile gözüm hiçbir şey görmedi. Özel hastane olmasına rağmen küçük bir odaydı, iyi ki yapmamışım. 
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Lohusa.pijamasi hariç hiçbirini yapmadım. Zaten hastaneye kimseyi almiyorlardi. Bence hiç gerekli değil inan ki. Hevesin yoksa paranı daha faydalı şeylere ayirabilirsin. Pijama da çok gerekli değil . Eli yüzü düzgün pijamaları varsa onları giy . Gayet de güzel olur
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Kişiye zevke göre değişir ve o anki duruma göre ben yapmadım ama yapamazmistim zaten hersey çok ani gelişti 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Normal büyük beden pijama aldım başkada birşey para vermedim devlette oldum zaten bebeğin ihtiyacını almak daha mantıklk
0 oy
tarafından
Bana gereksiz geliyor onun yerine evini süsle daha iyi
0 oy
tarafından
Ben gerekli bulmuyorum lohusa pijaması dahi almadım normal önü düğmeli pijama takımı aldım işime de yaradı 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
hastane suslemeye her hast izin vermiyo ziyaretci yasak bazi hastanekerde
0 oy
(129 puan) tarafından
Hep masraf canım yaa gerek yok bence
0 oy
(219 puan) tarafından
İlk çocuğumda ziyaretçi olduğu için hepsini yapmıştım Foto çekimi olacaksa yapabilirsiniz ama ben lohusa tacı fln sevmem ikincide almadım Kapı süsü aldım sadece çekim için sabahlıklı takım dışında 3 pijama takımı aldm yanıma hepsini de kullandım hatta birini yollayıp yıkatmış bigün snra yne giymiştm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
15 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zem (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ekinsuyum (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 593 göst.
23 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde oslem87 (42 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...