0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (456 puan) tarafından
Günlük kalktıgınızdan itibaren nasıl iş tutuyosunuz hergün süpütüp silermisiniz önce evleri mi toplarsınız kahvaltı mı yaparsınız 

12 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Önce ortalıgı toplarım yatakları falan sonra kahvaltı hazırlarım oğlumla yeriz sonra süpürme silme işi yaparım sonra yemek koyar oğlumla oynarım sonra uyuturum hergün böyle. 2 gündür dip temizliğe girdim cam kapı koltuk siliyorum dğn salonu yaptım bugun oğlumun odayı yarın yatak odası. En son mutfagı döküp girişcem :D 

(456 puan) tarafından
Kolay gelsin :)
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Günlük supururumde silmem ama silmeyi bir gün yaparım bir gün yapmam toz günlük alırım tuvalet banyo günlük isede önce yatakları çırpar tekrar sererim.ordan başlarım kahvaltı sonra ev süpürme oğlumu doyururur kızımı okula goderirir oğlumu uyutur silme işine geçerim en son toz alır tuvalet banyoyuyla finish yaparim :D

(456 puan) tarafından
Bende öyle yaparım bende tek çocuk var ama :)
0 oy
tarafından
Geceden toplar yatarım çamaşır varsa atarım sabahta süpür sil ser bitti gitti 
(456 puan) tarafından
Bende toplarım geceden ama sabaha oglum dagıtıyor her yeri
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kızım 9 buçuk gibi kalkar ben daha erken kalkmissam ikimize kahvaltı hazirlarim yada beraber hazırlarız yürütece koyarım onu. Sonra onun uykusu gelir uyutuyorm. O sırada hemen ilk olarak mutfağı toplarım. İcerileri toplarım kalabasini. O uyanır o sıraya onu yürütece koyarım eğer durursa yere evi çektirir silerim. Sonra onla oynarız biraz. Sonra tekrar uyuttuyorum. Namaz kılarım cuzumu okurum. Uyannir. Beraber oynarız ona çorba hazırlarım. Birazdaga oyun geri uyuturum aksama yemeği veya tatlı ne yapılacaksa yaparım. Ara isleride var tabi çamaşır katlamayo yanında yaparım onu yere otuttururum. Makineye çamaşır atarm o uyurken. Vs vs gider neredeyse her gün böyle  
(456 puan) tarafından
Maşallah canım benimki 17 aylık ben topluyorum arkamdan dagıtıyor :) tek uyku yapıyor o uyuyana kadar her iş bitmesi gerekiyor çamaşır katlaması falan arada yapıyorum yemekleri beraber yapıyorz falan :)
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Önce minik kalkar emziririm büyük kalkmazsankarnimi doyururum sonra o kalkar onu doyurduktan sonra biraz yatak keyfi yapiyiruz kiscemle 10 gibi başlarım hergun supurum ama iki günde bir siliyorum çamaşır bulaşık varsa onlarla uğraşırım arada bebislerle vakit geçiriyorum sonra yemek işine bakarim fırsat bulunca tuvaleti yıkarim toz varsa alırım yoksa cocuklarlayim.genelde
(456 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel
(4,431 puan) tarafından
Çocuklar durmadimi tuvalete bile gidemiyorum ama oda bı ayrı konu:)
0 oy
(11,138 puan) tarafından
Kalkar kahvaltı hazırlarım eşimi ise gönderince önce her yeri toplarım sonra koltuklardan başlarım supurmeye haliyi süpürür kaldırır sırayla odalara girerim supurgeden sonra beyaz eşyalar aynalar komidinler en son da parkeleri siler bitiririm her gün değil iki güne bi süpürürm silerim
0 oy
tarafından
Kafama göre canım nasıl isterse öyle yaparım 
0 oy
tarafından
eşime kahvalti hazırlar yollarim biraz daha yatarım  9. 9.30 gibi kızlarımla kalkarız uzerlerimizi degisip küçüğü emziririm yatak odamı toplar çıkarım küçüğü  salıncaga koyarım büyükle kahvaltı hazırlar kahvaltımızı yaparim  küçüğü uyutup evi toparlarım eğer toplama isi bitmişse ardına süpürürüm küçük uyanır biraz onunla vakit geçiririz ikisini de oğlen uykusuna yatırırım  isim bitmusse bende dinlenirim bitmemişse işlerimi hallederim yemek yaparım kızlar uyanır büyüğün karnını doyururum sonra el isi çocuklar tv aksam oluyor aksam yemeği:-D 

evi 1 gün süpürür diğer sun süpürmem ama kirgir çekerim mutlaka silme isini de haftada 2 kez yaparim 
0 oy
tarafından
yatakları toplarım kahvaltı hazırlarım sonra sofrayı toplar mutfağı temizlerim çamaşır varsa makineye atarım evi süpürüp siler yemek yaparım 
0 oy
(17,635 puan) tarafından
Bebekle biraz zor oluyo yapabildikçe yapıyorum artık
0 oy
(551 puan) tarafından
Bayadir iş güç hak getire hiç bir şey yapmıyorum evi de robot silip süpürüyor Allah razı olsun icat edenden gavursa da Müslüman olsun :) önce kahvaltı öğlene kadar oğlumla oyun sonra beraber öğle uykusuna yatarız o ara da ev supurulur 2 3 gibi uyanıp yemek yeriz akşama kadar oynamaya devam :)) yemekleri de annem yapıyor bu arada :D Allah ondan da razı olsun :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
0 oy
9 cevap 218 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ceylannn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.

377,870 soru