0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Bişey olur mu 

3 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Yandı mi ne demek bişey olur mu yandiysa olur acile götür çocuk acisina dayanamaz 
(1 puan) tarafından
Su topladı cok küçük foto attım görülüyor mu bilmiyorum hemen suya tuttum krem sürdüm parmak ucları sadece 3 parmağının ucu
(3,055 puan) tarafından
Foto yok görünmüyor suya tutma sudockrem sür ve sarı kantaron sür çok ileri derece yanık yoksa
(1 puan) tarafından
Yok yok parmak ucları sadece sabanın altı üstü kapalıydı ama sıcaktı yine parmaklarını degirmiş babası vardı yanında TV ye dalmıs yastıklarda bariyer yapmıştım gitmesin diye iktirmiş degdirmis üç parmağını su topladı evde Bi kac krem vardı baktım inyernetten diyo yanık kremi diye geciyor sürdüm hemen
(3,055 puan) tarafından
Tamam canım sür devamlı suya tutma habire sızlar iz kalmasın sizisini da alır sarı kantron geçmiş olsun
(1 puan) tarafından
Tamam canım cok sagol
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum çok küçük degdiyse sorun olmaz diye düşünüyorum benim kizimda duzlestiriciye değmişti 3 parmağı küçük su toplamıştı bi süre sonra geçti bende yanık kremi sürdüm soğuk suya tuttum ama gene de şu topladı. Çok ileri derece yanık olsa su toplamazdi zaten açık yara şeklinde olurdu 
(1 puan) tarafından
Su topladı bizimde patlarken acıyor mu kuzum ya
(3,552 puan) tarafından
Canim ben hiç farketmemistim bi sabah uyandi baktım patlamış heralde inmişti. Sonra hızla iyileşti
(1 puan) tarafından
İnsallah bizimki de agrısız olur ya içim parcalanıyo cocuga bişey oldu mu ya sobaya kafamı sokasım geldi benim canım yansın onunkı yanmasın diye
(1 puan) tarafından
Bide seninki kac aylıkken oturdu ya benimki 8 aylık daha oturmuyor desteksiz 5 10 saniye oturuyor tık devriliyor
(3,552 puan) tarafından
Normal kuzum yavas yavas oturur sen sürekli oturt destekle sağdan soldan
0 oy
(482 puan) tarafından
Benim üstüme12 13 yasinda iken  tencere de ki kaynar su döküldü komple yandım o an annem hakiki zeytin yagini her yerime sürmüş.  Yag acısını alir ,kabuk bağlamaz, deride deformasyon yapmaz. O yüzden kotu yanıklar olmadığı sürece yanar yanmaz hemen zeytin yağı sürün gecmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 198 göst.
0 oy
14 cevap 682 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 4,654 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 484 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu