0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben kızımda cok kaldirdim simdi yine hamileyim odun falan getiriyorum bel agrisindan öluyorum aksama kadar getirecek kimse yok bu arada esimde isten gec geliyor

12 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cok agır trafık kazası gecırmıstım ben ya
tarafından
Ay geçmiş olsun kuzum
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Hepsini bir taşıma  cnm. Komsularindan rica et. 
tarafından
Inan hepsi goruyor yardim bile etmiyorlar bende ister istemez yardim istemeye cekiniyorum
(341 puan) tarafından
Ayy ben yoldan gecen herkese yardim ederim. Cok kotu ahmaklar sinirimi bozuluyor boyle duyarsiz insanlara
tarafından
Aynen ben olsam bende soylerim ama herkez bizler gibi dusunceli degil canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerden taşıyosun evin içine bi yere kovalarla koydur canım
0 oy
(7,650 puan) tarafından
Dolap sürükledim koltuk yeri deistirdim efenime soyleyem perde taktim dolap sildim yapilabilecek herseyi ysptim ama kocam market posetlerini tasittirmiyordu :D
(7,650 puan) tarafından
Soyadin zorlumu ondan:D
(7,650 puan) tarafından
Demi ece valla bizde de ilk oyle olldu ben isdeyken yaptim vallahi duyar duymaz gebeligimi bundan sonra bi is yapmak yok sigara icmek yok kola icmek yok basladi siralamaya taaki dogurduktan sonra hersey bitmisti:D
(341 puan) tarafından
Yok kiz nisanliylen de boyledi. Dogurdum yemegimi kahwaltimi ayagima getirdi cocuk aglasa benden once kalkti. Keske ben emzirsem dedi hahaha. 2. Hamilelegim 15. Haftalik su an hic değişmedi  adam. Halen bakar 22 aylik kizima ben uyurum
tarafından
Ay maşallah kuzum Allah mutluluğunuzu bozmasın.
(341 puan) tarafından
Amin darısı  isteyen herkesin başına.  Allah kimsenin agzinin tadini bozmasın.
0 oy
(205 puan) tarafından
7 aylıkken taşıdım odun değil kaynanam merdivenleri yika dedi bende kova dolu şu taşıyordum vicdansiz kaynanam hiç acımadı demedi yardım bile ediyim sonra zatten bel ağrısı çektim sancı gibi belime vuruyordu ayağa kalkamiyodum vicdan işte 
0 oy
tarafından
Her işimi kendim yaptım mecbur 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bile bile değil ama geç öğrendiğim için bilmeden çok.tasidim soba tup bobin kutusu kömür ne ararsan,
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Akşam esin geldiğinde kapının önüne akşama kadar yetecek getirsin canım 
0 oy
tarafından
Bende her şey yaptım sakınan göze çöp batar dedim ama bebeğimi kaybettim sebebi ağır kaldırmam değil tabiki ama yine nasip olursa dikkat edicem
0 oy
tarafından
eşin akşamdan evin bir yerine koysun odunları. neden taşıyorsun ki? ağrın olmasa tamam derim de ağrı yaşıyorsan yapma.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hamile olduğumu bilmeden yatakta zıplayıp yere yapışmıştım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
0 oy
33 cevap 247 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.
25 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu