0 oy
888 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Dün 3.5 aylik oglum sünnet oldu. Eşimin ailesi, benim ailem bide 2 arkadasi geldi. Yemek verilecegi zaman sünnetçi ogluma iğne yapti. Sonra yemek yiyelim sonra sünnet yaparım demiş. Bende herkesin içinde eşime neden yapmadi yemek istiyor uyuşması ya giderse dedim. Bana 7 8 kadinin içinde bagırdı ben mi dedim sünnetçi yemegini yemek istiyor dedi herkes bana ona baktı ben sustum. Sonra sunnet bitti abimin oglu rahatsızlandı. Hastaneye eşim götürdü. 1 saat hastanede kalmışlar. Eşim eve geldi kızmış benim sunnetim var. Senin abin bana gel bekle dedi hastanede 1 saat bekledim. Misafirim var dedi. Herkes gitti. Annem kaldı kolunda lif yırtılmasi oldugu halde kaldi. Akşam anneme anne senin oglun ama bak benim misafirim var ben kızdım beni bekletti dedi anneme söylendi annem şok oldu bişi demedi. Ben cok üzüldüm anneme cok kızdı. Sabah oldu kalkti annemle konuşmuyor. Cikti gitti. Bende msj yazdim her ailem geldiginde yaninda beni azarliyorsun dedim. Bende artik ailene böyle yapayim . Arrik sen nasil davranirsan bend öyle davranicam dedim. Beni aradı eşyalarini topla annene git dedi. Annemde tartısmaya dahil olasin görmesin istedim. Eve geldi topla esylarini diyip bagirdi annem esyalarini topladi ben gideyim kizim yuvan yıkılmasın dedi. Sütüm kesildi üzüntüden oglum hala agliyor. Izin vermedim annem gitmedi zorladim gitme dedim. Hala konusmuyor annemle. Annem hala aksam yemegi yememiş bosver kızım yemesemde olur o mutfakta yemek yedigimi görmesin diyor. Esimde annen bana evet haklısın demedi oglunu koruyor bak diyor cok üzülüyorum arada kaldim. Annemin yaninda bana hala bağırıyor gideceksin annene istemiyorum diyor. 

41 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Kusura bakma da esin adam değil annenin yanında git toplan demiş.  Çıkın gidin ana kız bide boşanma davası patlat üstüne.  Arkana bile bakma . Ömür bu rezil adamla geçer mi el içine hiç mi çıkmayacaksın 
(446 puan) tarafından
Ogluma 4 aya girecek mama vermedim hep sütüm vardi. Bugün aglaya aglaya mama verdim sütüm gelmedi. Eve geldi hala bana kiziyor sus annem duymasin üzülür diyorum. Hala bagiriyor
tarafından
Sen alttan aldıkça kusura bakma da tepene çıkacak. Değer mi evladının rızkını kesmeye. Bağır çağır ortaligi velveleye ver çağır anasını babasını da konu komşuya da rezil et toplan Git. Bide dava haberini görünce g.tu sıkışır zaten kolay mı boşanmak donuna kadar alirsin
(5,559 puan) tarafından
Aynen walla diyeceğimi demişsin. Kurtul bu adamdan bundan sana koca olmaz
(320 puan) tarafından
tövbe bismillah eşine bi anda mı böyle oldu hep mi böyleydi canım hayırdır biyerleri bi anda niye kalktı böyle gitmiceni biliyorki o yüzden böyle diyor kesin daha yeni dogum yapmışsın zaten stres çok oluyor herkes bişey diyor seni çok iyi anlıyorum şuan çok üzüldüm okurken Allah'ım yardım etsin sana ama eşin hep böyleyse durma o evde
(7,715 puan) tarafından
Artim olaydi verirdim
Valla aynen öyle arkama bakarsam namerdim
-Reklam-
0 oy
(576 puan) tarafından
Ben olsam annemi de alır çeker giderim. Ne biçim koca bu böyle 
(189 puan) tarafından
Vallahi keşke benim herifde kavga etdiğimde beni anneme yollasa ölsende kalsanda benim yanımda kalacaksın diyor.
(48,695 puan) tarafından
Kedi atiyo sanki kapiya
(446 puan) tarafından
Bende anneme kizmasina kizdim hakki yok ki anneme kizmaya bana diyebilir susabilir anneme neden yapiyorki
(48,695 puan) tarafından
Sen alismisin seni hor görmesine
(776 puan) tarafından
O kadar haklilarki bir ders vermen lazım canım usulen sen olursun yoksa hep annende yazik
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Keşke gidip hastanede yaptıraydin sonra bı düğün mevlüt bişi yapardın az daha buyuyunce
(446 puan) tarafından
Söyledim cok söyledim. Ama kabul etmedi. Kimseye gerek yok hastanede yapalim dedim. Babasinin sözunden çıkmıyor. Kaynanam da kalmadi. evinde yapalim dedik yok dedi.
0 oy
(598 puan) tarafından
Ağzını burnunu kırarım öyle kocanın kusura bakma da ben onun ailesine saygıda kusur etmeyecem yediklerini önüne yemediklerini ardına vericem benim aileme böyle davranacak hee gebertirim adamı elimden kimse alamaz evire çevire patlatirim ağzını burnunu
(446 puan) tarafından
Yemin ederim annemden cok onun ailesini görüyorum hamile halimle ben evini temizledim annesinin kızı sehi4 disinda evli diye .. karnim burnumda çay servisi yaptım. Ama benim ailem bana yardima geliyor cocuk var diye. Kardeslerim annem her defasinda bana onlarin yaninda bagiriyor carpip kapiyi cikiyor veya onlarla konuşmuyor
(598 puan) tarafından
Onun o çarptığı kapıyı götüne sokmak var da ahh bana denk gelmiyor
0 oy
tarafından
Yeminle okurken kanım dondu. O kim köpek benm annem e öyle şeyler diyecek öyle davranacak ağzına s*çarm. Senin yerinde olsam annemi canımı kanımı da alırım çıkar giderim. O nasıl bir adammış öyle. Nasıl Bi pe*zevenk.. Ayyy fenalık geldi 
(446 puan) tarafından
Ya daha yeni evliyim içim gidiyor. Annem o geldiginde arar onu oglum ne yemek yapayim bize gelin der cayi biter annem kalkar doldurur. Annem 40im cikana kadar kalp hastası oldugu halde kaldı gunlerce uyumadi ama annesine diyor annem cok saf hic kimseye bisi demez diyor ben annesini annemden ayirmadim babasini babamdan cok sevdim
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Böyle adamın yanında bi dakka durmam alır giferim o kimde annemin ailemin yanında bana cemkirecek öle
(446 puan) tarafından
Heo yapiyor keske annemin yaninda olmasaydi herkes kardeslerim arkadaşlarim gördü ama annem kalp hastasi ablam evlendi bosandi tekrar evlendi. Yuvam tehlikeye girmesin istiyor.
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Gitsene ya kadını da rezil etmişsin. Daha ne desin sana kapıya mi atsin
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun böyle adamla nasıl bir ömür geçer bunlar yenecek yutulacak gibi değil bilemedim
(446 puan) tarafından
Bilemedim bildigimde hamile kalmistim iyiydi aslinda ama ne zman ailem gelse bisi desem kızıyor. Annem duysun bilsin hic istemezdim
tarafından
Gerçekten aileye yansıyınca olay çok kötü oluyor hele ki birebir muhatap alarak bu şekil davranması çok kötü. Sen bir şekil sana yapılan edileni yutuyorsun ama diğer türlü öyle olmuyor. Kadın susmuş ya gerçekten deseydi oğlumun canı öyle istedi deseydi napacaktı dövecek miydi. Saygı diye biseh var. İnsan büyüktür derde susar. Yazık aile terbiyesi görmemiş ne yazık ki. Sende hamile halinle ortada heba oldun insan hiç mi acımaz.
0 oy
(13,027 puan) tarafından
G.otunu kaldirmissin ondan al çantanı çık git g.ot gibi kalsın ortada da anlasın yaptığını 
(446 puan) tarafından
Anlamaz ki cocugu birak git diyor. Her kavgamizda tehdit ediyor git istiyosan diyor
(13,027 puan) tarafından
Kalk git surdan de 3.5 aylık bebeyi nasil bırakıyorsun o bebek senin hakkın k.b ver lafını çekil köşeye bir bagiriyorsa 10 bağır yırt kendini bidaha bağırıyor mu bakalım. Ortada birşey yokken annenin suçu ne ya yazık
0 oy
(374 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş annenin yanında valla ben olsam giderdim ne gereği var ailenle önceden de sorunu varmiydi acaba çünkü böyle hiç korku yok adamda
(446 puan) tarafından
Hayır yoktu. Neden ki abimi hastaneye birakip 1 saat beklemis o yüzden kızıyor. Sunnetim var b3n abini beklemk zorunda degilim diyor. Anneme bekirtiyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin terbiyesizsin önde gideni kendine bir iyilik yap annenin evine git sakın konuşmaya kalkma. 

Burnu sürter kendisine çeki düzen verirse amenna. Sabah o işe siz annenizin evine.. 
(446 puan) tarafından
Almaz ki dedi burbun sürtsün git diyor
(1,928 puan) tarafından
Almazsa almadın. Bak canım insan hayatta izzeti için yaşamalı. Bugün bunu yapan yarın neler yapar. Sen alttan aldıkça kendisi level atlayarak devam edecek.
Ne bekliyorsunuz anlam veremiyorum.
Yarın sabah hiç konuşma ses etme ve git..
(446 puan) tarafından
Keşke arkamda duran babam olsaydida gitsem. Babama gitsem 2 gun sonra git evine der
(1,928 puan) tarafından
Siz bilirsiniz Rabbim feraha çıkarsın inşallah.
Bu adamla konuşarak olayları çözemezsiniz bari konuşmayın muhatap olmayın.
Sessizlik dağı devirir
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Eşin çok yüzsüz.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Çok üzüldüm gerçekten ya insalah duzelir durumunuz 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bağırması hata tabi esim babanim yaninda asla sesini yükselmez annemle görüşmüyoruz zaten olsada bagurmaz yanj
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Annen çok sessiz kalmış burda kuzum ağırlığını koyması gerekiyodu 

Eşin çok yayılmış ortalıkta at koşturuyo 
(446 puan) tarafından
Annem normalde cevap verirdi ama dedi sonra sana kızar üzülürüm dedi
(14,428 puan) tarafından
Yooooo dicekti canım,sen hep böyle gavurluk yapıyon  demek kızımın bokuna kurban ol  hazırlan gidiyoruz kızım deseydi altına ederdi bence
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Ağzımı bozmak istemiyorum ama neyse bozmycam yine de ben olsam beş dk daha durmazdim ne rezil bir adam öyle hayat mı geçer ahhh
0 oy
(2,919 puan) tarafından
İlk defa bişey okurken içim sıkıldı senin yorum yapanlara verdiğin cevaplarada ayrıca daraldim. Herkes git diyo bekleme hala birşeyler anlatıyosun ne diyelim işte  annene bunu yapan seni kovan adama ne diyelim
(453 puan) tarafından
Bencede, e gitmeyeceksen ne diye yazıyorsun annenin yanında kovmuş adam resmen sen gitmemek için bahane arıyorsun
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Al çoluğunu çocuğunu ananla gidin o pisliğin laflarını neden dinliyorsunuz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Oy ben kadının ellerinden öperim annem geldi gözlerimin önüne kusura bakma bacım ama ben sen kadar sakın davranamam.ben bir lafından dolayı bosanma davası acmıs insanım anneme giden bi laftı... Annem duyöadıgı halde gitti özür diledi vs. 

Allah o kocanı islah etsin lanet gelsin diyesim geldi 
(446 puan) tarafından
Çok yaptı her defasinda özür dilerim dedi. Ama herkes ailem gördü bana kızdıgıni. Annem tek görsün istemedim.  Annemde gördü
(9,247 puan) tarafından
Ya yanımda olsa onu vururdum.
0 oy
(119,346 puan) tarafından
haay boyle kocanin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+12 oy
29 cevap 1,218 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu