0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar 18 haftalık hamileyim 16 haftalıkken bebeğim göstermemişti öğrenemedik bu cuma yine gidecem evde can sıkıntısından alyans testini yaptık normalde böyle şeylere pek inanmam annemle eşim yaptı göbeklerine yaklaşınca yüzük dönüyor saçmasapan şekillerde ben yaptım ileri geri gitti bu teste göre erkek diyor :))siz merak edip yaptınız mı?? 

9 Cevaplar

0 oy
(13,139 puan) tarafından
İlk burda öğrenmiştim zaten öğrendiğimde bebem baya büyüktü ☺️
(119 puan) tarafından
Sen yapsan garanti olur Bi denesene
(13,139 puan) tarafından
Kız nasıl yapayım hamile değilim :D
(119 puan) tarafından
Haa pardon canım :))
-Reklam-
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Ayy hiç sorma onu yaptikk hiç dönmedi dümdüz durdu bizimki kiprasmadi bileee☺️☺️☺️☺️
(119 puan) tarafından
Hadi ya benimki ileri geri hareketlendi baya çok değişikti :))
(15,839 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️
(119 puan) tarafından
Amin canım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir inşallah sağsalim kucağıma alırım :)
(15,839 puan) tarafından
Amin amin insallahhh ❤️ Benim oğluşum 8 aylık oldu bile darısı başına
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Onu demedim ama esimin is arkadasina gittik oturmaya bicak makas koymus benim haberim yokdu bende  makasa oturmusum kiz dediler ben inanamam hurafe is onlar   oğlusum oldu :)
(119 puan) tarafından
Benimde bebek göstermiyor diye herkes kız diyor birde bu testi denedik maksat eğlence olsun diye :))
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben yaptım ama tutmadı tabiki :) 
(119 puan) tarafından
Hadi ya alyansın bebeğe tepki verdiği doğru ama cinsiyet kısmı hurafe diye düşünüyorum:)
0 oy
(119,651 puan) tarafından
sjsjs eylencesine yapilirda inanmamak lazim
(119 puan) tarafından
Yok kuzum inanmıyorum zaten doktorlar bile yanılabiliyor bir yüzüğe inanmam :))
0 oy
(316 puan) tarafından
Ben yaptım hem yüzük  makas bıçakta yaptım ikiside kız çıktı  
(119 puan) tarafından
Makas bıçakta nasıl oluyor canım
(316 puan) tarafından
Bir kırlentin altına bıçak birinin altına makas koysun birisi sen diğer odadan gel birinin üstüne otur bakalım ne çıkacak bizede haber ver canısı
(119 puan) tarafından
Tamam canım yapınca yazayım
0 oy
tarafından
Hepsini yaptım erkek çıktı meraktan çünkü cinsiyeti ogrenememistim 24 haftaya kadar kız doğurdum :D
(119 puan) tarafından
Canım bende öğrenemedim bu hafta Bi daha gidecem
tarafından
Kız bizimki göstermedi göstermiyorsa kızdır :D
(119 puan) tarafından
Bizimde göstermiyor canım eşimin ablasının oğlu da beşinci ayda göstermiş o yüzden hâla beklemedeyim :))
0 oy
(509 puan) tarafından
Aynı şeyi yarım su dolu su bardağına yapıyosun . Bardağa yarım su dolduruyosun yüzüğü ipe geçitip bardağın içine koyuyon azcıcık kendisi hareket ediyor bardağa her çarpışını sayıyosun durana kadar . Buda ne zman evlenceğinindiyo ben yaptım benim tuttu ama medela evli birisine yapıyoruz çarpmıyor yüzük bekar birisine yapıyoruz çarpıyor ☺️☺️
(119 puan) tarafından
Çok değişik şeyler var
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben ikisindede yaptm ikiside tuttu :D
(119 puan) tarafından
Ben bir tek bunu denedim erkek çıktı ama bakalım cuma günü gösterirse belli olacak sonucunu yazarım :))
(1,045 puan) tarafından
Hadi hayırlısı canım rabbim gönlünden geçeni nasip etsn insallah hayırlı evlat olsn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
0 oy
14 cevap 468 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Es-Es (821 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 376 göst.

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...