0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Slm kızlar 1 tane kızım var 3 buçuk yaşında ben evde hiç bi iş yapamıyorum yapsam da 2 dakka sonra aynı oluyor bazen diyorum bende mi sorun var millet 2 çocuklu her isini yapıyor bi akıl verin ne yapcam böyle 

19 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bendede öyle canım sürekli bir rezlliğin içindeyim bigün toplasam akşama aynı oluyo.eş de önemli düzenli değilse bide onun arkasını topluyosun bitmiyo sanki biri beddua etmiş işi bitmesin diye.Ama rahatımada düşkünüm yani o herşeyi yetiştirenler biz otururken oturmuyo önce temizlik düzen diyolar canım.
(16 puan) tarafından
Aynen öyle bide  esim de çok dağıtıyor hiç bisey kaldırmıyor bende öyle arada bir geziyorum bide :D
(1,786 puan) tarafından
Olduğu kadar ya kapasiteyi zorlama hayattan tat al çocuğu okula verince istediğin gibi olur düzenin beğenmeyen gelmesin evine
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Üç cocuklada böyleyim kıpırdamalari yeter ;) şuan ikisi okula gitti ve bugün pzrts evin içinde harp çıkmış gibi küçük uyusun harbe gidecem
(16 puan) tarafından
Kızım sürekli alıp döküyor yapsam da iki dakka sonra gene aynı bide çok hareketli yemek iş bide gezdirmesi olunca her ise yetişemiyorum yoruluyorum çok
(599 puan) tarafından
Eee ccouk var dağınıklık elbette olur amann bakma sen onalrda ama küçük değil onada öğret gel bereber yapalım de oyuncakalrini o toplasın birseyelei yerine koydur konuş anlar yani
(16 puan) tarafından
Nereye gitsem arkamda yani arada bir kendi halinde oluyor öyle keşke anlasa bakalım zamana bıraktım
(599 puan) tarafından
Hımm Allah yardımcın olsun annelik zor zanaat ne yapacan
(16 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Hırçınmı canm anlamadmki evimi dağıtıyo eğer öyleyse güZel güzel konuşup anlatcaksnn. Sadece odasında oyuncaklarla oynaması gerektiğini anlat kuşum
(16 puan) tarafından
Evet ne bulsa alıyor döküyor
0 oy
(7,036 puan) tarafından
2 cocuk +1 de dogmak icin gun sayan bebemle  sabahin 5de kalkip is yaiyom vala bacim  bife benim bebeler biri 2 yasinda digeri 11 aylik karnimdakide digdu dogacak 
(16 puan) tarafından
Allah kolaylık versin hergun mü 5 te kalkıyorsun
tarafından
Ay maşalllaahhhhhh  ne güzel  keşkem ben sezeryan olmasaydım yaw ben de böyle istiyordum ama nasip olmadı
(7,036 puan) tarafından
Hergun degil bazen gece 10 da uyuyurum 2 de uyabirim supurge haric tum islerimi yaparim  bazende sabaha kalirsa islerim 5 te uyanirim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Benimde öyle canım 4 çocuk var evi görsen kaçarsın ne yapyim yapyirm gene aynı 
(16 puan) tarafından
Bana diyorlar bi çocukla nasıl iş yapamıyorsun
(4,101 puan) tarafından
Yani evet mesela ben bı çocuğa  hiç yorulmazdm 4un yanında bir hiç bişi kalr:)
(16 puan) tarafından
Durmayan bi kızım var 1 dk durup oturmuyo
0 oy
(1,777 puan) tarafından
2 çocukluyum kuzum biri 3.5 yaşında, biri 2 ye girecek ama her işimi yapıyorum, dağılıyorsada pis kalmıyor en azından
(16 puan) tarafından
Benimki 2 dk sonra aynı oluyor
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sen birle yapamiyosan ben 3 kizla öleyim ☺☺
(4,152 puan) tarafından
Anladim canim. Valla bn biraz saatle calisiyorum :-)) iki kizim okula gidiyor esim sabahtan ise ben minnakla kaliyorum uyku saatine kadar herseyi bitirmemm lazim saat 2 ye kadar sonra cit ciksa uyanir o yuzden hizli olmsm şart
(16 puan) tarafından
Allah kolaylık versin benimki bide gece uyumuyor erken kalksada yatmıyor
(4,152 puan) tarafından
Amin canm hepimize. En minnak felaket bnm gece birde kalktii biraz once uyudu misafirim var yatamadim. Kahvalti hazirlicam simdi  sersem gibiyim hep
(16 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(4,152 puan) tarafından
Sagol canm sanada.
0 oy
(817 puan) tarafından
Bende tek çocuk 1 yaşında saldım çayıra artık yapacak bişeyim yok atak ayında birde şuan 15 gündür hep kucağımda yapışığız adeta yemek bile yapamıyorum kaldı ki temizlik yapayım oturuyorum kahvemi içerken evi nasıl dağıttığını izliyorum o sırada da göz yaşım pıt :)
(16 puan) tarafından
Ne yapacam bende bilmiyorum benimkide nereye gidersem geliyor bide bana akıl veriyor gel sen otur diyor ben yapacam diyor
(817 puan) tarafından
Hahhha :)) kız brn oğlumun eline bir tane bez veriyorum birde fıs fıs içine az su koyuyorum yalandan birlikte temizlik yapıyoruz :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Uyuduğu zamanlari neyse o zaman yapcan uyanıkken onla ilgilenirsin tek cocukluyken öle yapardım uyudukca bı ise koşardım şimdi ablası var bakar oynatır ben yaparım 
(16 puan) tarafından
Ne güzel yapıyorsun valla benimkide öyle sürekli ilgi istiyor nereye gitsem ne iş yapsam benle beraber yapmak istiyor
0 oy
(1,928 puan) tarafından
4 çocuğum var iyi kötü her işimi yapıyorum. Çocuğunuz büyümüş aslında artık düzeninin oturması gerekiyor. 
(16 puan) tarafından
sürekli ilgi istiyor bide dışarı çıkmak evde durmuyor hiç hareketli çok bazen de gece uyumaz
(1,928 puan) tarafından
Okul döneminde sizi çok zorlar. O değil siz onu yönlendirmelisiniz.
(16 puan) tarafından
Haklisin  canım
(3,895 puan) tarafından
Kreşe verin cnm 3 buçuk yaş küçük değil.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuguna düzenli olmayı öğret eşyalarını toplamayı öğret yaşı da oldukça buna müsait her işini yaparsın sonra. 
(16 puan) tarafından
Söylüyorum anlamıyor dağıtma diyorum kızım yok daha çok yapıyor
0 oy
(422 puan) tarafından
3 tane çocuğum var ikisi oyunoynayabilicek yasta inanirmisin bı odaya 5 kere elektrikli açıyorum ben diğer odaları toplamaya gidene kadar toplu kalıyor ama yavaş yavaş düzene sokmaya başladım güzellikle anlatıyorum  kızın küçük benm kızımla yaşıt kızıma oyuncakları toplatiyorum hadi birlikte temizlik yapalım diyorum oyuncaklarını toplar oğlum elektrik supurgesini açar yapabildigi kadar uapamadigimda alırım oğlum 6 yaşında toplamayı düzeni benim çok yorulduğumu daha yeni temizlendigini anlatıyorum biraz daha düzene girdi kızımın eline bez veriyorum o kapıları parkelei feln siliyo ilgi cekiyo birlikte temizliğini yap onla zamn gecir 
(16 puan) tarafından
Ben işte hava soğuk ya benle üşüsün istemiyorum balkonu yıkıyorum geliyor mutfağa öyle banyoya mesela
(3,895 puan) tarafından
Cnm temizlik yaptirmalisin benim kizimda 3 buçuk yasinda bende yaptiriyorum.
(422 puan) tarafından
Üzerini giydir canım ne kadar sakinirsan o kadar hasta oluyorlar inanki
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bırak dağınık kalsın saçların :) kuzum boşveeer dağınık ev huzurdur 
(16 puan) tarafından
Biri gelse işte pat diye ,:D asfadfff
(3,162 puan) tarafından
Temizliğini yap kuzum temiz olsun da dağınık olsun be bu kafadayım
(16 puan) tarafından
Ya mesela odayı hergun kaldırıyorum  diyer isler kalıyor çöp atıyorum yemek vs kızımı gezdiriyorum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
2 çocuklu bi anne olarak aynen senin durumundayim hele şu  koltuk örtülerini ben duzeltmekten bıktım  onlar bozmaktan bıkmıyor.büyüseler artık diyorum ama o zamansda baska dertleri oluyor diyorlar. Bu arada biri 5 yasinda biri 3 yasinda
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim kızım 3 buçuk yaşında birde 9 aylik oğlum var.Bende yetişemiyorum tek cocukluyken cok güzel yetişiyordum.Sana tavsiyem kızınla temizlik yap ben oglan yarım saat uyudugunda kizimla temizlik yapiyorum.Enerji atmalari gerekiyor.Baktın hiç edilmiyorsa kreşe ver.
0 oy
tarafından
Bende 3 tane var en büyük 12 küçük 7 yaşında bu hafta doğumum var ve evim maşallah kutu gibi dumduz sabah iki büyüğü okula yolladım sobayi yaktim küçük salonda oturuyor ağlayan kekimi yaptım eve supurge çektim canım yoğurt çorbası çekti onu yapıyorum şimdi bu arada akşamdan beri sancım var hatta postta açtım bakalım yaptıklarımı yemek nasip olacak mı hahahahshshsh 

Yani bu konuda istisnalar hariç kadın isterse kafasındayim cnm
0 oy
(348 puan) tarafından
Sende sorun var canim üşengeçlik sorunu
0 oy
(426 puan) tarafından
Benimki iki buçuk yaşında bende öyleyim canim
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Ikinci çocuk doğduktan sonra anladım tek çocugun  Aslında kolaylık olduğunu :) 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 977 göst.
0 oy
28 cevap 366 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 446 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu