0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (112 puan) tarafından
36 haftanın içindeyim , ne akşam yemeği nede kahvaltı bir kaç lokma yiyebiliyorum o kadar, doymuyorum ama yemekte yiyemiyorum 2 kiloda zayıflamışım . Ne iştahım var nede iştah olsa yiyecek midem. Midem hicbirsey almıyor sanki çok şiş yer yok. Sanırım bebek iyice büyüdü midede daraldı.

2 Cevaplar

0 oy
(442 puan) tarafından
Bebek büyüdükçe sizin organlarınıza baskı yapar, böyle olması normal. Nefes darlığı bile çekebilirsiniz. Ama yine de beslenmeye çalışın en azından günlük protein ihtiyacınızı karşılayın 
(112 puan) tarafından
Yok canım zorlayamıyorum zorlarsam daha fena oluyom. Zaten et türü neredeyse hiç içim almıyor. Genelde hafif yemekler yiyebiliyorum
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ah bacım keşke bende yiyemeseydim son 2 ay gebelik şekeri çıktı insülin iğnesini vurup yinede yerdim baklavayı. Bebek iyice büyüdükçe organlara baskı yapar . Hasass bir yapın varsa . Zorlar ben ne kadar yersem yiyim daralsamda yiyorum sonradan gelen sıkışma ağrılarını çekiyordum. Ne manyakmsim ya yemesem daha iyiydi.   İlk gebelikte 46 kilo aldım :( 
(112 puan) tarafından
Maşallah demekki iştahın yerinde . Ben sadece 10 kilo aldım ama dediğim gibi iştahım yok , sadece karnımı doyuruyorum, bir kaç gündür onu bile yapamıyorum. 5 lokma yiyorum tamam tıkanıyorum
(1,737 puan) tarafından
Bence zorlama içerdeki daralmadan ötürüdür. Yine doktora danış tabiki kilo kaybedince serum veriliyor. Ben kilolu olduğum halde 2 kilo kaybettiğinde doktor ya ağır bı bulantı hapı yazicam yada gel serum vericem demişti. Bana kemoterapi hastalarına yazılan bulantı hapindan yazmıştı. Rahatlamıştım. Birde pahalı biseydi. Ben doğuma kadar kusarim ama yerimde o kusmalardan 2 kilo verince olmaz deyip müdahale etti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
15 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
8 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 492 göst.
15 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...