0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (222 puan) tarafından

Var mı benim gibi aynı dettten muzdarip olan ne yapıyorsunuz saç sorunu için Valla taramak istemiyorum hayır bebekten ev işinden yemekten  bana sıra gelmiyor. Birde bebek saçlarım da uzuyorlar çok dağınık görünüyor.  TV dan ondan bundan düzenli saç üst baş görünce içimde isyan bayrakları dalgalanıyor. Düzleştirmeye vakit ayıramıyorum yok mu bunun kolay yolu veya bir alternatif. 

4 Cevaplar

0 oy
(5,867 puan) tarafından
Benimki kolay taranır ama yapması uğraşıyor biraz. Elidorun yeşil saç şekillendiricisi var kıvırcık saçlar için. O benim saçıma iyi geliyor. Procsinin boom butter ürünlerini de kullanıyorum arada
(222 puan) tarafından
Ben rast gele şampuan kullanıyorum ama harbiden yoruyor ya onca işin arasında bi bu sorun eksik.Öyle tez canlı da değilim :(
Sağol canım bakacam bunlara araştıracam
(5,867 puan) tarafından
Canım öyle her şampuanı kullanma saçına hangisi iyi geliyorsa onu kullan. Gliss kullanıyordum bir ara baya iyi o, procsinin şampuanını kullanıyorum şimdi
(222 puan) tarafından
Gliserin hangisi bir çok çeşidi.var şampuanların çünkü
(222 puan) tarafından
Bir de procsın İn hangisi
(5,867 puan) tarafından
Saçına uygun olanı seçmen lazim ben siyah olanı kullanıyordum. Çünkü baya zayif saçlarım. Procsinin çok çeşidi yok, beyaz olan boom butter ı kullanıyorum, onun kremini de kullanıyorum. Cam kavanozda satılıyor. Kendi sitesinden al alacaksan, trendyolda biraz daha pahali oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi

Ben birazdan sana bı saç kremi ekleyim onu kullan cnm çok az birşey ellerinin içine sürüp saçlarına sür tara çok güzel açıyor 

image

(222 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler bekliyorum
tarafından
Ekledim cnm
(222 puan) tarafından
Trendyoldan baktım iyi bişeye benziyor alırım inşallah sağolasın
tarafından
Cnm ailecek bizimde saçlarımız dalgalı ve kıvırcık sürekli karışır her gün tarasamda ertesi gün sanki haftalardir taramamis gibi olur ve bunu kullanıyoruz biz
(222 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla zor şey. Kullanacam bunu birde bi arkadaş bu posta yazmış gliss ve procsın onları da alacam
0 oy
(115 puan) tarafından
Bebek saçlar için jöle kullanıyorum biraz sürüyorum en azından derli toplu duruyor
(222 puan) tarafından
Jöle zararlı tavsiyem zeytin yağı gibisi yok ama saçı beslemek için
0 oy
(933 puan) tarafından
Ay benden bahsettin kuzum ya valla saclarim ince kıvırcık dogumdan sonra da iyice dökülmeye başladı önde ki bebekler saçlarım uzadı aynı erkek saci gibi oldum ne yapicam bende bilmiyorum kestim saçımı bayağı da ***** yumuk oldu biraz uzasın kuaföre gidip kestircem
(222 puan) tarafından
Ah kesmekle hal edilse keşke valla bazen diyorum eşim tuhaf karşılamaktadır sıfıra vurasım geliyor. Allaha şükür kel değilim diyorum ama cidden yoruyor. Çünkü başlasam bile rahat değil açık bıraksam Allah Allah diye gidiyor. Toka seçiyorum rahat ettirecek toka çünkü bağlayınca sıkıyor ağırlık oluyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 462 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
0 oy
8 cevap 123 göst.
0 oy
45 cevap 1,061 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zambak (1,972 puan) tarafından soruldu

379,052 soru