0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar haftaya çarşamba sezaryen olacagım. Hastane odasını süslesem mi süslemesem mi karar veremedim. Aslında şekerlemelerden falan ikramlıklar hazırladım süsler yaptım fakat hastane odası hep pis geliyor bana. Götürsem mi oraya bilemedim.

9 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kendini iyi hiseddeceksen tabi susle benim sahsi fikrim fuzuli masraf gerek yok :))
(42 puan) tarafından
masrafı da geçtim de sanki hersey orda pislencekmiş gibi geliyor.
-Reklam-
0 oy
(382 puan) tarafından
Ay valla benim düşüncenm boşuna   masrafya  
(42 puan) tarafından
Çok gelen de olmaz hastaneye. Resim çekilmek icin iyi olur mu ki diye duşündum canim.
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Götürme kaç kişi girip çıkıyor bi de hasta olup söylemeyen manyaklar var neler neler var. Birinde sancm vardı gittim çatı muayenesi için acilde tam makasa alıyordu biri bağırarak geldi sakin sakin demin gelen hasta hepatit mis burda söylemedi yatista söylemiş diye . Öyle korktum ki. O kadın bi saniye geç kalsa bende hepatit b olabilirdim doğum yapacak vakit. Mikrop insanlar. . Birde o da doğurup bizim gibi yenidoğan bölümünde yatacak sonuçta . Korktum bi kere artık zor yattım bi gün değil ki ikramlık götürmek. Gelecek olana evde hazırla bence
(42 puan) tarafından
Eve masa mı hazırlasam o süslerle. Bana da hep pis geliyor hastane. O hazirladiklarimi oraya götürsem sonra eve getirip masaya koyamam ben huylanırım. Bir de bu ara domuz gribiydi bilmem neydi heryer mikrop.
(2,891 puan) tarafından
Aynen Masa hazırla dursun canım pislik kaynıyor hastane götürsen eve geri almayi için kabul etmez ordan dönünce ayakkabıyı valizi bile yıkadim pis insanlar tedirgin ediyorlar insan hastalığını bi söyler demi her yer tehlike
(42 puan) tarafından
Takı yastığını falan da götürmeyeyim dimi. Evde dursun. Bir kapı süsünü götürürüm.
0 oy
(675 puan) tarafından
Insan bi heves istiyor ben hevesini kırmak istemem ama pişman oldum şimdi ikinci gebeliğim şık bi tepsi de çikolata ve kolanya bi de bi kaç süs ilk doğumdan kalma o kadar malzemem elimde olmasına rağmen yapmicam zaten ağrıdan gözün birşey görmüyor kötü olunca da stes yapıyorsun örnek vereyim lohusa şerbeti yaptık sebilin vanası damlatti hep akti masaya ben gördükçe çıldırdım olmasa daha iyi yani 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Bnce evini süsle canım ikramliklarida evde ver 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kapımı süslicem sadece bebeğin yatagın ve kendi yatagımı bide foto çekilmek için :D gelen gidene de sadece çikolata koycam. Benim hastanem odaları falan çok temiz iyi bir hastane hijyen önemli 
0 oy
tarafından
Ben süslemedim çok kalmadım zaten hastanede 24 Saat bile olmamıştı iyikide süslememişim dedim evi süsleyebilesin canım ya da kapıyı süsle ods güzel olur 
0 oy
(3,810 puan) tarafından
susle tabi , bi kapi susu kuvez susu falan . kendin de yapabilirsin . ben kendim yaptim . 100 tl yi gecmedi
(25 puan) tarafından
Nasıl yaptın canım
(3,810 puan) tarafından
youtube de izledim . hayal tul aldim onunla yatak onune koymak icin fiyonk yaptim kocaman . bir de kuvez ortusu yaptim. keçe ile de kapi susu yaptim . hatta artan kece ile birtane daha kapi susu yapip letgoda sattim :) hamileyken zaman gecmis oldu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ekinsuyum (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Italya (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 591 göst.
23 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 381 göst.
18 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

377,160 soru

11,287,359 cevap

34,692 kullanıcı

...