0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hello ben gecmiste roaccutane kullandim kizlar (akne ve izler icin ilaç). Bukelamun gibi deri değistirdim o ilaci kullaninca vardir aranizda bilenler hani şu onu kullanmak için aile izni isteyen zimbirti ilac varya ha o işte. 6 ay icinde cildimi bebek gibi yapti ama yağli cildimi şuan kupkuru hâle getirdi hangi nemlendiricileri kullandiysam fayda etmedi doktorun verdikleri de fayda etmedi. Bana sağlam bi nemlendirici önerin dankee :))

7 Cevaplar

0 oy
(7,864 puan) tarafından
Aliyevra kullandinmi :)
(7,864 puan) tarafından
Bnde diemedigim icin delirdim suan:D
(17,924 puan) tarafından
:D ahahahah  senin öbür hesap noldu kız
tarafından
Azerbeycan basbakani :D aloe vera kullandim da fayda etmedi
(7,864 puan) tarafından
Sorma canim admine hanimcigima sorularimi silebilermisiniz dedim ne msj yazabiliom nede yorum atabiliom engelliyim izin olmadan giremezsin dior kokten halletmiş helena nin dedigi gibi:)
(17,924 puan) tarafından
:) sağlık olsun
-Reklam-
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Çay ağacaı yağı da çok güzel nemlendiriyo aşkitommmm
tarafından
Aayy dur onuda deniyim baby ♥️ marka önerin varmi
(17,924 puan) tarafından
Ben farmasininkini kullandm bebeğim
0 oy
tarafından
Çok kuru ise kesinlikle Bioderma. Ben onda buldum çareyi
tarafından
Mağazada bulamazsın. Eczaneler satiyor. Tüm kremleri denedim ben. En son bunda buldum. Ertesi gün kalktığımda bile cildim nemli kalıyor.
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Denedim ama maalesef oda fayda etmedi piyasada ki en ucuzundan en pahalisina dermo kozmetik ne bulduysam denedim banamisin demedi. Kuruluğunu soyle anlatiyim sana o kadar kuru ki artik kabuk bağliyo ve kaşiniyo acaba egzama falan mi diye dusunuyorum
tarafından
Tamam canım iste bir nevi egzama çeşidi. Sen Bioderma in hangisini kullandın. Atoderm serisini alacaksın egzama için
tarafından
https://ty.gl/xf2atl24kp

Ben bunu kullandim ama senin dedigini de bi deniyim tesekkur ederim
0 oy
(1 puan) tarafından
https://www.eczacilarim.com/hassas-ciltler-icin-missha-temizleme-kopukleri/ bu linkteki ürünleri denemelisin eczacı tavsiyesi hepsi
tarafından
Tesekkurler canim bi bakiyim
0 oy
tarafından
Akne için kullandığın ilacı nerden aldın bana da lazım 
tarafından
Canim ben kullandigim da 17 yasindaydim reşit olmadigim icin aile izniyle imzayla aldim o ilaci doktordan. Cildiyeye gittim bir cok tedavi denedik bide artik aknelerim kistlesmişti son care roaccutane di onu kullanmak zorunda kaldim. Çok riskli bi ilac asla gunese maaruz kalmaman lazim dudaklarin yariliyo kuruluktan derin dokuluyo ilac bitene kadar ağda olamiyosun. Cildiyeye gidersen o uygun gorurse verir
tarafından
Kullandığım ilaçlar yüzüme sivilce yaptı ilacı bıraktım sonra sivilceler gitti ama izleri kaldı gitmedi çok moralimi bozuyor
tarafından
Cildiyeye gidebilirdin belki verirler
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben krem kullanmiyorum irem yillar once dogal urunleregevtim. e vitamini , sari kantaron yagi hibdistan cevisi yagi felan suruom geceden.
tarafından
Askim ampul seklinde e vitamini de kullandim ama yok olmuyo kantaron yağini deniyim evde var
(11,217 puan) tarafından
o cok guzel inan cok memnunum.
0 oy
(104 puan) tarafından
bende ayni ilaci kullandım sivilcelerim gecti ama şimdi yine hamilelikten dolayı cikti cildim kuru olmasina rağmen yani ne kullanacam bilemedim
tarafından
Cildiyeye gidecenn canim tekrar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 138 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
14 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 221 göst.
25 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...