0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,307 puan) tarafından
Romatolji ye git cok yüksek dedi aranzda böle olup da doktora giden varmı ne verdi 7 aylık kızım var birde 

6 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
3 yaşından beri uğraşırım gecmedi kac yıl iğneler vuruldum hala ufak bir nen olsa ortam da Şaban gibi dizlerimi ovaliyorum:D
(4,290 puan) tarafından
Tabiki benim eklem romatizmasi kiminin iltihapli oluyir
(485 puan) tarafından
Ozmn ondandır canım benimki intihapli:))
(2,307 puan) tarafından
Bn emzrym ama nasıl olur blmym ya
(485 puan) tarafından
İlaç kullanırken emziremezsin diye biliyorum canım doktorla konuşursun zaten
(2,307 puan) tarafından
Tm cnm konşcm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kortizonlu ilaç tedavisine başlayabilirler ihmal etme annemden biliyorum çok ağrıları vardı 5 seneye yakın tedavi gördü şimdi iyi çok şükür 
(2,307 puan) tarafından
Hım tmm cnm cuma gitcem bakalım bnm annemde babamda var
0 oy
tarafından
Kocamdada var her hafta igne vururuz ağrısına ve cesidine göre ilaç verir 
(2,307 puan) tarafından
Anldım cnm Allah şifa versin ya
0 oy
(971 puan) tarafından
Benimde var 14 yasinda farkettim igne ilac falan kullandim bi süre ama artik uğraşmıyorum ara ara çok ağrı oluyor ama hele ki soğuk havalarda hele ki bu yil çektiğim ağrıyı tarif edemem hamileydim diye ilaçta kullanamadim 
(2,307 puan) tarafından
Cnm ben hamile değilim 7 aylık kızım var sağlık ocağına vermiştim kanı o söledi
(485 puan) tarafından
Meva nin annesine yazdık canım :)hamilelikte ilaç kullanmamis ya
(2,307 puan) tarafından
Ha tmm cnm ksb :)
(971 puan) tarafından
Kuzum sadece ağrı kesici krem ve parol verdi bana baska hic bi şey vermedi
(485 puan) tarafından
Canım romotoliji bölümüne gitmedin mi sen gittiysen ve teşhis koyulduysa bunu vermez yani hamileyken kortizonda kullanılıyor doktorum bana hamilelik boyunca devam edebilirsin bı sıkıntı olmaz dedi ama emzirme olayını sormadım
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bende de var canım git ihmal etme iğne veriyor haftalık falan vuruyorsun bende kullanıyorum iki haftada bir vurduruyorum 
(2,307 puan) tarafından
Anldım cnm bebegim varda o yüzden ne verr die merak ettim
(2,501 puan) tarafından
Emzirme yoksa ilaç kullanabilrisin
(2,307 puan) tarafından
Emzrym cnm mamada alyr ama
(2,501 puan) tarafından
Git o zamn ihmal etme ben ara verdim emziriyorum diye sonra hamile kaldım kullanmadım bu sefer kas romatizması ve iltihap li romatizma var vücudumda
(2,307 puan) tarafından
Aynn cnm gitcn cumaya aldım randevu yu
0 oy
(485 puan) tarafından
Canım ilaçları kullanırken emziremiyrosun bende oğlumu 8aylikken sütten kesmiştim romotoliji bölümü eğitim araştırma hastanelerinde var ve randevu bulmak zor kortizon başlıyorlar dozunu ayarlayip ,haftada bı kez iğne vuruluyorsun bacaktan koldan ya da göbekten canım :) seni sık sık kontrole cagirirp takip ediyot doktorun ve kus kadar hafif okuyosun :)kortizon sanıldığı gibi kilo yapmıyor bana hiç yapmadı ve ben günde 7hap içiyorum çoğunun içeriği kortizonlu ağır haplar :) hamilelik düşünürsen o iğne kullanılmıyor o ilaçları kullandığın sürece korunmak zorundasın çünkü gebelik oluşursa ya düşük olur ya da bebekde ciddi bı sıkıntı hamilelik düşünunce 3ay öncesinden iğneyi biraktiriyor doktor canım :) yine doktorla konuşursun ben şuan gebelik düşünüyorum iğneyi bıraktık ve hap olarak devam ediyoruz şükür hiç ağrım yok:)korkulacak bi durum değil sen yine şanslısın doktor farketmiş millet senelerce romatizma teşhisi koydurtamiyot:)herkes anlamıyor benimde ortopedi anlamıştı :)
(2,307 puan) tarafından
Cnm bnde  dün  sağlık ocağına giitm kanı verdm doktr söledi romatolji ye. Gitcksn dedi o yüzden cumaya randevu aldım bakalım ne diyck ne verck bnde emzrym cnm
(485 puan) tarafından
Sıra alabildiysen şanslısın canım :) bazen dahiliyenin yönlendirmesi gerekiyo
(2,307 puan) tarafından
Elti saolsun o alverdi:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tugce_nur09 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy