0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Eşim ojedir saçı boyatmadır bu konular acılınca sinirleniyor. Ojeyi yakıştıramıyorum bayana diyor. Saç boytma içinse değişikliği sevmiyorum diyor. Ben de 1 yıl olcak dogum yaptım ombre istiyorumm Bi degişiklik olsun diye. Yok olmaz diyor. Cok sacma geliyor bana bu durum ikna da edemiyorum

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ojeyi erkeğe mi yakistiriyormuş eşin neyin kafasinda 
(124 puan) tarafından
Aynısını ben de dedimmm valla cok güldüm hatta sana surelim hayatım erkekte görmemistim dedim :))))
tarafından
Bazı adamlari anlamak mümkün değil ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oje zaten bayana yakışmaz ki tam bir erkek işi. Bence kocan haklı :D 
(124 puan) tarafından
:)))))))))))
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Belki paraya kıyamıodur 
(124 puan) tarafından
Yok canım alakası yok o durumla
(3,389 puan) tarafından
Dışarda saçı boyalı ojeli geçse durup bakıolar ama (hepsi için demiyorum) anlamadım bu ne iş
0 oy
tarafından
Eşinden izin alman bile yanlış sen kendini nasil iyi hissediyorsan onu yap herk kadın bakımı sever
(124 puan) tarafından
İzin almıyorum elbette kişisel alan çünkü  ama oje sürdügmde bu ne boyle ben sana sevmediğimi söylemedim mi filan diyor
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benimki de sevmez kapaliyim saçımı boyatiyim diyorum yok diyo sadece kendisi gördüğü halde bence erkekler doğal seviyo
(124 puan) tarafından
Dogal seviyorlar ama nerde bakımlı kadın görseler bakıyorlar
(1,785 puan) tarafından
Canm bakımlı olmak saç makyaj değil ki sadece
(124 puan) tarafından
Bakımlıdan kastım o degildi aslında evet yanlıs oldu sarı sac makyaj topuklu vs canım onu demek istedim :)
0 oy
tarafından
Bayana yakıstırmayıp neye yakıstırıyoaa :)) benim eşim de aynu ya midesi bulanır ojesen falan 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Benim eşimde sevmez doğallıktan yanadır ama sen mutlu olacaksan yap der bu biraz kişisel alan işgali gibi oluyor
0 oy
(7,409 puan) tarafından
esım cok kıskanc sevıyo eskıden daha cok kıskanıyodu sımdı evlenınce azaldı 
0 oy
(933 puan) tarafından
Yani biraz saçma ombre yani yeşil mavi yapacam desen neyse ..çok büyük tepkiler vermeyeceğini eminsen habersiz yapabilirsin 
(124 puan) tarafından
Habersiz yapta gör O zmn dedi bilmiyorum ciddi mi. Ojeyi sürüyorum ama bu konu baydı beni cok kızıyor ama ben seviyorum
0 oy
(228 puan) tarafından
Tesettürlü biri olarak makyaj yapmam ama göz makyajına bayılırım onu da yapmayı bilmiyorum evde bazen yaparım eşim yakıştığını söylemişti bi ara sadece kalem (^~^)
(228 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla açıksın eşinle tanışırken saydıklarını yapmıyomuydun
(124 puan) tarafından
Saçımı illk kez boyatıcam boyatırsma. Ojede sürüyordm ama cok cok cok nadir. Biz zaten 5 ay sevgililigin ardından evlendik
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Benim beğendiğim bir şeyi beğenmiyorsa, bu kendi problemi. Atıyorum bi elbisemi beğenmez, beğenmiyorsan sen giyme derim. Kısa saç sevmez, öyleyse sen uzat derim. Kırmızı renk sevmez sen siyah giy derim. Takı sevmez. Takmak zorunda değilsin. Ha ben bunları derken kavgacı da yaklaşmaz ,durması gereken yeri belirtirim sadece . Espri yaparım dalga geçerim güleriz ortamı yumuşatırım. Her erkekte aynı tepkiyi almayabiliriz. Bir konuda fikrini sorarsak mutlaka fikir beyan ederler. O yüzden sormaya gerek yok kendi tercih ve zevklerimizle ilgili. 
(124 puan) tarafından
Sormuyorum sunu yapcam diyorum sadece. Olur my oyle şey yap da göriyim filan diyor
(1,975 puan) tarafından
Seninki ters o zaman arkadaşım. Ya değiştireceksin ya ayak uyduracaksın.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Masraf için yapıyor olabilir erkek bakımı değişikliği sever 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Masraf için yapıyor olabilir erkek bakımı değişikliği sever.
(124 puan) tarafından
Yok canım onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum
(1,024 puan) tarafından
Bilmiyorum ki demek doğal seviyor:)
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Erkeğinde eşine bukdr müdahale etmesi açıkçası hoş değil yani belki sen kendini saçını boyatinca iyi hissediceksin 
(124 puan) tarafından
Benimde hiç hoşuma gitmiyor ve dediginiz gibi degişiklik bana iyi gelicek bilyorum ho evde ve bebekleyim. İzin almıyorum diyorum sinirleniyor vs vs
(1,556 puan) tarafından
İnsanın kendi canı kanı evladida olsa bazen bunaliyo ve değişiklik yapmak istiyor çocuksuz zamanlarımızdaki gibi kendimizle ilgilenmiyoruz şuan belkide senin en ihtiyacın olan şey kendinde bı değişiklik yapmak
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Neyi seviyor peki. Bi de onu sor bakalım 
(124 puan) tarafından
Doğallığı :))
(1,928 puan) tarafından
Ben kendimi mutsuz hissediyorum deyin belki işe yarar erkekleri anlamak çok zor. Özenli olmak insanın kendisini mutlu ve enerjik hissettiriyor.
(124 puan) tarafından
Mutlu olmak için bunları yapmana gerek yok  mantıksız der :)) kesinlikle zor. Ve ben cok seviyorum bakımı bu tarz şeyleri hamilelikti dogumdu zaten uzun bi süre yapamadım ve dediginiz gibi ufacık bişey bile yapsam mutlu hissediyorum :)
(1,928 puan) tarafından
Erkeklere akıl sır ermiyor ki ne diyeyim. Yine de siz ikna edip yaptırın.

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 502 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 254 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 315 göst.