0 oy
677 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından

Herkese merhaba eşimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz su an evde bi gorumcem ben kayinbabam var kaynanam baska yerde eşim işte daha yeni kızımın mamasını devirdim yanlışlıkla sobanın üzerine döküldü soba yanmiyodu alel acele sildim kayinbabam gelmeden neyse eve geldi sobayı yakti uzerindeki mama kokusu yayilmaya başladı ne döküldü dedi soyledim heryerin penceresini açtı surati asik bi sekilde daha demin iceri girdim öldürecek gbi bakti bana mutfaktayim içeri gidemiyorum elin ayagim buz kesti:(

14 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Kız Allah iyiliğini versin :) sobanın üzerine si.ç.madın ya bir şey olmaz korkma arsız olacan

-Reklam-
+2 oy
(8,741 puan) tarafından
Canım daha önce çok defa post açtın esin şiddet uyguluyor kaynanan kayinpederin şiddet uyguluyor ailene gondermiyorlar seni hizmetci gibi kullaniyorlar ailen arkanda olduğu halde neden çekiyorsun neden ya kendine ve çocuğuna bunu niye yapıyorsun kaç defa kendin dedin yorumlarda annemi arayacam babam benim arkamda diye çok mu asiksin şu öküz eşine ve ailesinede kendi ailene gitmiyorsun kusura bakma ama boşuna dert yanıyorsun çünkü böyle yaparak aslında Bi çok şeyi hakediyorsun 
(826 puan) tarafından
Cekilinbengeldim sen avukat misin acaba ? Yorum altındaki yorumdan kalkıp bana laf yetistiriyorsun senin üzerine vazife olan nedir burda ? Saçma sapan ipini koparan burda yemin ederim
(2,744 puan) tarafından
Egitmencim , ben kadının kendisine neden reva görüyor yada kadın buna susarak kendini böyle bir kötülük yapıyor bilemem yorumum bunun üzerine de değil onu bayana sorarsınız ailesi arkasnda olmazsa tmm arkasındaymis da bilemem
(2,744 puan) tarafından
Ben 5 yıldır burdayım canım bilen bilir .  ipini koparıp gelen kendince ahkam kesip kendince kurallar koyan başkaları oluyor kendileri . Sen nasıl ki bu posta istediğin düşünceleri karşındaki tek değil böyle olabilcek insanlar var saygı duymadan yok yalandan yok sıkıntıdaan diyip genelliyecek kadar ozgursen bu platform da  ben de o kadar özgürüm :) keza burda hiç yorumun altına yorum yapılmaz diye bir yazı okuyup gormedim. Avukat olmama gerek yok :)
(826 puan) tarafından
Mahalle kavgasına gelircesine bir üslupla bana hitap ediyorsan bir dur derim kusura bakma yorumuna bakarsan anlarsın diyeceğim de zaten seviye belli birsey demeye gerek yok. Ben 3 senedir burdayım sen 5 senedir buradasın sorun da tam olarak bu çünkü şu an.herkrs ancak saygı çerçevesinde fikrini söyleyebilir bunlar yazılı olmayan adap kurallarıdir öğrenmeni tavsiye ederim
(2,744 puan) tarafından
Gerçekten komiksin . Yorumlarına bak da saygı en başındanki yorumundan itibaren nerde :) sen ezberden konuşmaya devam et canım benim ya ben vicdanen rahatım kendime bir saygım var ondan aşağı inemem mahalle ağzı dediğin şey ne olur onu da bilmem . Ne ben bir insana öyle gittim ne de bir insan kendine geldi . Sadce bu kadar düşüncesiz olmayın diyorm sizin böyle birşey olmaz ihmal yok dediğiniz şeyleri yaşayan var diyorm saygınız olsn diyorm bana da saygıdan bahsediyoruz . Umarım daha fazla yazmasinnz :)
0 oy
(4,077 puan) tarafından
Olur ilur kazadir ne olacak sobayada dokulur yere de kiyafete de dokulur yani. Ucunda olum yokya niye oladar panik oldunki? Yada kaynpede niye okadar sorun yaptiki yani insanlik hali kendi de dokebilir yemek su  yada baska bisey
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Iyi de kim bile isteye sobanın üzerine bisi döker hele ki bebegin mamasini
0 oy
(119,073 puan) tarafından
bacim senin bi postun iburunu tutmuyo gecende post actin sildin esim askete gidiyo bedelli diye ne cabuk bitti bedelli askerlik de geldi ise girdi sendede var biside çözeriz
(265 puan) tarafından
Gecen dedigin 3 ay oldu bacım bedelli askerlik 1 ay !
(119,073 puan) tarafından
bak siddet goruyon ailene gidemiyon kocan ayri anasi babasi ayri dovuyo şu xamanda elin ayagin birbirine dolaniyo korkudan caninami susadin? bu kadar seye katlanma sebebin nedir?
0 oy
(12,871 puan) tarafından
İnsanız canım Anlık sinirlenmiş olabilir  
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Millete kendini bu kadar ezdirme madem seni istemiyorlar ayrı ev tutsunlar insan evinde de rahat olmayacaksa nerde olcak
0 oy
(58 puan) tarafından
Bukadar korkup tirstigina göre sen siddet gorüyorsun ne bu hal bacım döktüysen döktün yapmayin nolur ya daha simdi ayni evde yasayan bi arkadasada yorum yaptm bukadar sıkıntıliysaniz ayirin evinizi böyle ömür geçermi be guzel kardeşim 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Mama kokusu guzel olmazmi ya sjsj.bos ver ayni benim babam herseye sinirlenir.yaslilar canim uzulme
(58 puan) tarafından
Siddet gorüyormus o yüzden
0 oy
tarafından
Mayayami üzülüyor odanın kotugunami üzülüyor yoksa senin doktugun için hata goruptemu kiziyor
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım olur böyle şeyler insanlık hali. Kendini strese sokma, bir sey söylerlerse bilerek yapmadığını söylersin.
0 oy
(671 puan) tarafından
Ne var bunda niye kızsın ki gerilme 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O mamayı o adamın başından dökmek lazım 

Nolmuş yani,sen ne korkuyon bu kadar
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Yaşın kaç merak ettim. Neden bu kadar sindirmişler seni?  Eşini çok seviyorsun diyecem ama şiddet uygulayan birini de sevmekte n bileyim. Herşeyi geç yavrun büyüyünce umarım bu saçma hayatınız düzene giirmiş olur. Böyle bir ortamda çocuk yetiştirmekte çok zor. Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
7 cevap 193 göst.
0 oy
20 cevap 4,633 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 483 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

378,027 soru