0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (104 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kzlar saçlarım koyun yünü gibi çok kalın ve kabarık vede saçlarım çok yoğun . daha once elidor kullandım panten kullandn clear kullandım sac kremleri felan ama saçlarımı hem temizlemiyor hem de yumuşacık yapmıyor varmı boyle temizleyen yumuşacık yapan sampuan ve krem öneriniz . bu arada kapaliyim ben ve saçlarima hiç duzlestirici felan yapmadm hani kendi ana saçım  böyle

4 Cevaplar

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Vichy kullan bir de efsane
(104 puan) tarafından
bakacam kuzum tesekkur edrrm
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Trendyolda bakım kürleri var bayağı iyi yorum alıyorlar ama kullanması biraz zahmetli. Benim arkadaşım zeytinyağında sarımsağı bekletir saçına uygular onla dolaşırdı sırma gibi olurdu saclari
(104 puan) tarafından
kuzum sarımsak saç cikarir benim zaten çok yoğun saçlarım var tesekkur ederim yorumun için :)
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Benim saclarimda ayni senin tarif ettigin gibi. Gliss kullaniyorum iyi geliyor. Sampuan ve kremden ziyade saclarimi boyamazsam kendine gelmiyor. Boyayinca yumusuyor ve saca benziyor. Boyamazsma yün gibi oluyor. 
(104 puan) tarafından
benim boyalı zaten kuzum ombre var ama daha beter oldu benim anadan doğma böylr saçım ya bi turlu bisey bulamiyorum
0 oy
(2,545 puan) tarafından

image

Bunu dene derim. Önceden ss almıstım fiyatı ne bilmiyorum. 2 ay kadar yetiyor. Şampuanlamadan sonra saçımdaki kötü kabarıklığı aldı parlaklık verdi. Hızlıda uzattı. 
(104 puan) tarafından
teşekkürler canm :)
(2,545 puan) tarafından
Şuan kullanmıyorum ama o kabarıklık baya gitti. Tekrar öyle olursa alıcam. 2bucuk aydır kullanmıyorum ama saçımın parklaklığını soruyorlar.  Kötü kabarıklıkta yok :)  olursa tekrar alcam. Birde hızlı uzaması devam ediyor. 3 ay önce kestirdim saçımı belime geldi yine.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
5 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
18 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,805 cevap

34,833 kullanıcı

...