0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Kızlar eşi fabrikada çalışan varmı eşim yeni girdi içimde bir hüzün var eskisi kadar vakit geciremicez çok yorulacak gece vardiyalarinda nasıl olcak ben tek başıma o uykuyu çok sever karma karışigim eşleri fabrikada çalışan bayanlar nasıl yapiyosunuz

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alistik vallaa  tek kalmalarâ
(310 puan) tarafından
Fabrika damı esiniz
tarafından
Evet uc vardiyali
(310 puan) tarafından
Bizmkide öyle nasıl vakit gecirebiliyormusunuz
tarafından
Valla cok ta guzel geciriyoruzz ..  suann 8.4 vardiyasinda  onu beklyrmm
 Gece vardiyasında  12ye kadar evde oluyor hayli hayli vakit gecryrzz geceye kadar
 Aksam vardiyasi 4.12 o zaman da 4 e kadar yanimdaaa gayet vakit gecireblryz
(310 puan) tarafından
Ya ne güzel umarım bizde öyle oluruz
-Reklam-
0 oy
(5,399 puan) tarafından
2 vardıya çalşyro sabah gıder eve gelene kadar saat 4 olıyro dyeride saat 2 buçukta gdyrı gelene kdr gece 12 uyumuş olıyroum 
(310 puan) tarafından
Bu 3 varidya 8_4 4_12 12_8
(5,399 puan) tarafından
Gece tekmi kalacan evde bizde 12 8 yok vala
(310 puan) tarafından
Evet mecbur
0 oy
(449 puan) tarafından
Tek kelimeyle berbat ve ötesi oluyor heleki kısa dönüşlerde. Uyku alamıyor zaten geceleri o ayrı sorun. Felaket sersemlesiyor. Bir yerlere gitme olanagin kısıtlanıyor yani arkadasim gelecekti ama esim gece vardiyasi ev sobali mecbur burada uyuyor gelemedi biz ses yapmamaya calistik bir sure sonra bayiyor bu insani. En azindan benim düşüncelerim bunlar kisisel fikrim belki baska kadinlar için çok daha sagliklidir vardiya sistemi bilemem orasini
(310 puan) tarafından
Ya ben onun için üzülüyorum eşimi çok seviyorum o hep mutlu olsun istiyorum yanyana olup vakit gecirmekte çok önemli benim için eşim hersey en iyisini hakediyor umarım en hayırlısı olur onun için
0 oy
(348 puan) tarafından
Allah allah ne var ben senelerce bayanken vardiyalı çalıştım gece ise gittik :) 
(310 puan) tarafından
Nasıldı zormuydu
0 oy
tarafından

Eşim yem fabrikasinda çalişiyor

1 hafta gece 1 hafta gündüz

Günduź gittgi zamanlar sabah 7 akşam 11de gelir

Gece gittigi zaman akşam 9 sabah 9

Ayda 2 kez tatili olur

Gundulzeri uyurken ses yapmamaya calisiyoruz oglumla sıkıci evet bi yere gidemiyoruz saatleri belli degil tatili belli degil bide gece tek kalinca korkuyorum biraz
(310 puan) tarafından
Hadi ya zormuş böyle
tarafından
Gece tek kalmak biraz zor
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Benm eşimde çalışıyor hiç sevmiyorum hep vardiyasi değişiyor ama bazen de işimize yarıyor gunduzleri biryere falan gitmemiz gerekirse götürüyor filan gececi olduğunda 
(310 puan) tarafından
Hmm anladimm
0 oy
(7,692 puan) tarafından
Benim esim asker ama 12 24 çalışıyor berbatt. Mesela gececiyse aksam 5 te cikiyo sabah 10 da geliyo, gündüz de sabah 5.30 evden çıkıyo akşam 7.30 gibi geliyo
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Alıştık biz bacı hatta bizimki adanaya gidecek çarş sabah 4gün yok ben nerelere gidem :D

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla tek tabanca takılıyoz canım gündüze geçtiğinde yorulduğundan erken yatıyor gecede gündüz az görüyoz pazar görüyoz oda 1 hafta sonra yine aynı düzen 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 406 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 478 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 129 göst.