0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (507 puan) tarafından
Bebegim 4.ayın içinde egzaması için aynısefa kremi kullandım bir sorun olur mu. 

3 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dr krem vermedimi
(507 puan) tarafından
Verdi canım geçiyor tekrarlıyor alarji testi de yaptık bir sorun çıkmadı ama kremi de kortizonlu oldugu için çok kullanma dedi. İnternetten bakınca iyi geldiğini okudum. Ama içim rahat etmiyor
(7,654 puan) tarafından
Benim oglumda da o zamanlar başladı bir cok krem kullandim şükür yani su an yok çıktıkça krem sürüyorum
(507 puan) tarafından
Size verilen kremlerin adı neydi acaba
(7,654 puan) tarafından
Ilk basta hipokort
Sonra biz locoderm aldik iyi geldi
Simdi elidel ve ectopix kullanıyoruz cok şükür 1 yaşına girecek eskisi gibi olmuyor
Ayrica dr bize bioderma atoderm sampuan ve krem kullanin dedi onları kullanıyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
ilk olarak 3.5 aylıkken çıktı bizde de. 7.5 aylık şimdi alerji testi yapıldı bişey çıkmadı şükür. ara ara çıkıyor. doktorun verdiği kremleri kullanıyorum. hergün duş aldırım nemlendiriyorum. çok artarsa ve geçmezse mecbur kortizonlu kremi kullanıyorum. 
(507 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Bizdede vardı ve çok kötüydü yanalklari bize lucoderm verdi beş gün boyunca günde iki kere sürdük gecti ve birdaha cikmadi  kullanmanı tavsiye ederim çok iyi krem burda kaç anneyde söyledim.kullanip etkisini gormustuler
(507 puan) tarafından
Sağol canım bende eczaneden alıp kullanayım inşallah faydasını görürüm
tarafından
Kullan canım günde iki kere beş gün boyunca benim oğlumun yanaaklari çok kötüydü kullandık iki günde etki gördü iylesti şuan bir yaşında birdaha cikmadi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hatice.1234 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
10 cevap 356 göst.

377,374 soru