0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar vajina daraltma ameliyatı olanlar güzel sonuç aldinizmi nekadar sürede iyilestiniz birde fiyat ne kadara yaptırdınız 

7 Cevaplar

+10 oy
(262 puan) tarafından
Niye böyle saçma sapan cevaplar vermişler anlamıyorum ilişki mı sormuş başka ayıp bişey mı sormuş. Vajina daraltmanin neresi sapıklık iyice abarttıniz biriside uyarı vermiş cahil cahil davranmayın ya 
(262 puan) tarafından
Dadanacagi yeri iyi biliyor sizinle uğraşıyor bu kadar dert ettiğinize göre sjsjsj bı sizin sesiniz çıkıyor nedense bebeğim biraz okuyun araştırın 10 kadından 8 i vajina daraltıyor bilginize
(29 puan) tarafından
Yani burada sormayip nerede soracaktım bunun sapiklikla ne alakası var anlamadım admin de maşallah kapatoyor
tarafından
Aynen haklısın bnm durumum iyi olsa Bnde yaptırırım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kadın gayet normal bir soru sormuş, uyarı ne alaka !
tarafından
Keşke biraz da imla bilgin olsaydı :D Benden çok okul bitirsen en azından kendi dilini düzgün kullanırdın. Seni ciddiye bile alamıyorum okurken.
tarafından
Dedim ya insanlığımi kaybetmedim ... Ben seni ciddiye almadığımi hiç bir postuna cevap vermeyerek yapmışım sana yeter zaten
tarafından
Sen postlarıma cevap vermedin diye ne kadar üzgünüm bir bilsen :D Biraz önce de kadının postuna dadanıp kendi kafana göre yazıp çizdiğine göre gerçekten sorunların var, Allah yardımcın olsun.
tarafından
Sağol seninde akrabalarının Allah yardımcısı olsun
tarafından
“Sağ ol, senin de” olacak. Sen de sağ ol, umarım sorunlarını çözersin.
+1 oy
tarafından
Millet bi post acıyor okurken gözünde canlaniuor kadının sorduğunda birşey yok bence hamile degilmsn sn
0 oy
(29 puan) tarafından
Müstehcen içerik olduğunu dusunmuyorum bu tarz hatta daha açık sorular daha öncede sorulmuş neyse sağlık olsun 
0 oy
tarafından
Mustehcen ıcerık dıyenlerın cocukları leylekler tasıyo heralde ulen her turlu fantazıyı yaparsınız, gun gormemıs ne sözler soylersınız kocalarınıza yatakta buraya gelınce ılk defa duymus gıbı hallerdesınız, igrencsıniz
tarafından
Heeeeee leylekler getiriyormus sjjs
0 oy
(449 puan) tarafından
Normal dogum yapmayı düşünüyorsan doktora 3 dikiş fazla atmasını soylersen ameliyata gerek kalmaz burdan bi bayan yazmıştı normal doğumda doktordan rica etmiş ve gayet mantıklı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 277 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 629 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 539 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,396 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...