0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
2019da 20lik dış ameliyatı oldum biraz önce bebeğimi emzirmek için uyandığımda o çekili yerde şiddetli ağrı hissettim. Baktığımda Orasinin Sis Ve Beyazlık Olduğunu Gördüm. Kemik Mi Yoksa Ameliyat Sırasında Dişim Kırılmış Olabilir Mi ? Emziriyorum Bebeğim üç buçuk aylık . Dişçiye Gittiğim de Narkoz Verseler Emzire Bilir Miyim ?

4 Cevaplar

0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ben hemen emziriyorum ama doğrusu 2 saat sonra filan emzirmek. İlk sütü sağmak bir de çok verdiyse şayet. Bunu dişçine de söyle aynı zamanda
tarafından
Gömmeli köklü bir disti ameliyat olmuştum 45 dakika sürdü iki ay yüzüm sis ve his kaybı olmuştu. Ara da bir iltihap yapıyordu meğer kök kalmış küçük bir kök röntgen çekti orda gördü Allah'tan yüzeye çıkmış.  Yorumunuzu yeni gördüm sağdım lavobaya döktüm
(7,709 puan) tarafından
Bu ameliyatı yapan dişçinin hatası değil mi yalnız?
tarafından
Erciyes üniversitesinde yapıldı bir çene cerrahı bir diş doktoru bir de asistan girdi evet doktor hatası iyi temizleyememis ve cep oluşmuş yediğim herşey oraya doluyormus. Sinirlere çok yakın tekrar ameliyat olabilirsin dedi bugün doktor
(7,709 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin inşallah olmam çünkü üç ayda zor iyilesmistim
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İltihaplanmıştır sanırım  4 saat emziremiyosun
tarafından
İşlem yapıldı üç saat emzirme sonra sağ dedi
0 oy
(895 puan) tarafından
Buyuk ihtimal dis parcasi kalmistir.uyusturmadan alirlar bence
tarafından
Morfin yaptılar uyusturmadan dayanamazsın. Dikiş attılar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ilayda_2122 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
11 cevap 118 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim500 (40 puan) tarafından soruldu

379,257 soru

11,352,268 cevap

34,823 kullanıcı

...