0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hastanenin kapısından tanıyor başlıyor agalamaya cikalaim çıkalım diyip duruyor. Doktora muayene ettirmiyor. Ağzını actiramiyor. Daha önce hastaneye asi ve sünnet yada aşırı hasta olduginda gitti hiç güzel anısı yok. Bir bucuk yasind asunnet oldu ve çocuk çok aşırı korkmuştu. Ben hak veriyorum ama bu domtor moralimizo alt üst etti

Doktorda beni çok sinirlendirdi. Niye böyle korkuyor psikiyatride gidin falan dedi. Gittim dedim.sustu.Oglum 33 aylik

10 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Doktorda abartmış benim oğlumda korkuyor iğneden o yüzden gitmek istemiyor artık sevdiği şeyleri alıp kandırıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Çok normal tepki vermesi tanıyor biliyor hastaneyi kan iğne falan yapıldı için canı yanıyor gitmek istemiyor pskolağa gidicek durum yokki bunda benim oğlan 2 yaşında yolları ezberlemiş yaklaşımca kıyameti koparırdı
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Hastane kapısını bırak daha hastanenin bahçesine girer girmez yıkıyor ortalığı girmek istemiyor doktor abartmış çocuk yani korkuyor bunun psikiyatriyle ne alkası var herşeyde psikiyatriyle yönlendiriyorlar bende korkuyorum girmek istemiyorum hastneye bende mi psikiyatriye gideyim 
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Benimkide hergün gidelim diyor. Hiçbişeyi olmadiği halde hadi gidelimde boyuma ve kiloma baksinlar diyor. Doktorunu çok seviyor belkide o yüzden hiç korkmuyor. Daha anlayışlı bir doktor bul bence. 
0 oy
(289 puan) tarafından
24 aylik oglum doktor diyince bile aglardi. Sonra ben ona doktor seti aldım. Birlikte oyuncaklari tedavi ettik. Doktora gitmeden bir gun once anlattim. Doktora gidicez agzimiza bakicak kulagimiza bakicak sirtimizi dinleyecek ona da gosterdim oyuncaklariyla. Bana da yapmasina izin verdim. Sonra doktorda aglamamaya basladi. Sukur gecti korkusu
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Kızımda aynıydı sağlık ocağındaki doktorumuz kızıma güzel yaklaştı gittiğinde muayneyeden sonrankizimla konuştu çikolata verdi falan şimdi bişey olsun kendi der hadi doktora gidelim diye doktorlar çok önemli bi konuda 
0 oy
tarafından
21 aylık oğlum, ne zaman hastenenin kapısından girsek ağlamaktan kendini kaybediyor. Doktor asla muayene edemiyor, bakamadi ağzına stetoskopla da dinleyemedi oğlum hastayken, film çektirmek zorunda kaldık boş yere radyasyon yedi. Nasıl düzelecek bilmiyorum bu durum 
0 oy
(92 puan) tarafından
Benimki değil hastane kapısı hastanenin yolunu bile tanıyıp ağlıyo. Normal bisey yani bi iğne yaptirdigin zaman o çocukların bilinç altına yerleşiyor o korku o acı normal olarak ağlıyorlar 
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Bence bu çok güzel bişey bebeginiz gittiği yerleri tanıyor ve unutmuyor tabiki tramva olmuştur bizi düşünün doğum masasından korkmuyormuyuz dişçi koltuğundan korkmuyormuyuz yani ben kendi adıma söyleyeyim gerikiyorum istemsiz sekilde
tarafından
Ben utanmasam dişçi koltugunda aglayacam. En sevmediğim yerdir. Doktor çocuğuma tuhaf baktı. Bukadar çocuk gördüm hiç böyle yirtilani görmedim dedi. Çok tuhafıma gitti. Ben girdum ağlayan yırtılan çocuk o nasıl görmedi. Allah'ın cezsi mahfetti günümü
(3,389 puan) tarafından
Ağzına bi tane cakacan
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benimkide aynı şekil ama bir kaç kerede kendim için gitmiştim ondan belli sesi cikmiyo bişi demiyo 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 125 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 443 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 553 göst.
8 Şubat 2020 Diğer kategorisinde FatmaÇokAnne (189 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap