0 oy
460 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (59 puan) tarafından
2 doğum yaptım lazer ile ağrı sızı hisediliyormu o demir icine girince acimiyormu faydası oldumu kaç seans gitmek gerekiyor bilgi verirmisin iz 

7 Cevaplar

+1 oy
(119,499 puan) tarafından

wiiss demirmii :blink:       

(1,192 puan) tarafından
☺☺haha olabilir  normal bekliyorsun demi
sezeryan burda yasak diryaa
(1,192 puan) tarafından
Aa ciddimisin neden
valla yasak bebek tersse bile dr dogum ani masajla bebegi kanala sokuyo bana kuzeyde donmezse masajla dondurcem demisti
(1,192 puan) tarafından
Valla  turkiyede başı agriyanı sezaryene aliyorlar☺
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ne diyon kız :)))
0 oy
tarafından

Demir mi oy okudum tuhaf oldum sabah sabah :'(

0 oy
(2,623 puan) tarafından

Burda varmidir vajina daraltan :woot:

(59 puan) tarafından
Vallah gerek kalmadı canım 3 doğum yaptım eski haline döndü sikilasti allah razi olsun bana tavsiye eden kişiden sikilasti Akıntı bitti güzel kokuyor ses çıkmıyor zevk alıyor insan afedersin bir losyon böyle yaptı yine ameliyata ona buna parami ve zamanımi verecektim sımsıkı oldu ben bile hissediyorum ilişkiye girmeden
tarafından
Losyonun adı neki
0 oy
(348 puan) tarafından
Lazwri duymadim ama estetik yapıyorlar daraltma için lazerle bu iş nasıl olur bilmem..

Genelde başka dogum düşünüyorsanız yapıyorlar 
(59 puan) tarafından
Vallah gerek kalmadı canım 3 doğum yaptım eski haline döndü sikilasti allah razi olsun bana tavsiye eden kişiden sikilasti Akıntı bitti güzel kokuyor ses çıkmıyor zevk alıyor insan afedersin bir losyon böyle yaptı yine ameliyata ona buna parami ve zamanımi verecektim sımsıkı oldu ben bile hissediyorum ilişkiye girmeden
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim siğil cıkmıstı lazerle kesip almışlardı uyusmaası gecince bildiğin geberdim. Resmen yanık acısı yasadım
0 oy
tarafından
Seans değil tek seferde yapılıyor o lazer ameliyat gibi düşün ama kısa sürüyormuş ağrı vs olmuyormuş 
(59 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 264 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 320 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 540 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 766 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buse255 (29 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...