0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (2,574 puan) tarafından
Tlfonu hep sessizde ve asla elinden düşmez ama ne zaman ararsak arayalım tlfona zamanında cevap vermez hayir çocukları kocakoca ev hanimi ama o tlfon hep sessizde insanların tlfonuna zamanında cevab vermez bide utanmadan ben istediğim zaman açarım istemezsem açmam diyor siz olsanız ararmisiniz birdaha böyle birini elinde tlfon surekli faceden çıkar instagram instagramdan çıkar face vatsap çokta aktiftir 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bende sessize alırım beni 1den once arayani acmam acil bi durum olursa mesaj atin gorurum derim bildirimleri ona gore ayarlarim hatta rahatsiz etme modundadir 3kisi disinda aramalari gormem gordugumde ararin herkeste bana alisiktir gorunce arar derler bana normal geldi :)
(2,574 puan) tarafından
Kuzum seninki çok farklı kardeşimin 7 24 sessizde aradigimizi görür açmaz gezdiği sayfalarda aktif çünkü mesela arıyorum ya 1 dkka demiyor vatsaba girip çıkıyor ama bana yada onu arayana dönüş yapmıyor
tarafından
Aman bosverin yahu oda oyle kabul edilsin duzelir
(3,823 puan) tarafından
Sen bensin mihri aynı bende böyleyim :)
tarafından
Hayat modum bu napam :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardeşim öyle ergenliğine veriyorum geçen gün 5 dk kızıma bak dedim ben senin çocuklarına bakmak zorunda mıyım diyip kapıyı çakıp gitti şimdiki gençleri Allah islah etsin gerçekten nasıl bir nesil geliyor bilmiyorum..... 
(2,574 puan) tarafından
Kardeşim 35 yaşında evli 3 cocuk annesi ergende degilki
tarafından
Ahhh ahh hiç farkları kalmamiş ki baksana yazık yani gününü insan neden oralarda harcarki
(2,574 puan) tarafından
Bu durum yüzünden esiylede çok kötü kavgalar ediyor eşi o tlfon surekli neden sessizde diyor mesela önemli bisey olsa saatlerce dönmez
tarafından
Kocası baş edemiyorsa sizde boşverin cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben öyle seylere takılmadığım için bir sey diyemeyeceğim canım. Erkek kardeşim biraz umursamaz ama yapacak bir sey yok 
(2,574 puan) tarafından
Valla canim biz kendi tlfonuna bakmayalım hemen kuser trip atar buna kızıyorum
(7,118 puan) tarafından
Kendi böyle yapıyorsa trip atmaya da hakkı yok.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aramayın. Ararsanız da hesap sormayın kendini önemsemesin. 
0 oy
tarafından

Sizin ablaniz ergenlikten çıkamamış sanırım :D şimdiki ergenler böyle davranıyor 

0 oy
(118,973 puan) tarafından
benimkide surekli sessizdedir ama acarim
0 oy
(48,364 puan) tarafından
Benimde sessizde oluyo kimse ulasamiyo hala kizar abimle annem ☺️ sonra geri donerim 

Arkadasim tek yasiyo onunda hep sessizde arayinca geride donmuyo alistik artık ☺️
0 oy
(561 puan) tarafından
:D bende bazen insanlar aradiginda acmam konuşasim yoktur ama bunu anama kardeşime de yapmam yaa :D kosulsuz sartsiz açtığım iki telefon var biri anamin ki kardesimin telefonu yok ikisi ortak sayilir 14 yaşında :D bide esim aradığında acarim gerisi keyfime kalmış senin ki biraz abartmış ben olsam napardimm diye bi düşündüm de ne yaparsan yap fayda etmez bnce ya çok şey bi insan galiba vurdumduymaz mi deyim umursamaz mi deyim ne deyim bilemedim 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Arama sende çok acil olmadığı sürece 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Sevmediğim biri arayınca açmam ailem değil tabi akraba :)
0 oy
(576 puan) tarafından
Telefonda konuşmasını sevmiyo veya o an canı konuşmak istemiyo bu kadar basit
0 oy
tarafından
Aramamak mantıklı 
0 oy
tarafından
Ahahah bu ben
0 oy
tarafından
Benim gün içinde sessizdedir telefonum görünce geri dönerim ama gece sonuna kadar açarım sesini acil bişey olmayan aramaz çünkü 
0 oy
tarafından
Annemi ne zaman arasam iş cıkısı birisiyle konuşuyor ulaşamayınca sinir oluyorum geceleri sessizde telefon gündüz cocuk sessizde artık alıştı beni arayanlar görüncede cocuk uyandıgında hemen ararım mesaj atarım cocuk uyanınca ararım diye 
0 oy
tarafından
Kız aynı kardeşim benim bu anlattığın ahahaha

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 265 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 858 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 468 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 823 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu

377,041 soru

11,283,782 cevap

34,685 kullanıcı

...