+1 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (6,859 puan) tarafından
İyi geceler hatunlar çok dertliyim ben bu illeti bırakmak istiyorum ama olmuyor hamileliklerimde hep tiksindim. Ama stres sıkıntı hep beni sigaraya sardı vicdan yapıyorum artk. Nasıl bıraktınız tavsiyeleriniz var mı:(

30 Cevaplar

+2 oy
(7,654 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sigara elimde okuyorum melek
(6,859 puan) tarafından
Ee nerden aldı ya ilaci
(7,654 puan) tarafından
Sigara birakma merkezinden ücretsiz veriliyor
(7,654 puan) tarafından
Arıyorlar 6. Ay 1.yil canınız istiyor mu nasıl gidiyor diye de
(6,859 puan) tarafından
Hee tamam cnm sagolasn hakkını helal et çok sordum ❤️
(7,654 puan) tarafından
Estağfurullah yardimlasmak lazım
-Reklam-
+1 oy
(2,282 puan) tarafından
Önce kafada bitirmelisin canım bu işi gerisi gelir
(6,859 puan) tarafından
İnan her pakette yapıyorum eşim içmez bu bı avantaj eskiden söylenirdi ben hep birakcagim dediğimde o bile inanmıyor. Agresif oluyorm bu seferde sigara alıyor ayarlarına geri dönüyorum :)
+1 oy
(8,582 puan) tarafından
Faydası asssssla yok bunu düşünebilirsin öncelikle canm
(6,859 puan) tarafından
Kız olmazmi pamuk gbi oluyorm:)
0 oy
tarafından
Brakamiyorum dewamkeee:)))☺️☺️
(6,859 puan) tarafından
Haha sağol bacım :D desteklerin için
tarafından
Ayyy kız napiym yalan soyluym Melo:))☺️
(6,859 puan) tarafından
:) kelin ilacı olsa anladın sen oniii :D
tarafından
Anladm bebemmm :)))
0 oy
tarafından
Cok pahali .....
(6,859 puan) tarafından
Sarma içiyorum artık sen düşün:D
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kelim ilaci olsa kendi kafasina sürerdi  

2.5 yil içmedim hamilelik emzirme vs derken bebegim icin bırakmıştım sonra ap.tal gibi yine başladım 
(6,859 puan) tarafından
Ah bende o aptallardanim :(
0 oy
(341 puan) tarafından
Kiz sen kocanin ailesiyle iyi anlaşan bayan değil miydin. Ne stresin war
(6,859 puan) tarafından
Hehe o bnm :) en ufak stres bile Cnm yetiyor
0 oy
(513 puan) tarafından
hamile kalinca biraktim. 25 hafta olucak 
(6,859 puan) tarafından
Onları bnde yaptım Cnm :)
0 oy
(119,456 puan) tarafından
sigara icme hissi geldikce sakiz cigniyodu arkadasim
(6,859 puan) tarafından
Onlarında denedim sevda :) olmii
(119,456 puan) tarafından
naneli seker falan
(6,859 puan) tarafından
Stok bile yapmıştım :) kahveyede vurdum nikotinden sebep bu seferde çay kahve sigarasız gitmio hep aklıma gelio :)
0 oy
tarafından
Canım ablam ve bı akrabamız deli gibi icerlerdi ablam şuan yeni yeni birakiyo doktora gitmiş doktor bant vermiş böyle kolunun yukarısına ve beline takiliyo onu takiyo sigara da icmiyo diğer akrabamız da ilaç almıştı o skeil bıraktılar ablam hayla bantla Ra devam ediyi
(6,859 puan) tarafından
Benm o kıza ulaşmam lazm :) ilacida merak ettm ya devlet veriyor mu
tarafından
Dur ablama sorim sana şimdi dönerim canim
(6,859 puan) tarafından
Ah canım çok sağol
tarafından
Canım ablama sordum bant için göğüs hastalıklarına gitmmis  dhaa dogrusu ben gitmedim dedi dediğim akraba gitmiş onun yerine o üniversiteye gittiği iicn Göğüs hastalıklarına gitmiş sigaRa içtiğini faln demiş herhalde bant vermiş dedi fotosunu istedim attı şimdi yorum olarak atarım ilacı sordum oda akrabanın kuzeni ona almış dedi ben. Bilmiyorum ilacı yaa bızim o larva biraz herseyinsaklar dmez ilacı bilmiyoz ama bantları dene istersen atiyon yorum bak
(6,859 puan) tarafından
Bekliyorum Cnm sagolasn
0 oy
(519 puan) tarafından

Hiç içmeyen ben bir şey diyeceğim canım Allah kurtarsın :angel:

(6,859 puan) tarafından
Amin bacım :D
0 oy
(1,257 puan) tarafından

Kocam 9 yaşından beri içmiş enn sonn  doktora kulak ağrısı için gitmişti doktor daha içersen beynine vurur Falan gibisinden konuştu korkudan bıraktı 3 yıl oldu heralde Böyle bı korku lazım birakamayanlar için sjsjsjsjbs 

Tabiikii Allah o duruma getirmesin bizleri bende bırakamıyorum çaresi hamilelik sanırım benimde hamile kalınca bırakırım dogurunca başlarım bıraksım yok heralde xjzjsjsjs 
(6,859 puan) tarafından
Vala ben korksamda içerim herhal :) sadece çocuğum için bırakmak istiyorum illaki koku siniyor üstüme birde annesi sigara içen biri gbi olmak istemiyorum:(
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Aklına geldikçe naneli sakızlardan at ağzına yada polo şekerlerden falan aklını başka şeylere yönelt belki bı faydası olur canm
(6,859 puan) tarafından
Onu denedm Cnm olmadı .kahve çay a sardım sigarasız gitmezdi hep aklıma geldi :(
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım tedavi süresinde dayanamadım içtim eşim içmez 4 sene hep söz verdim olmadı gizli saklı içtim sonunda yakalandım tabi :) ama kızımla buluştuğum ilk an onu karnıma koydukları gün bıraktım çok uzun süre kullandığım için hep canım istedi ve ben bu süreci bir daha kaldıramam ve yavruma zarar veremem diye asla içmedim 6 ay bitti kızım kucağımda hamilelikte birçok üzüntü stres yaşadım doğumdan sonra benden fazla eşim loğusa gibi sürekli kavga ettik cadı kaynana ve manyak kaynım doldurdu boşanma aşamasına geldik bütün bunlara rağmen kızımı emziriyorum ve sadece anne sütüyle besleniyoruz o yüzden asla almaya bile teşebbüs etmedim tabi bu süreçte biraz kilo aldım ama havalar ısınsın yürüyüşle onuda vericem inşallah herşey sabırdan geçiyo ve gerçekten istemekten rabbim bu mucizeyi bana lutfetmiş zarar veremezdim inşallah birgün gerçekten isteyip sizde bırakırsınız
(6,859 puan) tarafından
İnşallah Cnm sakin başlama ben günde 1 1 basladm smdi 10 içiyorum rahat
(1,021 puan) tarafından
Niyetim yok şimdilik hayat ne gösterir bilemem ama sigaraya gelen zamlardan sonra diyorum onunla kızıma birikim yaparım hayat zor bize yapılmadı biz evlatlarımıza yapalım diye
(6,859 puan) tarafından
Evet cnm çok haklısın:( zehire para sacioz
0 oy
(93 puan) tarafından
Bende hamilelikten önce içiyordum 12. Haftaya kadar tiksindim şimdi canım çok istiyor haftada bir defa içiyorum oda 2 fit çekiyorum o kadar
(6,859 puan) tarafından
İçme Cnm bende hep tiksindim biraktm . İnşallah bırakırsn snde
0 oy
tarafından
Bende istiyorum ama tam anlamıyla olmuyo tuvaletimi yapamıyorum mesela sigara olmadan :(
(6,859 puan) tarafından
Hahha :) yalnız değilim benimde hemen bağırsaklarını çalıştığı :)
tarafından
7 yıldır içiyorum geberip gidicrm az kaldı
(6,859 puan) tarafından
Bnde 7 :D ne tesadüf
tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

image

bu canım ama yazdiriyolar sonra il sağlığa gidip onaylatiyon. 3 nolu sağlık ocağında aliyosun  kola ve bele vuryon kılsız olacak vurduğun yer 
(6,859 puan) tarafından
İl sağlığı ne demek yavrum
tarafından
İl sağlığı müdürlüğü canım ablam bantlarda çok etkili diyo
(6,859 puan) tarafından
İnt fiyatına baktım pahalı ya bayağı. Onu arastirayim Cnm ben çok sagol
0 oy
(13,084 puan) tarafından
Bırakamıyorum inan yaa :D
(6,859 puan) tarafından
İnanırım:D
0 oy
(230 puan) tarafından
Sigarayı hiç birakmak istemiyorum ya ben nedense seviyorum içerken aşk yaşıyorum adeta
(6,859 puan) tarafından
Al benden de o kdr
0 oy
tarafından
Biraka bilseydim ben birakirdim melek :( 14 yasinda basladim bu zikkima 20 yasindayim hala iciyorum kac kere sigara birakma ilaci kullandim gene birakamadim
(6,859 puan) tarafından
Hadi ya bı umutlanmistim bende. Nikotin sakiz denednmi
tarafından
Yok onu denemedim ilk kez duydum nerden buluruz ki onu
(230 puan) tarafından
Nikotin sakızınıda denedim daha çok istiyordu canım sigarayı... :D
tarafından
O zaman onu da es gectik :D
(230 puan) tarafından
Sigara güzeldir tütünse hele daha güzeldir boşverin kızlar takmayın jsmjssjjsys

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 139 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 847 göst.
18 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 339 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...