0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (723 puan) tarafından
Kayın Babam gittiğimizde hiç yüzü gulmiyo kızlar. Gitmeyince gelmedi diyolar gidiyoruz bize yüzümüze bile bakıp sohbet etmiyorlar sürekli bi tv aşkı sürekli tv izliyolar.esime size samimi soyluyom 2 yıllık evliyiz bi kere dha duymadım nasılsın oğlum işler nasi gidiyo diye. Inanın saygısız biri olsa eşim anlıcam karıncayı incitcek biri değil.esim 2 kardeşler bi de 2 yaş küçük erkek kardeşi var onu besliyolar çalışmiyo maşallah kayın  babam onla sürekli sakalasiyo bizim yanımız da .ben eşim adına cidden çok üzülüyorum onu insan yerine katmiyo gibi davraniyolar. Biz yine ailemdir gidelim diyo eşim gidiyoz. Esimin hatri için gidiyorum inanın o kadar soğudum ki artık ama o kadar benimseyip sevmiştim ki çok soğuttular.esimgil iki erkek kardeş demistim ya kaynanamin hiç kızı yok tamaht edip bana bi tane çorabı dahi nasip değil. Amacım hediye değil yanlış anlasilmasin ne bileyim zihniyetlerini anlamiyom.cok gorgusuzler ya zenginler ama kendini acindiran zenginlerden açlıktan oluyo gibi davraniyolar evlerine 8 milyar para giriyo.cay demlerim demi az bunun demli olsun diye köpek gibi azarlar kayın babam olacak adam.ben napacagima şaşırdım eserekli gibiler inanın bisi yapmış olsam canım yanmicak. Ama anliyom ki büyük ihtimalle eşim kazandığını onlara versin yedirsin istiyolar. Biz asgari ucretlee tek maaşla geçinelim diye ugrasiyoz bizden para bekliyorlar.siz olsanız naparsınız böyle insanlara.. gider misiniz evlerine .en son ki hareketlerinden sonra ben uzun bi süre yuzlerine bakmayı dsnmuyom  çünkü ben-i küçümser gibi yaklaştılar en son azarlar gibi konuştu babası.benim büyüğüm olablrler ama ben kimsenin hizmetçisi değilim böyle dsnyorum.

3 Cevaplar

0 oy
(2,600 puan) tarafından
Ne diyim ki bunlari esinin anlamasi lazim haftada 1 kez yarim saat oturup gelin mesafenizi koruyun bence
(723 puan) tarafından
Bi süre gitmedik. Eşimde biz kendimize yakışanı yapalım diye gidelim diyo 1 2 saat oturup geliyoz eve.artık inan insanliklarindan bi gram haz etmiyom .benim babam kalp krizi geçirdi annemle onlarda kaldık merkezdeki hastaneye götürmüşlerdi babamı adam bi kere geçmiş olsun bile demedi resmen sevindi biliyo musun babamin hasta olduğuna. Çok sogudum nefret ediyom artık..
-Reklam-
0 oy
(388 puan) tarafından
Yani ben şöyle düşünüyorum. O adam o zamana kadar o şekilde yaşamış sen gittin diye değiştirecek değil. Ki sende kabul etmen lazım. Hani hakaret vs değil. TV izlemesini yada size nasılsın vs konusmamasini. Ama kimse hakaret edecek gücü bulmasın kendinde.o konuda tavrını köy illaki. Ne kadar uzka kalmak istesende eşinin ailesi mecbur görüyorsun gidiyorsun vs. Allah yardımcın olsun ne diyim
(723 puan) tarafından
Öyle yasamis değişecek değil derken .ben buna görgüsüzlük derim .eve kendi evladı gelmiş insanlık yok dmektir bu hareketler.ben onlara esimin ailesi diye çok göz yumdum.siz mesela eve gelen misafire gözünüzü tv ye dikip izlerseniz sürekli ayıp etmiş olmaz misinz en basitinden bu acıdan bakalım...
(388 puan) tarafından
Evet haklısınız ben size bişey demiyorum. Şunu söyledim adam o yaşına kadar o şekilde yaşamış tabiri caizse görgüsüz olarak. Bunu bı görgüsüzlük olarak görmemiş . Bu yaştan sonrada anlayacagini sanmıyorum. Hani sadece size karşı mi böyle yoksa herkese karşı mi bilemem . . Bazı insanları gerçekten anlamak mümkün değil. Evet eve gelen misafire o şekilde davranmak ayıptır. Belkide ev sahibi olarak görüyordur sizi
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım eşin herşeyin farkindaysa sen 2 saatliğine git hiç hareketlerini inceleme bile eşinin yanında oturup kalk benimkileri de anlatsam roman olur :) İlk zamanlar çok değer verdim herşeyi yaptım ben eşime hep zorla arattım sordurttum hadi gidelim beklerler dedim düşün yani ama zamanla baktım ki biz yokuz sanki bana yaptığı tek hediye Nisan bohçası onda da eşimin bebekliginden ördüğü erkek yelekleri bebek örgü çorabı doluydu bir tane bana toka yoktu gidip de bi çöp almamıştı sandıktaki örgüleri koymuştu yani millet görünce şok geçirdi :) Bütün düğün altın eşya borcunu eşime kredi cektirmisler evlendik iki elden çalışıp ödedik yine bi çöplerini görmedik daha neler neleeeer. Artık bıraktım virüsten önce gitsek de kalkıp çay bile demlemezdim eşimin yanında misafir gibi otururdum sıkılınca onunla sohbet eder televizyona bakardım eşim de herşeyin farkında olduğu için biz gitmiş olalım yeter dedi bana hiç tepki göstermedi o konuşurdu filan en fazla 2 saate kalkar evimize gelirdik. Bizde de büyük abisi var ona ev alındı evindeki çaydanlığa kadar gelin çeyizsiz geldiği icin bunlar aldı düşük yaptı diye bı testine 2 bin verip profesör gezdiler ben kürtaj olduğumda arayıp geçmiş olsun bile demediler. Yani kendileri kaybetti hiç umrumda degiller :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 334 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,151 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 12345ebe (745 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 477 göst.