0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,621 puan) tarafından

Kızlar 5000 alım yapacaklar başka yerlerden bisey çıkmıyor puanım 73 orda belki düşer puan basvurucam ama miyop astigmat gözlerimde ne ararsanız var :( geçen bi baktım bir ton sağlık şartı göz numarası okudum anlamadım da çevresinde gardiyan olan var mı gözlük kullanmak sıkıntı çıkarır mi ya oraya başvurunca başka kadro ya da basvuramicam bosyere yanmasını da istemiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(7,612 puan) tarafından
Valla yengem kullanmiyor ama bilmem ki
(1,621 puan) tarafından
Yengen gardiyan  mi canim sormasi ayip kac puan la girdi :( sansim var mi bilmiyorum bilir mi kendisi gozde sikinti olunca alirlar mi ki
(7,612 puan) tarafından
Cnm suan soramam da bildigim kadariyla bu sene kucuk sehirlere puan yetiyor senin ama buyuk sehirlere yetmez
(1,621 puan) tarafından
Valla bi tutsun da sehir falan umrumda degil nere olursa giderim esimin isi bana gore şekillenebilir geçen sene başvurmadım çok pişman oldum o günden beri kaç yere başvurdum hiçbiri olmadı inşallah buraya puan düşer de girerim :(
(7,612 puan) tarafından
Insallh hkknda hyrlisi zor bi is ya
(1,621 puan) tarafından
Hangi iş kolaylı canım en azından devlet dairesi işini yapiyorsun aldigin para belli yaptığın iş belli benim eşim sabit fikirli devletten başka yerde çalışmamı istemiyor devletten de nere tutarsa kabulum artık
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Puanin düşük canım://
(7,654 puan) tarafından
Tabi ki hayırlısı olsun infaz koruma memurluğu kolay bir meslek değil ben sirf para icin sevmediği mesleğin yapilmasina karşıyım...
Mülakatli alimlar varsa araya adam koy
(1,621 puan) tarafından
Yok canim sirf para icin değil çok şükür durumum iyi ama eşim devletten başka bi yerde çalışmama karşı kendim için bisey yapmak istiyorum artık 28 yaşındayım hiç çalışmadım nere olursa olsun herkez işte yaşıyor zorluk ama onu bile görmek istiyorum zor olsun ama emeğimin karşılığını göreyim hem kendimi gelistiriyim aileme çocuklarıma destek olayım istiyorum
(800 puan) tarafından
Kpss puanınla zabıt katibi yada icra katipliğina de başvuru yapabilirsin cnm
(1,621 puan) tarafından
Canım 90 üstü yazmak gerek o kadar yazıyorum ama klavye sınavını geçecek kadar çok yazamam
(800 puan) tarafından
Dahı klavye için  2 ay var düzenli çalışarak artırabilirsin
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bizim bir arkadaş gardiyan lens kullanıyor. Tam şartlarını bilmiyorum ama onda bir sıkıntı olmadı.
(1,621 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(119,309 puan) tarafından
arkadasimin babasi gardiyandida emekli oldu yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde balporsugumom (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde balporsugumom (15 puan) tarafından soruldu