0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
İyi geceler kızlar büyüye inanırmısınız  bende korku vardıı rüyamda çığlık atıp uyanıyordum salona mutfağa vs gidince odaya koşarak giriyodum arkamda biri var sanıyor çok korkuyodum bugün eşimin arkadaşının tanıdığı bi hoca geldi boğazımda bi yere bastırdı içimden bişey çıktı gibi oldu bi çığlık attım ama adam halen konuşuyor delirmem için ve ölüm için yapılmış ve bunu yapan bir kadın mış

22 Cevaplar

+7 oy
(2,701 puan) tarafından
Korkacağımı bile bile girmem... 
(570 puan) tarafından
:) ) Rabbim böyle bişey göstermesin sizede hiç kimseye
(1,785 puan) tarafından
Korkusuz korkak gibiyimdir yine de girdim baktım

Büyüye de inanırım canm yapan kimse dönüp dolaşıp onu bulsun inşallah
(570 puan) tarafından
Âmin inşallah cnm
(2,701 puan) tarafından
Amin canım
(2,049 puan) tarafından
Aynı bennnnnnnnnnn korkuyorum ama sırf merakımdan giriyorum
-Reklam-
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah.  Olan seyler inanırım 
(570 puan) tarafından
Çok kötü oldum canm çok zor kimseye böyle bişey göstermesin
(8,563 puan) tarafından
Amiin insallah cnm ya rabbm ferahlık versin
(570 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
tarafından
Büyü  yapanları Allah cehennem ateşinde yaksin evet inanıyorum 
(570 puan) tarafından
Âmin canm inşallah kim yaptıysa çok kötü oldum
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Niye bòyle şeylerle uğraşırlar ki kimseye söyleme yakin biridir belki tekrar yaparlar 
(570 puan) tarafından
Yok kimse bilmiyor canm bilmiyorum ne istiyorlar delirmem ve ölüm için yapılmış
(7,230 puan) tarafından
Bu kadar kin kusacak kim olur ki kocanda birinin gözü olmasın
(570 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canm kim yaptıysa Allah'a havale ediyorum ben o haldeyken eşim ağladı resmen kim kime napıyorsa yoluna çevirsin inşallah
(7,230 puan) tarafından
Amiin en buyuk duam başlarına dönsün insallah kim ne yapıyorsa
0 oy
tarafından
Evim her yerinde 27288282 tane muska ve yağ sildim hangi hocaya gittiysek ayrılmanız için ayrilmasaniz sen ol diye yapılmış dedi yapanda kaynana ve bin beterin yaşadım anlattiklarinin en son bulduğumda doğuma gittim sonra ayrıldık 
tarafından
Tövbe yarabbim senin hayatinda cok acılı ya kıyamam
tarafından
Rabbimin imtihanı kuzum doğduğumdan bu yana hep biseylerle sinaniyorum ama evladım iyi olsun ben üstesinden gelirim
tarafından
Rabbim cumlemizin evlatlarini korusun ayaklari taşa degmesin inşallah
tarafından
Aminnnnnn bacimmmm❤️
(1,189 puan) tarafından
Bizede ayrılalım diye yapmışlar boşanma aşamasına geldik geri döndük çok şükür şimdi hamileyim.yinede ayrilirmiyiz ayrılma.buyusu yapmışlar
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Büyü diye bişey var malesef yapanda yaptıranda bizden değildir ve bunu bile bile yaptırıyorlar cehennem bile kabul etmeyecek bunları lanet olasıcalar Allah korusun seni canım ayatel Kürsi oku sürekli evde yüksek ses bakara suresi aç her odadan duyulsun 
(570 puan) tarafından
Ayn hoca yazdı zaten bunları dinle diye saol canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tabi ki inanırım eşimin eski sevgilisinin anacigi yaptırmıştı bize ***** :D tutmadığı için bir de gidip,4-5kez yaptirmis
(570 puan) tarafından
Allah'ından bulsun öylesi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O bende de var ya rüya degil de baska odadab odaya gitme. 
(570 puan) tarafından
Arada durduk yere mide bulantısı uyuşma da oluyordu bende hepsini ben demeden söyledi hoca
(7,791 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun sen kimseye vahsetme bu durumdan  yine yapmasınlar
(570 puan) tarafından
Yok kimse bilmiyor zaten saol canım Allah razı olsun
0 oy
(48,508 puan) tarafından
İyi misin peki simdi korkun hala var mi
(570 puan) tarafından
Az var canm halen sure filan yazdı dinleyeyim diye bide suyu okudu 10 gün iç dedi tamâmen geçecek inşallah
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Büyü var canım efendimiz s.a.v. bile yapmışlar. Allah'ım öyle zihniyette olan insanlardan uzak eylesin. Yaptiklari büyüler kendi ayaklarina dolansin insallah
(570 puan) tarafından
Âmin inşallah cnm
0 oy
(961 puan) tarafından
İnanırım tabi gerçekten olan birşey 
(570 puan) tarafından
Maalesef canm  Rabbim kimseye göstermesin inşallah
0 oy
(701 puan) tarafından
İnanıyorum canım aynı durum bende de var hala sanki evde bişey dolaşıyor gibi ama dua ediyorum gece koridorda yürürken arkamdan biri gelecek gibi oluyorum durduk yere depresyoma giriyorum . Dua ettim şuan daha iyiyim bana da yapıldı diye düşünüyorum. Allah yardımcın olsun..
(570 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canim yapiliyor malesef bizlerede yapilmaya calisti Rabbim kötü ve haset insanlarin eline firsat vermesin bu denli kötü işlerden Rabbim ailemi evladimi evlatlarimizi korusun inşallah bunu yapan ahiretini yakiyor ve kendi ayağına sıkiyor farkinda değil.
(570 puan) tarafından
Âmin âmin canm inşallah
0 oy
(119,153 puan) tarafından
yapam kimse cehennemden cikmasin ins
(570 puan) tarafından
Âmin inşallah cnm
0 oy
(254 puan) tarafından
Ben inanirim. Bundan 20 yil once kapimizdan domuz yagi cikmisti. Annem delirmisti ve babamla ayrildirlar. Ta bi annem sonradan duzeldi ama olan oldu. Rabbim seytandan ve seytanlasmis insanlardan korusun herkesi kötulere firsat vermesin insallah
(570 puan) tarafından
Âmin canm
0 oy
(553 puan) tarafından
Canim tüm evini sirke ile  sil.  Bir bak etrafına kaldır herseyini. Birde sürekli kuran ac evinde okursan daha iyi ama okuyamiyorsan açık olsun evinde 
(570 puan) tarafından
Evimi sürekli silerim sirkelyle evimde bişi yok çok şükür kendi adıma yaplmş canm aynen bikaç tane sure filân yazdı dinleyeyim diye
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sabahin korunde  bunu okumasam iyiydi

(570 puan) tarafından
Yazdm ama canm hassas olan girmesin lütfen diye:) :)
0 oy
(276 puan) tarafından
Anneme de yapılmıştı kafayı yesin ölsün diye eğer yapan kişiyi biliyorsan o kişinin yüzüne bakarak bu durumu anlatacaksın biliyorum yaptığını hakkımı helal etmiyorum dersin mesela. o sana gönderdiği üç harfliler sinirlenip büyüyü yapan kişiye dönüş yapıyorlar evini sirkeli suyla temizle kovaya bi kaç damla besmele çekip damlat bide yıkandığı kovaya 41 tane Felak oku başından aşağı dök seni nazardan büyüdün korur bak dediğim yap eğer yapanı biliyorsan eminsen bunu onun yüzüne vur başkasına asla anlatma o kişiye geri dönüş yapsın anneme büyü yapıldığında gözü kör olmuştu 1 ay yatakta kaldı bu saydoklarımı yapınca büyüleri onlara döndü yapan kişinin kızının gözüne kalem girmiş bi gözü kör olmuş sonra helallik istedi ama iş işten geçmişti affetmedik büyü gerçekten zor Allah yardımcın olsun bişey sormak istersen özelden sor annem çok bilgilidir bu konuda. 
(570 puan) tarafından
Çok zor evet saol canm Allah razı olsun
(7,791 puan) tarafından
E sen insanin hayatini karart helallik iste oldu canim. Basit bi sey degil ki büyü ya ha olur prani almistir yada arkandan dedikodunu yapmistir bunun icin helallik istese dahi anlar ister helal edebilir ama büyü ayri boyut
0 oy
tarafından
İnanırım tabiki var çünkü yapılıyor Allah muhafaza etsin bizleri sana da geçmiş olsun
(570 puan) tarafından
Saol canım amin
0 oy
tarafından
Ay inanmayın şu sahtekarlara ya,büyü yapmış yapan da kadınmış, ulan o kadar çok biliyosan kim olduğunu da söylesene,salla babam salla,sonra al parayı hit. Kızlar ben de hocaliga başlıyorum ilk seanslar ücretsiz gerisine karışmam ha :D
(570 puan) tarafından
Ücretsiz baktı cnm para almadı
tarafından
Ama ağızları alışmış canım büyüyü yapan bi kadın demeye,e zaten ya adam olacak ya da kadın başka seçenek yok ki. Valla ne zaman ki nokta atışı yapıp aha da büyüyü yapan bu derler ben o zaman inanırım
(570 puan) tarafından
Anladm peki kendi kararın sende haklısın çok dolandırıcı
(1,189 puan) tarafından
Canım tmm haklısın dolandırıcı çok ama bielrek isim vermiuorlar onlar kim olduğunu biliyorlar bı hoca bize isim bile verdi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 307 göst.
0 oy
5 cevap 203 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 464 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 596 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,587 cevap

34,777 kullanıcı

...