0 oy
463 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (813 puan) tarafından

Üsttekine benziyor şimdiki yüzüğüm. Ben alttaki resimdeki gibi almak istiyorum. Üzerine fark ister mi? image

image

14 Cevaplar

+2 oy
(4,983 puan) tarafından
Evet bende bundan kullanıyorum çok rahat memnunum 
(4,983 puan) tarafından
Sürekli parmağımda vari yoku belli değil bazen kontrol ediyorum varmı diye
(813 puan) tarafından
O zaman ondan alıyım bende çünkü hep dışarı çıkarken takıyorum o taşlıyı rahat olmuyo parmağım sıkıyor biraz
(4,983 puan) tarafından
Aynn daha rahat kullanırsın
(813 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(4,983 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Yukardakinde iscilik var gramida önemli ikisininde ondan isteyebilir istemeye de bilir 
(1,571 puan) tarafından
Evet canım taşsız benimde en güzeli bu sade modası da geçmeyen tek alyans
(813 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım çarşıya gidip bi sorayım bakam inşallah üste para vermek zorunda kalmam
(1,571 puan) tarafından
İnşallah canım Allah gönlüne göre versin
(813 puan) tarafından
Sağol canım benim sana da inşallah teşekkür ederim
(1,571 puan) tarafından
Ne demek canım
0 oy
tarafından
Taşları olunca pek para etmiyor canım taşlarını cikariyorlarmis benim amcam kuyumcu 
(813 puan) tarafından
Klasik bombe alyans daha mı pahalı yani  ona göre
tarafından
Az buçuk fark verirsin diye düşünüyorum canım
(813 puan) tarafından
Yaaa üste para vermek de istemiyorum açıkçası eşim çünkü bunu alırken de kızdı bana değiştirmek yok bidaha ona göre al dedi. Bide üste para verirsem asla kabul etmez
tarafından
İnşallah vermezsin kuzum bence şöyle yap altin yükselince sat düşünce al
(813 puan) tarafından
Daha eşimle konuşmadım bu konuyu ama kabul edeceğini sanmıyorum yine de bi gün kendim çarşıya çıkıp fiyatını sormak istiyorum
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bende bugün almak istedim.ama adam dedi sade çiziliyor yıpranmış gibi görünüyor sade almayın dedi yani kuyumcu öyle dedi
tarafından
Ben taşlı şeyler hiç sevmiyorum ya :)
(874 puan) tarafından
Eşim kuyumcuda kalfaydi 11 senelik biz yüzük seçince bana direk geniş bombeli verdi :) sade ve modası geçmiyor, kullanışlı oluyormuş diye 6 sene olacak kullanıyorum bikac defa parlatmaya götürdü . Dikkat edilmezse çiziliyor malesef
(813 puan) tarafından
Evet bende onlardan istiyorum işte geniş bombeli olanından. Peki çizildi diyelim ne gibi işlem yapıyorlar kuyumcuda yenisini mi veriyorlar
(874 puan) tarafından
Yok yenisi vermiyorlar tabiki. Yıkama yapıyorlar yani cizikler i giderip bide parlatiyorlar yüzüğü
(813 puan) tarafından
Anladım canım ondan da çok bi ücret almıyorlardır galiba neyse ben kararımı verdim çarşıya çıkıp fiyatını soracağım
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Bunun biraz daha inceleri var onlar daha şık bence 
(813 puan) tarafından
Dediğinden kullandım canım bi önceki yüzüğümdü ama ben biraz daha kalınını istiyorum
0 oy
(3,338 puan) tarafından

Evet canım fark çıkar alttaki daha ağır oluyor birde taşları düşer al sat farkıda var illaki üste para ister yani

Sana tavsiyem düz alma çok çabuk çiziliyor çizikleride çok belli ediyor 
(813 puan) tarafından
Benim bundan önceki yüzüğüm sadeydi ve evet dediğin gibi çiziliyordu ama parmağıma tam oluyordu ve hiç sıkmıyor rahatsız etmiyordu. Bazen ödem oluyor bende bu yüzden şişiyor parmaklarım. Şimdiki kullandığım yüzük de bazen olmayabiliyor rahatsız ediyor
(3,338 puan) tarafından
Rahatlığına birşey diyemem evet rahat ama çizikler belli olunca sevmedim ben değiştirdim yine bombeli ama kendinden deseni var
(813 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim çarşıya çıkıp bakıcam
0 oy
(53 puan) tarafından
En rahatı bence taş düşme derdi falan yok ben o yüzden sade seçtim ikinci resimdeki gibi üç senedir de takıyorum ufak tefek darbe izi var bir bakım gerekli de ama hamilelik hariç hiç çıkarmadım
(813 puan) tarafından
Ben de böyle düşünüyorum rahatlığına bakıcam bundan sonra görüntüsüne değil
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Alttaki benm var parmağımı sıkıyor

Yine alttakini alcam dedim 22 k 7.200 dedi 
(813 puan) tarafından
Bi büyüğü ile değiştirebilirsin istersen ben öyle yapıyordum dar geldiğinde
(1,054 puan) tarafından
Canm benmki para etmyo
14 ayar
22 alcam bikaç eksik var alıp inş sonrası yuzugumu degistrmek olck
(813 puan) tarafından
Benimki de 14 ayar ama 22 ayar daha iyi tabi ki.
Belki ben de ileride öyle yaparım
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben cokk cokkk cokkk zorda kalmadikca alyanslarin bozdurulmasina veya degistirilmesine karsiyim bu kadar anlamli biseye kiyamam takmiyorum ama anisi var duruyor esim bazen kendininkini bana baska bisey almak icin degistir der asla derim anneminki ve babaminki bile duruyor cok guzel bisey bence
(813 puan) tarafından
Keşke bende değiştirmeseydim ilk yüzüğümü pişman oldum parmağıma olmuyor diye. Bi büyüğünü alsaydım diye düşündüm hep.
0 oy
(509 puan) tarafından

image

image

bundan varsa bunu seç buda bombe ama kesimi çok hoş ışıkta öyle parlıyoki bakmak istiyorlar dikkat çekiyor 

(509 puan) tarafından
Ve düz bombeli kullandım onlar hep çiziliyor yıpranıyor
(813 puan) tarafından
Evet bu da çok güzelmiş sana da çok yakışmış canım güle güle kullan belki de böyle alırım kuyumcuda o kadar modelin içinde tamamen farklı biri oluyorum kararsız kalıyorum :)
0 oy
(874 puan) tarafından

image

bu şekilde benim yüzük. 14 ayar ama benimki 
(813 puan) tarafından
Güzelmiş canım ama bu tarz baya bi kalınmış benim parmaklar incecik yakışmaz bana
0 oy
(115 puan) tarafından
Bemde değiştim mennunum daha şık duruyor. Fark olur mu demişsiniz taş olmamasına rağmen 2000 var verdim sizdede fark olur. 
(813 puan) tarafından
Anladım canım bide gramına göre de değişiyor kuyumcu tartıyor orda zaten ama şimdiki kullandığım öncekine göre hafif bi yüzük sanırım haklısın
0 oy
(804 puan) tarafından
Benim de yüzüğüm işlemeli taşlı falan senin attığın model gibi düz bisi istedim bende üstüne 600 TL bana vericekti para 
(813 puan) tarafından
Nasıl yani sen mi para verdin kuyumcu mu  verdi farkını anlamadım
(804 puan) tarafından
Kuyumcu verdi
0 oy
(7,744 puan) tarafından

Bundan alma da

image

(7,744 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama genelde Nisan yüzükleri 14 ayar oluyor benimki hep içe çöktü kötü oldu ama ben 7 24 takıyorum
(813 puan) tarafından
Ev işi yaparken çıkar bence canım çünkü ayarı düşük olunca kararıyor çok çabuk deforme oluyor. İlerde bende alıcam en iyisinden şöyle kararmayanından. Sen de alırsın canım
(7,744 puan) tarafından
Benim 6  sene önce tektaş beştaş Nisan yüzüğüm kayboldu bunu da 4 sene önce aldık

Bazen çamaşır suyu kullanınca yüzük sanki yeni alınmış gibi oluyor ☺️
(813 puan) tarafından
Kız çamaşır suyu yıpratıp çizmez mi ben temizlik yaparken bulaşık yıkarken hemen çıkarıyorum ki çizilmesin
(7,744 puan) tarafından
Ben sakınmadıgim için demek mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 174 göst.
0 oy
12 cevap 468 göst.
0 oy
13 cevap 455 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,169 göst.