0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sizler inaniyormusunuz ben belli başlı sebeplerden dolayı şuanda supheleniyorum ve ne yapcagimi bilmiyorum ailevi problemler aldı başını gitti 2 aylık bebeğim var ve şuanda ona yetecek gücüm bile yok lütfen kimse linç girişiminde felan bulunmasın o kadar derdin üstüne bide sizin kiriciliginizla ugrasamam kızlar belirtmedigim için herkes lohusa psikolojisi sanmış ben kendimden dolayı değil eşimden dolayı öyle düşünüyorum
notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post.

20 Cevaplar

0 oy
(503 puan) tarafından
Başima hiç gelmemiş ama inanıyorum
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah da gelmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyü var Peygamberimize bile yapılmış ama sendeki lohusa psikolojisi olabilir . Sihire büyüye 100 basar 
(1,334 puan) tarafından
Yok ben kendimden dolayı öyle hissetmiyorum eşimden dolayı ya o lohusalık geçiriyor ya da aramızda büyü tarzı bişi var
tarafından
Canım bebek psikolojisi biraz öyle oluyor zamanla geçer inşallah
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah dediğiniz gibidir
0 oy
tarafından
Ben inanıyorum canım Suphelendigij şeyler varsa evini ara belki biseyler bulursun 
(1,334 puan) tarafından
Evime hiç kimse gelmiyor bu yüzden evde olmaz
tarafından
Nerde olduğunu dusunuyon canım oraya bak yada bı hocaya git bizde yaşadık valla evimizz kıyamet gibiydi ne yalan soylim sonra düzelsik tabi
(1,334 puan) tarafından
Hocaya mi giderek duzeldiniz ben aslında kendi annemden şüpheleniyorum ben kaçarak evlendim ve birçok kişisel eşyamı yanima alamadım bu şekilde olduğunu düşünüyorum ama güvenilir bir hoca bilmiyorum hepsi çok uçuk fiyatlar istiyor ve kimin yaptığını nasıl yapıldığını bile söylemiyorlar
tarafından
Öyle sayılır canım bende kaçarak evlendim çok şükür ailemle bı problemim yok çok iyiz eşimle ikinci çocuğu çok istedik yaptık hamileliğim boyunca ve hamilelikten sonra çok kötü günler geçirdik alltaki yorumuna baktım hep kavga gürültü boşanma derecesine geldik gerçekten eşim çok değişti ben tanıyamadım artık sonra kayananm siize keisn biri büyü yapmış yani kocana evet aslında birinden şüpheleniyoduk Allah belasını versin inşallah neyse sonra kayananm hocaya gitti seyidlermis bize bı dua yaptı  çok şükür zamnla duzledi eşim ve şuan çok iyi çok şükür 3 çocuğuma doğum yaptım ❤️ yani şuan çok iyiz rabbim kimsnin evine huzursuzluk vermesin ve ben evde. Hep kuranı açıp bakara suresini sesli okuydum ismi azam duası var canım onu yaptım sabaha kadar onduayida araştır yapmanı tavsiye ederim
(1,334 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim normalde bakara suresini ve bir çok ayeti duayı rukyeyi günlük olarak evimde hep açar dinler okurdum ama bu dönem bir türlü yapamıyorum Allah affetsin elim açmaya gitmiyor rabbim banada yardım etsin inşaallah
0 oy
(7,690 puan) tarafından
İnanıyorum tabii ki. Ama hemen de buyuye yorma dogumdan sonra öyle sallanti donemi oluyor
(1,334 puan) tarafından
Yok ben kendimden dolayı öyle hissetmiyorum eşimin davranislarindan dolayı ve bu ilk değil 5 yıldır evliyiz ve 3 kere böyle bı döneme girdik sebebpsiz girip sebepsiz çıktığımız için büyüye yordum bı çok nedeni var ama baya bir uzun aslında
(7,690 puan) tarafından
Güvenilir bir hocaya danis istersen
(1,334 puan) tarafından
Bulamıyorum kii genelde yüklü ücretler istiyorlar
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Troid ve kan değerlerini baktırmani oneririm 
(7,654 puan) tarafından
Neden mi bunların eksikliği halsizlik yapıyor
(1,334 puan) tarafından
Ben halsizlik den dolayı söylemedim ama triodlerim yüksek zaten kanimsa düşük evet halsizlik de var ama benim suphelenme sebeplerim baska
(7,654 puan) tarafından
Ama canım dediklerinden ben bunu anladim bunlar o halsizlik bitkinlik icin en büyük sebep
Bisey mi gördün evde?
(1,334 puan) tarafından
Evet sizin öyle anlamanız normal çünkü adam akıllı belirtemedim evde birşey görmedim zaten evime giren çıkan yok ama 5 yıllık evliliğimde 3. Kez bunu yasiyorum eşimin davranışları felan çok sıkıntı ona göre de ben sıkıntıyim anlamsız bir nefret kavga oluşuyor aramızda ve normal şartlarda çok mutlu herkesin kıskandığı bir evliligimiz var ama bugün hiç yoka eşim bana ayrılalım felan dedi ve gitti diğer odaya kaç saatir konuşmuyoruz normal şartlarda 40 kere gelirdi kendimi çok kötü ve yanlız hissediyorum valla ne yapcagimi bilemedim cidden benimi kaldiramiyor artık yoksa belli başlı sebeplerden mi böyle hissediyor bilemedim danisicak derdimi paylasicak hic kimsemde yok
(7,654 puan) tarafından
Bazen böyle huzursuzluk olur canım evinde bakara süresini ac dinle insirah suresi oku dua et allah ferahlik versin
0 oy
(129 puan) tarafından
Sendeki bu lohusa psikolojisi canım büyük ihtimalle
(1,334 puan) tarafından
Ayy belirtmedigimden dolayı herkes öyle sanıyor çok özür dilerim ama ben kendimden dolayı değil eşimden dolayı öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Yaşadım. İnanıyorum. 
(1,334 puan) tarafından
Bana anlatirmisiniz rica etsem neler yaşadınız nasıl kurtuldunuz lütfen özelden de yazabilirsiniz
tarafından
Yok burdan da yazarim hiç önemli değil.
Ben çocukluğumdan beri çok sıkıntılydım. Aksi hemde çok. Mesela ilk okuldayken daha ayakkabımın ipleri eşit olmadı diye defter kenarı kırışık diye kiyameti kopartir evi yikardim.bunlara tüm sokak sahit olurdu. Tabi önceleri her cocuk böyle diye bakılmış olaya. Neyse zaman geçiyor ben büyüyorum ama agrasifliğim daha çok artiyor. Geldim 20 küsur yaşlara evde dolaplar kapılar kırıyorum. Ama kaç defa. Sinir krizi geçiriyorum. Öyle bir zaman geldi ki biz 2 güne bir hastane acildeyiz. Ben sakinleştirici serum aliyorum. Annemler şüphelenmiş o zaman iyi birini bulup gösterelim çocuğu kaybedicez diye. Ha birde çok intihar girişimim olmak üzereyken dururlar. Ama ben o anları hatirlamiyorum. Birgün aksam banyoya girdim ve öyle bir başım döndü öyle birşey yaşadım ki duvardaki rafa tutunmak istedim tutunamadim ve düştüm. Raf tepeme. Hemen hastaneye götürdüler gene aynı süreç. Diyorlar ki birşey yok herşey normal. Ben annemın yaptığı ocaktaki tencereleri çok ters çevirdim. Çöpe döktüm. Otururken birsen bardağı duvara çarptim. Asla ama asla gözüm görmez sabrım yok deli gibiydim. Babam bir kadına gitti muğladan. O zaman ne olduğu ortaya çikti. Benim çocukluğumdan ölene kadar ki sürecini mahvetmek için yapılmış. Eriyip bitiyim kendi sinirimle diye. Aslında ailemi sevmeyen biri yaptı bunu diye düşünüyoruz. Eğer ki durumum fark edilmeseydi belkide ben kendimi Bi yerler de çoktan yok etmiştim. Rabbim korudu.
(1,334 puan) tarafından
Rabbim korumuş sizinki biraz daha sert geçmiş rabbim yaşatmasın bir daha
tarafından
Amin canım sağol.
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben değilde görümcem çok inanıyor o kadar çok inanıyor ki halüsinasyon görüyor mesela en büyük halüsinasyon u ben büyü yapmisim kocama ve en sevilen gelin olmak için onun ailesine:D 
(1,334 puan) tarafından
Ahahsh bu güzelmiş onun ki inancın dışına çıkmış sanki ama
(3,446 puan) tarafından
Wallla la manyak şizofren birde öyle bişey ki kocamı bile inandırmaya çalıştilar en son kocam dedi karım yapmissa bana yapmış sizene :D
(1,334 puan) tarafından
Aklıma sultan Süleyman ve Hürrem geldi suleymanda büyücü memnun buyulenen memnun demişti helal olsun eşine :))
0 oy
(444 puan) tarafından
Manipulasyon diye birşey var. En fena büyüleri yener bence. Kaynana veya bi başkası kocani öyle bir elinde oynatir ki aklin hayalin durur. Sen de büyü sanarsin
(444 puan) tarafından
Kaynana sözü ulti atar :D
(1,334 puan) tarafından
Yok benim kaynanam kocamı dolduramaz benim bir yanlışım olsa bile kocam beni savunur ailesine o kadar düşkün değil
(444 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah bozmasin inşallah
(1,334 puan) tarafından
Valla bozuldu ama Allah mı bozdu kulları mi bilemiyorum
(5,953 puan) tarafından
Acemi anne yanlis cümle  allah mi bozdu kullarmi nedemek tövbe estağfurullah kuldan kork sen..
0 oy
(1,995 puan) tarafından

ınanıyorum tabi Peygamberimize bile büyü yapılmış tabikide var.böyle şeyler ama 

şuanki hocalara hiç inanmıyorum sizde paranızı kaptırmayın kimseye. 

evde sürekli bakara suresi açın

ayetel kürsi felak nas ağızınızdan düşmesin :) 

Allahın izni ile bişey kalmaz 

(1,334 puan) tarafından
Bende şuan ki hocalara inanmıyorum normalde hep açar dinler okurdum ama şuan Rabbim beni affetsin bir şekil de açamıyorum hep bir erteliyorum ama açmaya çok ihtiyacım var
0 oy
(817 puan) tarafından
İnanırım tabiki nazarada büyüye de ama benden uzak olsun yarabbim ya korkarım çünkü annemlerle başka şehire taşınmıştık gri ve siyah kedilerin kuyrukları yoktu kaza geçirmişler diye düşünüyordum hep birgün cafe sahibi kıza sordum kesiyorlar dediiii neeee nedennnn dedim kara büyü için dedi o kadar korkmuştum o kadar üzülmüştüm ki bir hayvanın kuyruğunu canlı canlı kesecek kadar gözü dönmüş ebedi arafta kalmayı kabul edecek kadar gözü dönmüş Allah ıslah etsin
(15,289 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım bir kediye acımadan bunu yapanlar neler yapmaz ki. Allah ıslah etsin bile demek gelmiyor içimden böyle insanlar için . Allah yaksın.
(1,334 puan) tarafından
Böyle insanlara rabbim fırsat vermesin İnsaAllah içimde ki sınırı onlara kusasim geldi
0 oy
(341 puan) tarafından
Dogum yaptigimda annem yastığımın  altina küçük  kuran ve bıçak koymuştu  cok sukur logusalik cok ii gecti ne sinir ne stres nede birsey yaşadım.  Bilmiyorum cnm pskolojik olabilir.. inanirim tabi büyüye 
(444 puan) tarafından
İyiki bana bıçak koymamış annem. Zira kaynanam fenalık geçirtti 20 gün :D
(1,334 puan) tarafından
Kusura bakmayın belirtmemisim ben kendi hissettiklerinden böyle düşünmüyorum eşimin anlamsız davranışlarından böyle düşünüyorum ve 5 yıllık evliyiz 3. Kez şuan aynı şeyleri yaşıyoruz
(341 puan) tarafından
Hahahaha elini kana bulama kizz
(341 puan) tarafından
Acemi anne.. bence iletişimsizlik den de bole olabilir.  Bol bol sohbet edin. Mesela biz her gece kisa gorusmeler yapioz haber spikeri gibi  sevmedigiz huy neden yaptigim nicin yaptığımizi konuşuyoruz.  Iyide olsa kotude olsa tartismadan halledioz
(1,334 puan) tarafından
Yaa biz gün içinde hep birlikteyiz konuşur sakalasir herşeyi birlikte yaparız ve herşey çok iyiyken bir anda herşey tepetaklak döner sebebe bakınca hiç sonucsa herzaman eşim niye oldu nasıl oldu bilmiyorum beni affet felan der gerçi bu sefer gelmedi yanıma bilmiyorum
0 oy
(616 puan) tarafından
Büyü var zaten kuran da açıkça ifade ediyor o sebeple inanıyorum zaten başımada geldi bizzat şahit oldum 
(1,334 puan) tarafından
Benimle paylaşırsanız nasıl kurtulduğunuzu felan çok memnun kalırım
0 oy
(7,817 puan) tarafından
Her turlu kotulukten buyuden Allaha siginirim inanmam ben korkmamda
0 oy
tarafından
İnaniyorum. Peygamber Efendimiz s.a.v yapildi.

Buyu gercektir. Allah c.c lanetlemistir buyu yapani, yaptirani
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah belalarını bulurlar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aaa inanmam mı brn bu yüzden halamı ewıre cewıre dövmüş insanım
(1,334 puan) tarafından
Halaniz mi büyü yapıyordu
(9,247 puan) tarafından
Halamın halası ama ewe koymak için halamı kullanmış ee bizde bulduk cozdurduk kim oldugunu söyledi oda itiraf ettizaten
(1,334 puan) tarafından
Anladım bende bulabilirim İnsaAllah
0 oy
tarafından
İnaniyorum canim  bize yapilmisti
(1,334 puan) tarafından
Bana anlatirmisiniz başınızdan geçenleri ve nasıl kurtulduğunuzu bilmeye ihtiyacım varda
tarafından
Ozelden anlatabilirim canim
(1,334 puan) tarafından
Tabi yazarsanız sevinirim
0 oy
tarafından
Ben inanırım ve daha yeni gelinken butun ceyizimden hayva.n yağı çıkmıştı çoğunu atıp çoğunu sirkeyle yikamistim hala bazen evimin bazı yerlerindne çıkar dirke üstüne sirke döküp kuran okurum evin içinde bağıra bağıra
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Büyüye inanmama diye bişey yok tabikide var öyle bişey sürekli Felak nas Ayetel Kürsi oku
0 oy
(70 puan) tarafından
Rabbim fırsat vermesin yapanada yaptıranada
(1,334 puan) tarafından
Aminn

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 759 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 141 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu