0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından
O kadar çok aglıyoki nefesi kesiliyo ağlamaktan hık diye gitcek diye korkuyorum kestirirken çizgi film açıyorum yok ona bile bakmıyo 3 kişi zor tutuyoruz banyo yaparkende öyle kesinlikle tek yıkayamam 2 kişi zor yikıyoz öyle ağlıyoki sanki biyeri kırılmış gibi dikkatini çekicek herşeyi yapıyorum herşeyi denedim yok olmuyo sizinki nasıl ne yapmam lazım ne zaman geçer of nasıl olcak böyle ya 

8 Cevaplar

0 oy
(120,082 puan) tarafından
kuzeyde oyle cozumu varmi
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Artık vücudunun farkında istemiyorsa kesmeyeceksin hele bide ağlatarak yapmayın saygınız olsun çocuğa ben 3 senedir makas vuramiyorum benimkide durmuyor yapacak bisey yok kendi nasil istediği zaman arada soruyorum hayır diyor kapatıyorum kuaföre goturdum durmadı kaldırdım koltuktan gidip deniyoruz arada sırada 
tarafından
Ama saçları artık gözünün önüne geliyo acitıyo kaşıyo surekli onlerini kessem desem oyle cok kötü duruyo bayadır kestirmedim zaten saçlarını mecbur yani
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Bnm oğlumda öyle ya berbere sokamıyorz evdn çıkarken seviniyor saçımı kesicm yakışıklı olucm diyor sonrası yok, banyo sorunu yok şükür 
tarafından
Benimkine diyoruz saçını kestirelimmi diye kafasını sallıyo kaçıyo O zamanda ağlıyo
0 oy
(999 puan) tarafından
Benim oğlum da ağlar ama yarıya kadar keseriz ondan sonra sıkılınca ağlamaya başlar.. bonyo sorununuz yok çok şükür doğduğundan bu yana her gün banyo yaptı ..hadi duşa deyince kendi çıkarız üstünü çorabını donunu... 
0 oy
tarafından
Bizimki de kız saçını taratmak bağlatmak istemiyor her gun savaş yapıyoruz 
0 oy
(14,052 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle banyo saç kesimi bunlar hep sorun eşim en sonunda makine aldı evde kendisi oynayarak kesiyor 
tarafından
Keske oynayarakta olsa kestirse
0 oy
tarafından
Ayy benimkide banyo diye ölüyo
tarafından
Maşallah
0 oy
(1,459 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi 1 ay önce babası inat yaptı ne olursa olsun kesicem diye ilk başlarda ağladı saçı döküldükçe korkuyor bir yeri kesiliyor zannediyor yerdeki saçlardan biraz alıp küçük arabasının üstüne koydum bk arabanın saçları uzamış ilk önce tara sonra kes saçlarını mikrop olmuş dedim öylelikle durdu oyunla falan şimdi her gün baba saçımı kessin arabanın saçınıda keselim diyor benim oğlumda 3 ay sonra 3 yaşına giricek oyunla falan oyalamaya çalışın kuzum 
tarafından
Aa cok güzel fikir oyle deniyim birde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 221 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Eslem Egemen (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 703 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kelif24 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
8 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesibeturann (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,097 cevap

35,176 kullanıcı

...