0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Anneler 7.5 aylık kızım var sabahları değişik kahvaltılar vermek istiyorum artık pankek falan gib mesela bunları vermem için illa dişinin çıkmış olması mı gerek biri bana dişi çıkmadan veremezsin dedi ama bana mantıklı gelmedi sonuçta bütün dişleri bi anda çıkmıyor ki bebeklerin ilk çıkan 1-2 dişle de ne kadar çiğneme yapılacak belli sonuçta nasıl yapmalıyım sizce 

5 Cevaplar

0 oy
(2,719 puan) tarafından
Pankek zaten yumuşak bir besin damağıyla da koparıp ezebilir. ben veriyordum takip ederek. Bizim de ilk dişimiz 7.5 ay civarı çıktı. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pankek yumusak her turlu yer kaldi ki taneli seyler vermek icin disinin çıkmasını bekleme damaklari cok guclu ben ek gidaya gectigimden beri her seyi taneli verdim 8 ayliktan beri makarna yiyo suan 1 yasinda her seyi yiyo cok sukur. Bastan ogretirsen sonra hic zorlanmazsin
(147 puan) tarafından
Taneli verdim diyemem ama püreleri falan hep böyle pütürlü verdim hala öyle veriyorum ağzında çiğneme hareketi gibi yapıyo zaten ilk zaman emme hareketi yapıyordu
tarafından
Minik minik taneli vermeye basla yiyebildikce buyutursun boyutunu
0 oy
tarafından
eger tanelilere aliskinsa yer cnm dise gerek yok
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kızım 9 aylık hiç dişi yok. Bir tane ön alttan çıkıyor daha yeni ama biz 6 aylık olduğumuzdan beri yumurta peynir ekmek kuru fasulye pilav salatalık çilek muz portakal aklına ne gelirse yiyoruz. Hiç sakinmiyorum. Ben ne yiyeceksem ona da aynısını yediriyorum. Damaklariyla ezip yiyorlar korkma yavaştan başla alışınca ver gazı gitsin canım 
0 oy
(129 puan) tarafından
Alisiksa yer ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
18 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
16 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliff annesi (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 338 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,940 cevap

34,975 kullanıcı

...