0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem evde yok cocuk durmuyor kucagımdan inmiyor kadının da 4 yasında oğlu var yanına üst komşuya da almış kahve içmeye geldi bir elimde cocuk öyle kahve yaptım neyse cocugun uykusu geldi aglıyor allahım cıldıracaktım kadının da cocugu durmuyor zaten öyle becerikli değilim her işe koşacak bunu bile bile geldiler akşam gelseler hepimiz rahat olurduk annem de evde olurdu bide gelen kadınların kötü yolda oldugunu söylüyorlar mustakil evimiz her gelmelerinde evlenmicen mi isteyen yok mu baba evinde çok sorun çıkar evlen rahatlarsın isteyen olursa evlen tabi istedecek adam da lazım gibi kelimeler kullanıyorlar bende dedim yenge ben bir defa kurtuldum bi daha asla kendimi riske atmam dedim nereye kadar burda kalacan diyor ya milletin işi yok laf arıyorlar kaçtım boşandım diye beni ezmeye çalışıyorlar daha bana babam ailem demedi o lafı dışardan herkes 1 laf diyor yasım da küçük cocuga bakamadıgımı düşünüyorlar öyle yap böyle yap sürekli akıl veriyorlar

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

• Canm öyleleriyle hiç muhattap olma 

Başına iş açarlar

Kimin haddine senin evlenip evlenmeyeceģine 

Öylelerine kapıyı dahi açma

tarafından
Ben samimi değilim evlerine bile gitmem hep kendiler geliyor
-Reklam-
+1 oy
(4,430 puan) tarafından
Babanın evi degilmi istediğin kadar kalırsın onu besliyor tamam çocukla belki zor olabilir baba evinde durmakta kocaya gidip hayirsiza catmaktan iyidir ne demiş büyükler kendi kotun elin iyisinden bin kat iyidir
(4,430 puan) tarafından
Delik varmı kapıda acmayiver
tarafından
Aradılar gelecez diye 2 dk sürmedi gelmeleri
(4,430 puan) tarafından
Valla ben olsam açmadım madem öyle dedikodularda var görmedim deyiver bişi olmaz başını yakarlar
tarafından
Bi daha acmicem annemde kapıyı acma uyuyordum cocukla duymadım de dedi
(4,430 puan) tarafından
Aynen öyle ya da çocuğu yıkıyodum dustaydim dersin çağrıyı çocuk kaybetmiş dersin öyle insana herşey denir
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Aman boşver onların dediklerine Allah akıl fikir versin hepsine
tarafından
Aminn kendi kızlarına bakmaz beni kaf ederler
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Bı daha kabul etme böyle bı durumları varsa. Müsait degilim. Kontrole gid3cez falan de gönder. Kapıdan bile olsa geri donsunler. Başına iş açar boyleleri Allah korusun. Sen kimseye bakma ağzı olan konuşur. 
tarafından
Aradılar öyle geldiler ama telefonu kapatmayla gelmeleri 2 dk sürmedi üst kattalardı
0 oy
(348 puan) tarafından
Vah anam vah kahve yapmaya bilr yetisemiyorlar gençler valla ilerde ne yapcaniz :) nasil.uzuldum suan
(348 puan) tarafından
Ama yapiyorum canim keşke hayatımı gorebilseydin:)
(2,785 puan) tarafından
Tabi ki tatlım o zaman hünerlerini kendine sakla
(348 puan) tarafından
Kahve yapmak hüner degilki en basit iş:)
tarafından
ben sezeryan dogum yaptım belim o kadar çok agrıyor ki anlatamam konuşmak kolay geliyor
(2,785 puan) tarafından
He dicen canım ona laf anlatmaya ugrasma
0 oy
tarafından
Sadece başlığı okudum yetti kesinlikle haklısınız yorumumu yazdıktan sonra yazinizi okuyacağım eğer bir yere gidiyorsan çocuğuna bakacaksın arkadaş ben karşıyım ben evimde belki çok rahat olabilirim ama başkasının evinde o şekilde davranamam durmuyorsa çocuğun gitme gidiyorsanda peşinden ayrilmayacaksin 
tarafından
Asla durmuyor cocugu kahvenin yanına cikolata falan koydum hep halıya falan sürdü annesi dur demiyor görüyordu yaptıgı yaramazlıkları
tarafından
Ahh ahhhh en nefret ettigim insan tipi rahat olunurda bu şekilde mi olunur bilmiyorum böyle arkandan konuşulur işte her yerde
tarafından
Hiçbişe demedim gittiler öyle bırakıp ıslak bezle sildim hemen kurumadan
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Derdi tasasi onlara niye düşmus yemeni icmeni onlar mı karsiliyorda bu kadar dert olmuş onlara hiç takma boşver 
tarafından
Herkesin gözü bende beni laf ediyorlar ben kaçım boşandıysam orda burda gezipte kaçmadım babamın evinden gittim babamın evine geldim kendi kızları barda diskolarda onu hiç görmez kızını eve bile getiremez kız orda burda gezer
0 oy
tarafından

Oyle herseye karışan insana alınır kırılır diye düşünmeden kapıyı göstereceksin çünkü onlar seni düşünmüyor her halta bi lafları var mübareklerin gereksiz boş beyinli insanlar:angry:

tarafından
Bni küçümseyip ezmeye calışıyorlar
tarafından
Başlarım onların kucumsemesine,kendileri kimbilir bu yaslarina kadar ne çektiler de cesaret edip bosanamadilar sen çocuğun ve kendin icin en iyi olanı yapmışsın canım kim ne derse desin asla aldırış etme bebeğine bak kimseyi tınlama geldiğinde de kahve değil zıkkım içsinler tövbe estağfurullah ya
tarafından
Ağızlarıyla kahve yap içek dediler yaptım iyi kötü içip gittiler
0 oy
(6,997 puan) tarafından
Sizene deseydin siz mi bakıyorsunuz 
tarafından
Ya hangisinin kapısına muhtaç oldumda gittim sanki kendiler bakıyor sanki
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bazı insanlar cidden çok hadsiz.
tarafından
Evett
0 oy
(190 puan) tarafından
Annenin evde olmadığını bilerek mi geldiler? eğer öyleyse niyetleri çok ta iyi olmayabilir.soyleyim sana
tarafından
Annemin çalıştıgını herkes biliyor
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Millet kendini görmez başkalarından laf almaya çalışıyorlar. Kaçmak da Allah ın emri sonuçta sen kaçıp da kötü yola düşmedin ya boşanıp da kötü yola düşmedin ya. Öyle insanlarla muhabbetini kes at. Ben yerinde olsaydım misafirliğin kısası makbuldür derdim ve kovardım evden
tarafından
Muhabbetim yok yinede geliyorlar annemde istemiyor gelmelerini ne olduklarını biliyor çünkü
(1,610 puan) tarafından
Yüzsüz onlar kapıyı açmayın tek çare bu:-))
tarafından
Anneme de anlattım acma telefonu kapıyı ben yokken gelmesinler dedi
(1,610 puan) tarafından
Doğru demiş helal olsun o anneye
tarafından
Annem her zaman der ben ayıp olmasın diye buyrun derim ama artık demicem
0 oy
tarafından
Ne fesat insanlar var ya 
tarafından
Onlar benden laf alıp mahalleye tasımaya geliyorlar
tarafından
Zaten ondan drdim kuzu ne festlar die
tarafından
Ben evlenmicem falan dedim
0 oy
(35 puan) tarafından
Sende hata niye içeri aliyonki hazır annende yokmuş kapıyı acmasaydin bide öyle insankara hizmet mi etti. Ben olsam kovardim 
tarafından
Aradılar annemin olmadıgını biliyorlar zaten üst kattalar müsait degilim diyemedim zaten aradıktan sonra 2 dk sürmedi gelmeleri
(35 puan) tarafından
Nefret ediyorum gıybet eden insanları annene söyle böyle böyle dediler diye ilişkinizi kesin öyle komşulardan hayır gelmez
tarafından
Biliyor annem akşam geldiğinde anlatıyorum
0 oy
(811 puan) tarafından

kuzum madem baba evindesın onlar yokken kımseyı alma eve. acma kapıyı cocukla uyuyorduk de cık işin icinden yada müsait degilim de gelecek olan annen varken gelsın bence sen direk işi böyle çöz.bende sen gibiyim:) misafirle aram yoktur hızlı değilimdir cocugamı bak hizmet mi et onlarla mı konus aman azıcık fikir olsa zaten gelmezler.onlara mıbkalmş senın evlenmen ailem bıle sormuyo karışmuyo sıze mi düştü de kibar nazik bi tonla boz onları emın ol bidaha agızlarını açamazlar inceden inceden laflarını ver bos ver sen yeterınce yükün varken bide saçma insanalrın sacma yüklerini sırtlanma başıma gelmedi ama ablam da kaçarak bosandı kendını öyle kurtardı aılecek cok yıpranmştık zor günler mıllet anca meraka lafa geliyodu.Takma cocugunla keyfine bak alma eve hani diyolarmışya burda ne kadar kalabılırsın diye laf eden orlsada ev sahıbı yokken benım eve misafir almam dogru olmaz de:D 

tarafından
Ya bnim çocugumun ne oldugunu biliyorlar laf almaya geliyorlar
(811 puan) tarafından
Canm diyorum ya fırsat verme sende alma eve
tarafından
Ben samimi değilim evlerine de gitmem geldiklerinde de pek konuşmam yüz vermem ama geliyorlar yine
0 oy
(747 puan) tarafından
Bildigin agzindan lafnalmaya calismislar. Onlaraneyse sanki onlarin evinde kaliyosun. Bosanmakda gayetnnormal. Hic anlamam su tip insanlaro fikir veriyorlar. Sanki fikir isteyen oldu. Bence bi mesafe koy. 
tarafından
Saçma sapan konuştular hepsini anlattım anneme daha 19 yasındayım annemde aynısını dedi onlar sende lafa aramış açma kapıyı telefonu dedi
0 oy
(5,313 puan) tarafından
Birini peşine takarlar adını çıkarırlar bölelerinden her pislik çıkar bebekli kadın hemen koca mı düşünecek hem kime ne ne kadar ileri gitmişler. niyetleri kötü evine alma 
tarafından
Ya sanki kendiler bakıyormuş gibi tepki veriyorlar
0 oy
(119,251 puan) tarafından
kime ne senin ne kadar kalcamdan tam kovmalikmis
tarafından
Kovmak değilde muhattap olmadan kısa cevabını verdim
0 oy
(223 puan) tarafından
Hayidir bana koca ayarlamaya mi çalışıyorsun de. Yumuşak yüzlü olma çok istiyorsan sen boşan ve yenisini al de. Bu tarz muhabbetler den hoşlanmadigimi bildiğin halde hayırdır niye sürekli bu konular açıyorsun de. 
tarafından
Kendi kocası sehir dışına gönderiyor geceleri evine kimin girip çıktıgı belirsiz benim oglum cok uyanıyor arabaların biri gelip biri gidiyor onu hiç söylemiyorlar
(223 puan) tarafından
Sor hayırdır kim onlar de. Ya niye evine sokuyon bunları ben evimin onunden bile geçirmem
tarafından
Öyle pislik insanlar artık kabul etmicem annem evde yokken
0 oy
(907 puan) tarafından
Haklisin canim tabi ama nir konuda sana hak veremiyorum ! Iyi kadin demiyorlar lafin hic hos degil, baskalarinin iftirasinada ayna tutmus hak yemis olursun, ulkemizde kadini etiketlemek cok kolaydir tek bir lafi soyle kotu kadin de iyle olur ister gercek ister yalan.Baskalarinin art niyetine lutfen kendini alet etme hozunle hormediginide hic bir yerde konusma.Bu kadinin akdjni ezmesi, kadinin kadina zulmudir 
tarafından
Kadın evde tek kalıyor kocası çalışıyor sehir dişinda cocukları üniversite okuyor bnim oglum gece cok uyanıyor kapı sesi geliyor yani gecenin 2 3 ünde misafir gelecek değil

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 246 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melek02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 387 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (50 puan) tarafından soruldu