0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Son bir haftadır çok huysuz ağlıyor herşeye sebebini bilmiyorum :( geceleri uyuyunca yerine koyuyorum ağlayarak uyanıyor ama kucağımda uyuyor saatlerce. Neden olabilir kızlar ya bir doktora götürsem mı bir hastalığı falan olabilir mi axaba idrar yolu enfeksiyonu falan dediler burada bir kaç kişi. Onun belirtiler neler oluyor 

7 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çişi ağır kokar
(2,529 puan) tarafından
Evet oluyor o kaka yaptı sanıyorum ama değil çiş yapmış oluyor bezini açınca da kokuyor. Peki o ağrı yapar mı canım idrar yolu enfeksiyonu yani birde doktorlar nasıl anlıyor onu
(9,247 puan) tarafından
Yapmaz mı canım sancı yapar yetişkinler gibi düşün.delikli poset yapıstırıp idrar alacaklar test yapacaklar sana tavsoye onu yapıstır bebek odasında bekle hastahanede.bez acık halde. Ben yapıstırıp bezledım 1 denn7 ye kadar idrar alamadık.o posetin 1 saatlık süresi var eger kaka bulasır yada bir saatte istenilen idrar olmassa yenıden yapıstıryorlar. Ben b3zledıgımden hep poşet kaydı hiç içine gitmedi poşetin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir götür göster canım doktora belki idrar yolları enfeksiyonu olabilir idrarı kokuyor mu 
(2,529 puan) tarafından
Şöyle diyeyim canım bezini açınca koku geliyor. Yani demek istediğin o mu. Kaka yapmış gibi ağır kokuyor bazen
tarafından
Rengi koyu mu peki canım olabilir sen götür bir tahlil yaparlar en azindan
(2,529 puan) tarafından
Yok değil canım rengi normal
0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu varsa cisi çok kokulu olur genelde koyu renk olur ve çiş yaparken miziklayabilir doktors gotur bi idrar testi kan testi verir çıkar onda ne olduğu
(2,529 puan) tarafından
Rengi yok canım normal ama koku oluyor
0 oy
tarafından
1 yaşındayız aynı o duruumdayim.. dişte olabilir..
(2,529 puan) tarafından
Yarın radevu aldım canım artık bir baksınlar hiç durmuyor hep ağlıyor geceleri çığlık çığlığa uyanıyor ne yapacağımi şaşırdım:(
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm
(2,529 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(119,282 puan) tarafından
idrarinda koku varmi
(2,529 puan) tarafından
Koku derken yani çiş yaptığında veya bez değişimin de kokuyor. Yarın icjn randevu aldım bir gösterecem sevda. Kan mı alırlar idrar tahlili mı jsterler
(119,282 puan) tarafından
onu bilmiyomda enfeksiyon olabilir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 553 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 118 göst.
0 oy
11 cevap 443 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,476 soru