+1 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Arkadaşımla bir guzellik merkezine kalıcı makyaj yaptırmak için gittik on gün önce ben ilk kez arkadaşımın önerisi ile gittim neyse diplenir yaptıracakken işlem esnasında gözümü çizdiler ve korneam retinam zarar gördü geçici gorme kaybı yaşadım orada bana dedilerki senin gözünde zaten hasar vardı şok oldum hastaneye acile gittim doktor bile bana çok kızdı neyse merkezi sikayet etmeye karar verdim avukat da tuttum bir buçuk aya yakın görme kaybı yaşayacağımı söyledi devlet hastanesinin doktoru avukata verdiğimi ve dava acacagimi karşı tarafa söyledim bunlar tuttuştu özür dilediler falan hatamizi nasıl telafi ederiz gibi bir çok şey söylediler ben kabul etmeyince beni sindirmeye çalıştilar sen gözünü peceteyle sildin kamera kayıtlarında var ondan olmuştur sen bizi dolandırmaya kalkıyorsun falan birsürü şey söylediler bana ben dava açmaktan vazgeçmeyince seni avukata vereceğiz dolandırıcı olarak bende sert çıktım bunlara beni oraya götüren arkadaşımı sürekli ariyorlarmis şikayetçi olmasın mahkeme açmasın falan diye bende bu tutumlarına kızıp arkadaşıma öfkeyle git konuş elli bin lira versinler şikayetimi geri çekeyim dedim avukat bana bir trilyon alırım dava açarsak dedi arkadaşımda ben böyle bir şey söyleyemem şikayetçi olma diyip güzellik merkezinden yana oldu resmen raporlarım herseyim elimde ben işin maddi kısmında değilim benm zoruma giden birde beni suçlu göstermeleriydi gerçekten çok mağdur oldum bu süreçte arkasim aman beni karıştırma beni ilgilendirmez benim başım ağrıyor böyle seylerde dedi bana bn yine anlayışla karşıladım defalarca arkadaşımı aramışlar falan .

bunlar bana yalvardilar yakardilar dava açma ekmeyimizle oynama biz ettik sen etme vs. Gibi dört tane çocukları varmış falan bende sonradan çok üzüldüm ve avukata verdiğim dosya masrafı ve vekalet ucretimi yatırın dedim kabul ettiler ve uzlaştık onun dışında maddi hiç bir şey talep etmedim ben başkasının haram ettiği parayı evime sokmam cebimden çıkanı istedim sadece arkadaşım bana dün msj atmış nasıl oldun iyimisin diye aradan bir kaç saat gecincede seninle arkadaşlık yapmak istemiyorum açıklama yapmak zorunda değilim yazıp beni heryerden engellemiş hem şok yaşadım hemde çok üzüldüm kendisinede söylenmez ama çok iyiliğim dokundu zamanında 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

At gibi giden ** gibi döner:alien:

tarafından
At gibi giden .t gibi döner o bacım :))
tarafından
düzenlendi
Anaaa sjsjjsjs yanlış yazmışım kiz dur düzeltim rezil oldum sjsjjsjsjsj
tarafından
Anana nedir bacım shshshshshs
tarafından
Ay yok böyle bisey ya sjsjsj benim klavye kafayı yedi anaaa yazdiydim valla sjsjjs yorum yapmamaya emin edecem en sonunda ☺☺☺☺☺☺☺☺☺
tarafından
Ahahahahahahab
-Reklam-
0 oy
tarafından
Davadan niye vazgeçtin o takıldı gozume
(634 puan) tarafından
Karşı taraf dört çocuğumuz var buradan ekmek yiyoruz bir kaza oldu dava etme ekmeyimizle oynama diye evime gelip resmen yalvardilar gözümün içinde yani ince dokunun altında resmen kalem izi vardı
tarafından
Bunu sana yapan başkasında yapar
(634 puan) tarafından
Şuclu olduklarını biliyorlardı ama beni bastırmaya calistilar sonradan hallerine üzüldüm davayı geri cektim
(634 puan) tarafından
Dava yaklaşık iki yıldan uzan sürer dedi avukatım genelde belli olmuyor dedi böyle bir sürece bende hazır değildim
tarafından
Bunu sana yapan başkasının sağlığı ilede oynayabilir
0 oy
tarafından
Arkadas diyebiliyosun hala helal
0 oy
tarafından
Onu gider bulur hesabımı sorar cevabımı yüzüne söyler öyle defol git simdi deyip arkadaşlık öyle bitmez böyle biter derim
0 oy
tarafından
Keşke davadan vazgeçmeseydin 
0 oy
tarafından
Neden kalkistin davaya bukadar ortaligi velveleyr vermişsin neden vazgeçtin. 

Devam ettirecektin davayı yanlış yapmışsın 
(634 puan) tarafından
Gerçekten dava edecektim davadan vazgecmemin sebebide arkadaşım suçlu duruma düştü ve ortada kaldı sürekli onu arıyorlardı eşiyle huzursuz oluyordu uzun bir sürec olacağı için bende lanet ettim uğraşmak istemedim
tarafından
Arkadasinlik bisey yok aramayin beni dese aramazlardi. Sanırım kuaför ile arkadaşın da samimi. Vazgecmeseydin keşke onun evladı varsa seninde var gözün kör kalabilirdi
(634 puan) tarafından
Bir aydır tanıyordu uygun fiyata her yerini yaptırmıştı
0 oy
tarafından
Keşke devam etseydin davaya en azindan 50 bin istemistin onu alsaydin keşke
(634 puan) tarafından
Cnm vermeye raziydilar ne kadar istersem ama ben istemedim hiç bir şekilde paraları başını yesin Allah'a havale ediyorum bnm gibi doğrucu davutlarin bu devirde herkez ağzına s.icar iyi niyetinden hep kaybediyorum maalesef
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Kendi pişman olur merak etme. 
0 oy
tarafından
Sana hakaret etmek istemiyorum ama. Hak ediyorsun. Senin yüzünden o isyerinkaoqnmwyacak. Senin yüzünden kim bilir kimler boyel mağdur olacak. Sen de kafayı mal arkadaşına takmjssin.
(634 puan) tarafından
Şimdi bu yorumu okuyunca inan daha çok üzüldüm bnde kendime kızıyorum ama geçti artık iyi niyetimi herkez kötüye kullanıyor ne yapayım bn Allah'a havale ediyorum en kötü avukat on bin istiyor bnm o kadar para verecek maddi gücümde yoktu
0 oy
(119,461 puan) tarafından
davadan vazgecmemeliydin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 

Ana ben olsam asla davayı geri cekmezdim senin yaşadıklarının aynisini başkalarına yaşayacak belkide daha beterini yaşayacaklar  öyle arkadaşta hiç olmasın bosver 
0 oy
tarafından
Kimse kusura bakmasın suç sende geri adım atmayacaktın 
(634 puan) tarafından
Bu olay yüzünden çok başım ağrıdı dava devam ettikce eşimde başıma kalkacakti biliyorum arkadasimida hiç sevmezdi evim huzursuz olacaktı sürekli uzadıkça ben daha fazla yipranacaktim avukat masrafinada yetişemedim en kötü avukat on bin istiyor
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun ama davadan vazgeçmeseydin keşke. Kimbilir daha kimlerin canını yakacaklar. Onlar suçlu olduklarını bildikleri için senin yanina gelmişler ve sen davayı kazancaktın onlarda ceza alacaktı. 
(634 puan) tarafından
Uğraşmak istemedim inan
0 oy
(887 puan) tarafından
Ekmek yediği yer ise kimsenin sağlığıyla oynamayacak o zaman eğer ki böyle birşey yapıyorsa herşeyin tedbirini ve eğitimini adam akıllı almak zorunda böyle bir saçmalık olabilir mi tamamen de kör kalabilirdin bunu sana yapan yarın bu eğitimsizlikle başkasına da yapar kimsenin günahına girmelerine izin vermeyecektin ve o davayı geriye çekmeyecektin bence, arkadaşına da gelirsek arkadaş değilmiş o zaten sen fark edememişsin, öyle birini yanında barındırma artık dönse bile sen resti çek.
(634 puan) tarafından
Çok haklısın o arkadaşım benm ebedi olarak benm için bitti
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Benim içime doğan his söyle. Arkadaşın bunlardan rüşvet almış. Davadan vazgecir sana şu kadar para ya da şu işlemlerini bedava yaparız şeklinde. Yoksa adamlar neden arkadaşını arayıp dursun. Demek ki o da onlara ümit veriyodu ikna ederim ben onu diye. İyi olmuş arkadasliginizin bitmesi. Seni düşünmeye o sen hiç dusunme
(634 puan) tarafından
Canım aynı şeyi düşünüyorum seninle çünkü karşı taraf bana biz arkadaşını aramıyoruz o bizi arıyor dedi bende aynı şeyi düşündüm üzücü bir olay uzadıkça boku çıkacaktı
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun davadan vazgeçmemeliydin eğer öyle bı merkez aciyorlarsa uzman olmaları gerekirdi. Geçici körlük yaşamışsın başkasında kalıcı hasarlar bırakabilir orası. Arkadaşına da sen deseydin beni sen muhatap ettin diye konusmazsa konuşmasın aman
(634 puan) tarafından
Cevremdende herkez aynı şeyi söylüyor ama ben birbbaftada bile çok yıprandım inanin

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 2,088 göst.
0 oy
11 cevap 474 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 1,351 göst.

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...