0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından

Kizlar 4 eltiyiz buyuk eltimle limoniyiz ama bi yere gelsek konusuruz yani sadece gidis gelisimiz yok en kucukleri benim diger buyuk eltim hep eltimlerle ilgili konusur bana arar dertlenir anlatir anlatir aaa bi duyarim aksam ona gitmis aksam beri gelmis biraz once hakkinda konustugu insanlarla iyi oluyo nasi oluyo anlamiyorum 

O konusunca haliyle bende konusuyorm bu zamana kadar bi lafimi isitmedm baska yerde ama ben boyle davraniyo anlamiyorm 
Ne yapyim araya mesafe koysam mi nabsam nasi davransam sasirdim bundan iyice

12 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

senin yanında başkasını konuşan sen yokken seni konuşur :) mesafe koy derim. 

-Reklam-
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Atanla atma canım  o atan eltin senide diğer büyük eltiye şikayet ediyordur bilemezsin. Sen kötü olun o iyi olur o yüzden kim ne derse sen iyi k9nus
0 oy
(2,927 puan) tarafından
Sen ona bişey anlatma yanında onları anlatmasına müsade etme ben aranıza karışamam de bunları dinlemek istemiyorum de. Merhaba merhaba 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Diğer eltinin giybetini sana yapan senin giybetini başkasıyla yapar bunu bilmek zor olmasa gerek 
(158 puan) tarafından
Zordu da sordum
(3,599 puan) tarafından
Al sana cevap o zamn
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Seninle onlar hakkında konuşuyorsa onlarla da senin hakkında konuşuyordur tabi ki mesafeni koy.
0 oy
tarafından
Belki de sana laf veriyor sende arkasından geliyon
0 oy
(8,125 puan) tarafından
Oyle bizim eltilerde 2 senedir konusmam esimde gondeemez
0 oy
tarafından
Onun yanında da seni konuşur o konuşsun dursun sen konuşma 
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Anlattiklarina he de gec sen konusma suclu sen cikarsin onlar iyi olur sen kotu 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ay iyi ki eltim yok derdim yok
0 oy
tarafından
Sana anlatınca sende deki boşuna anlatıyorsun nasıl olsa akşama evlerindesin niye bu kadar dert yanıyorsun ki . İnanki bazı insanlara tahammülüm kalmadı hakaedene söyleyeceksin lafını esirgeme sende lafını belki de onlara seni anlatıyordur onları sana anlattığı gibi
0 oy
(561 puan) tarafından
Bu huyunu bildigin birine kesinlikle sırrını verme ilk firsatta satar seni de ve bunu baskasi icin yapan mutlaka senin icinde yapiyodur digerlerine de senin arkandan atip tutuyodur 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 497 göst.
19 Mart 2020 Aile kategorisinde Talha nin annesi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 766 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 703 göst.