0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanamlarla altli üstlü oturuyoruz bı tanede babaannemiz var ama öyle aksi öyle huysuz ki. Yaşlılara ve çocuklara karşı çok sabirliyimdir ( normalde hemen parlayan biriyim) Yaşlı olduğu için bacakları ağrıyor yaygaraya veriyor etrafı, bugün de abdest almaya giderken (kendi evine yani) bastonu düşmüş, kapıda açık düşse veya bagirsa duyarız. Kaynanamla bana demedigini bırakmadı Allah sizin elinize düşürmesin Allah size merhamet versin nasıl insansınız diğer gelin beni götürüyordu vs diye. Ki ilaçlarını ben dökerim hamilelikten önce ben götürüp getirirdim şimdi götüremiyorum haliyle. Sakince anlatıyorum yine de aynılarını söylüyor bir fikir verin napiyim ? Sakinlesmeye çalıştıkça damarimiza basıyor bazen küfürlü konuşuyor 

11 Cevaplar

+2 oy
(119,456 puan) tarafından
kulaklarini tika bacim hamileymissin aldigin nefes bile ibadet sayilir agzindan cikan kabul olur hee de gec
tarafından
Abla inan ki herkese ateş püskürsem ona karşı sessiz olmaya çalışıyorum onca şeye rağmen bizde yaslancaz belki daha kötü olcaz diye ama sabrimda tükenmek üzere. Kalbini kirmaktan korkuyorum :(
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Zor bir durum duymamazlıktan gelmekte zor oluyordur
tarafından
Evet malesef
0 oy
tarafından
Yaşlı insanları elimizden geldiğince idare ediyoruz ama bazıları da gerçekten bunu kullanıyor. O durumu hissettiğim anda anlayış falan göstermiyorum. Yaşlı insan da yaşının gerektirdiği gibi davranmalı. akli dengesi yerindeyse.
tarafından
Aklı benden daha iyi durumda , ona karşı bişey söylesen iyi bile olsa her yerde anlatıyor kötü konuşuyor yapmayinca başkasından istiyor.
0 oy
tarafından

Valla neye sinirlendigimi anlasam sakinleşirim de onu da bulamıyorum :D

tarafından
Oda iyiymiş :))
0 oy
(658 puan) tarafından
Yaşlılar çocuk gibi oluyolar bı zamn sonra. Çok huysuzlasiyolar bence duyma dediklerini yaşlı sonucta. Bişey desen bu sefer daha kötü olur. 
tarafından
Bişey desem aglamaya başlıyor yalandan da ağlıyor olsa vicdan yapıyorum
0 oy
(407 puan) tarafından
Azarla kendini sıkıntıya sokma tamam yaşlı alttan alınıyor ama sende hamileymissin kendini ezdirme karşılığını ver susar.
tarafından
Kendi söylediği şeyi inkar ediyor ısrarla bunu söyledin dediğimizde yalandan ağlamaya başlıyor sofraya oturmuyor yüzünü döküyor zehir ediyor tabiri caizse
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Oğlumla oynarım eğer oğlum sinirlendirmişse balkonda kahve içerken Karadeniz şarkıları açarım derin nefes pamuk gibiyim :)
tarafından
Denemek lazım :)
0 oy
(16,043 puan) tarafından
Le hevle vele kuvvete illeh billeh eliyyul azim cekiyorum içimden bir kac kere 
tarafından
Denerim canım
0 oy
(3,737 puan) tarafından
Hiç bişey canım onunla ilgilenirken ya sabır çek
tarafından
Çekiyorum da olmuyor işte
(3,737 puan) tarafından
Olur canım bi ayağı çukur da zaten Rabbim sıralı ölüm versin inşallah sonradan vicdan azabı çekeceğin bişey söylemez yapmazsın iyi düşün iyi olsun inşallah
tarafından
İnsallah
0 oy
tarafından
Hem namaz kılıp hem küfür mü ediyor. Kulağını tıka mümkün olduğunca da muhatap olma o zman. Kaynanan ya da.kpederin ilgilensin sen boşver. Bazı yaşlılar çok aksi oluyor gerçekten. 
tarafından
Gerçekten öyle kaynanamla kayinpederime de öyle. Eşim gider yanına sevmeye çalışır git vururum suratına felan der anlamıyorum yani
0 oy
(7,048 puan) tarafından
İşin kötü yanı sakinleşemiyorum ben.
tarafından
Bende çabuk parlayan biriyimdir gerçekten bende çok zorlaniyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 132 göst.

380,914 soru

11,404,288 cevap

34,942 kullanıcı

...