0 oy
631 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Vallaha bıktım dün burda iki post açtım birisi destan gibi uzundu valla bekledim sabah düzelir eder diye ama sanki ailesinden birini oldurmusum gibi kinli bana ben ne yaptimda bana bu kadar nefret dolu aklım almıyor bir odanın içinde oturmuş kafayı yicem resmen minicik bebeğime bakıyorum hayat dolu ama bu şekilde onunda geleceği hakkında kaygilaniyorum seni istemiyorum diyor başka bir sey demiyor bir insan bir günde nasıl böyle olabilir hayır ben gideyim nereye gideyim beni çocuğumla kim kabul eder kaldı ki çocuksuz bile kabul etmezler ee zaten o da hayatta çocuğu bana vermez ee bende 2 aylık bebeğimi bırakıp bir yere gidemem ee tamam oturayım oturduğum yere ama içim içime de sığmıyor o bir oda da ben bir oda da daha dün herseyim olan adam bugün yedi kat el oldu bana ben böyle şeylere gelemiyorum katlanamiyorum ne yapmalıyım yanına ben gitsem hem kabul etmicek daha çok kalbi mi kıracak onuda biliyorum ee beklesem acaba o gelcek mi ne zaman gelir gelmez mi cidden sabredemiyorum ne yapmalıyım Allah aşkına daha kaldıramıyorum çok ağır geliyor eziliyorum artik

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabrın sonu selamet . Hayatın ondan ibaret gibi davranma zamanla yaklaşacaktır sana
(1,334 puan) tarafından
Dediğiniz o kadar doğru ki ama şuan ağlamaktan zirlamaktan başka birşey yapamıyorum
tarafından
Kendine ve bebeğine zarar veriyosun .  Ne kadar önemsemiş görünürsen o kadar geri teper . Sürekli dua ac dinle yüksek sesle
(1,334 puan) tarafından
Dua yi yaptım dün gece hep evet benim en berbat huyum budur hep kendimi hirpalarim elimde olmuyor isteyerek yapmıyorum
tarafından
Herşey elinde emin ol kendini salarsan kötü şeyler düşünürsün ama kendine bi dur dersen o zaman en güzel şeyler olur
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah kendime dur diye bilirim
-Reklam-
0 oy
(967 puan) tarafından
İki aylık çocuğu alıp nasıl bakacak kaldı ki devlet iki aylık çocuğu ona vermez polise gidersin almak için kendini de ezdirme bırak o peşinden gelsin sana değer vermeyene sen mi vereceksin ha istemiyosa kapıyı göster kendi gitsin çocuğunu da verme ona 
(61 puan) tarafından
Sadece bebeğine odaklan onu izle mutlu olmak için yeter sonra o büyür sen her an için daha çok pisman olur daha çok üzülürsün
(1,334 puan) tarafından
Evet oda tamda sizin dediğiniz gibi
(61 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama on yılın sonunda böyle hissetmiceksin böyle yapa yapa sendeki kendini kaybedecek bu yüreğinin sıkıntısı onun hatalarını gördükçe bitecek uzulmiceksin artik
(1,334 puan) tarafından
5 yıllık evliyim fakat bı yerden sonra bende bitmesini değilde sevgimizin saygimizin hep ilk gün ki gibi kalmasını isterim ben keşke öyle olsaydi
(61 puan) tarafından
İnşallah gönlüne göre olur çok mutlu olursunuz dua et bol bol kalbi sana dönsün ne diyim zorla yapıyorlar die dedim
0 oy
(119,204 puan) tarafından
el kadar bebegi kim babaya verir
(1,334 puan) tarafından
Hiç kimse veremez tabi ki bende vermem özellikle annesizligin nasıl birşey olduğunu iyi bilirim ona da bunu yasatamam
0 oy
tarafından
Bizde Pazar günü eşimle baya kötü bı kavga ettik sinirle aniden ağzından git gideceksen tamam bitsin dedi, 4 yıllık ilişkimizde ilk defa dedi. Ve onu bin pişman ettim gitmek istedim ama kayınbabam geldi izin vermedi, sen benim kizimsin gidecekse o gidecek dedi. Şimdi eşim k.öpek gibi pişman olmuş çünkü yüzüne bile bakmıyorum arkamda dolanıyor dediği laftan dolayı 
tarafından
Ben annemi aradım direk gönder abimi beni alsın dedim hemen gönderiyorum gel başımın üstünde yerin var dedi ama kayınbabam izin vermedi o benim öz babam gibi ezipte gecemedim
(2,445 puan) tarafından
Birazda kayınpederin etkili olmuş ona yüz vermediği için helal olsun
(1,334 puan) tarafından
Ne mutlu sana valla benim görüştüğüm bir annem babam yok zaten tek çocuğum kardeşim yok eşimin ailesi desen gözlerinin önünde kavga etsek gözlerini kapatırlar yani siz sanslisiniz
tarafından
Evet kızlar kaynanamgilden Allah binlerce kez razı olsun hepsi beni tutuyorlar. Kayınbabam eşimin ağzına etti zaten iyiki varlar gerçekten
(1,334 puan) tarafından
Allah eksikliği göstermesin size
0 oy
(933 puan) tarafından
Evde hergün yüksek sesle bakara suresi aç canım 
(1,334 puan) tarafından
Dün gece hep açtım aslında hergun de açarım ama bu sıralar açamıyorum
(933 puan) tarafından
Hergün açarsan inan faydasını görürsün  yüz verme eşine kendisi hatasını anlasın
(1,334 puan) tarafından
Yüz vermicem bakalım ne kadar böyle gidicek ama pişman olcak gibi durmuyor anlamadım sanki ne yapmışım cidden zoruma gidiyor
(933 puan) tarafından
Peki sorun ne diye sorduğunuz da ne diyor
(1,334 puan) tarafından
Bıkmış benden sıkılmış dolmuş bana karşı artik
0 oy
(47 puan) tarafından
Sabret canım Allah büyük bebek çok küçük gitsen iyice soğukluk olur dua et bolca Allahm eşinin kalbine sıcaklık versin her ailede var bu sorunlar maddi sıkıntılardan iş güç kaygısı aile sorunları sabret dua edicem sana 
(1,334 puan) tarafından
Dua edenlerden Allah razı olsun İnsaAllah kabul olur da yüzüm güler artık büyük bir bunalıma girmeye başladım artik
0 oy
(482 puan) tarafından
Burada resim yükleniyor mu sana dua göndereyim oku  ben okuyorum valla bu dualari 
(1,334 puan) tarafından
Yükleniyor diye biliyorum ama nasıl olduğunu bilmiyorum özelden yapabilirsiniz atabilirsiniz
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Gitme sen zaman tanı dua et bebeğin hürmetine yuvanıza huzur versin rabbim
(1,334 puan) tarafından
Amin inşaallah ozaman biraz sabredicem İnsaAllah gelir
(2,872 puan) tarafından
sabret canım baktın olmuyor ailelere söyle çok zor ama dayan
0 oy
tarafından
Konus cnm neden boyle davraniyorsun diye sor
0 oy
tarafından
Merhaba gerçekten temizlik önemseyen birimisin önceki postuna baktım da belki onunla alakalı kavgadr beraber yapsaniz
tarafından
Kız zaten dip köşe temizlik olmaz ki çocukta elini yzunu tıpla şupur tamam benim de aynı haftada supuruyorum bazen oda eşim bakarsa. Yani günlük dağınıklik sa bence o pasak kir değil ki zamanla düzene biner biz dört aylık olduk daha yeni supuruyorum tekken. Bu s.lak sana neler demiş bende dedim hiç temizlik yapmıyor galiba ( yediğini yikamaz evde basacak yer olmaz vs ) çok örneği var böyle çevrem de... Sen kendini ferah tut Rabbim hakkında hayırlısını versin gitme konuşma o gelsin şimdi gidersen değerin düşer... Gelirse sakince konuş suçlamalari bırakıp nedenini bulin çözüm arayın bebeğin çok üzülür bak onun için ağlama senin stresin ona geçer Allah bağışlasın bebeğin hakkina girmeyin lütfen sadecr sabret
(1,334 puan) tarafından
Bebeğime çok üzülüyorum zaten arada yıpranması dan korkuyorum öyle güzel öyle tatlı ki ona kıyamıyorum artık burdan öyle detaylı detaylı insan anlatamiyor ama o kadar şeye katlandim dayandım ki şimdi hiç yoka böyle bir muamele görmek beni mahvediyor ben dünde anlattım bu hale gelmesinin sebebi neymiş elektrik süpürgesini düzgün yerine koymamisim ya oda gördü çocuk kucagimdayken taşıdım ancak öyle koyabildim zaten bebeği uyutup yerine koyunca ben süpürgeyi tekrarda kullanicaktim sonra biz kıştan dolayı sofra bezini hep balkona silkleriz çünkü karda yağmurda balkona çıkıp silkeleyemiyoruz bunu kendide bilir kaç kez kendide silkelemis neymiş ben pismisim ben sezaryan doğum yaptım belki bir hafta bile düzgün şekilde yatmadım ne bakanım vardı ne yardımcım yine kendim kalktım her işi yapmaya çalıştım tamam 4 4 Luk değildim unutttugum dalginligim oldu ama ben onla konuştum bak dedim bebeği görüyorsun ben şuan zorlanıyorum bazı şeyleri yapamıyor basaramiyor olabilirim sen bana biraz anlayış göster dedim ama yok sanki anasını babasını oldurmusum nasıl böyle nefret doldu anlamıyorum
tarafından
Canım ben eşini haklı bulmuyorum zaten bebek çok küçük adam akıllı konuş gelince baktın adam olacağı yok o zaman Allah yardımcın olsun o adam istemiyorsa seni sen hiç isteme. Ya da bu süre bebek için aynı evde yaşayin arkadaş gibi bu süreçte düzelmezse keyfi bilir
tarafından
Kendini de suçlama benim ki kolik de değil bu yemek zor yapiyorum bebeklerimizin ömrü güzel olsun bizim için öncelik bebekler eşin utansın bu süreçte bunlara çene yapmaya kafan da da çok kurma şuan senin kafan bebek den dolayı da dolu streslisin yani. Eşin gelirse konuş herşeyi güzelce ortak yol arayın olmazsa o zaman sağlam kafa dusunursn
(1,334 puan) tarafından
Öyle valla rabbim yardım etsin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Olabilir de sakin kalmaya  özen göster verecehin karara saygı duyuyorum de bak baklım ne yapcak  kendini  strese sokma cnm 
(1,334 puan) tarafından
Stres elimde değil cidden bende istemiyorum dün gece kendi kendimi teselli ettim sabah uyandım yine aynı hissediyorum
(5,311 puan) tarafından
Kuzum sen strese girdikçe düzelmeyecek oda bunu umursamayacak  onun yerine sen umursamaz ol  konuşursada  özgüraün dilediğini yapabilirsin de geç evladının
0 oy
(265 puan) tarafından

Rabb'im yardımcın olsun:(

(1,334 puan) tarafından
Amin İnsaAllah
(265 puan) tarafından
Sebebini sormadinizmi beni neden istemiyosun diye
0 oy
(482 puan) tarafından
Ta ha suresi 39.ayeti oku. Kara koca muhabbet duası.  Benimde esimle problemim vardi surkeli okuyorum bu duayı. Bi üzerinizde herhangi bir olumsuz etki varsa yunus suresi 81.82 ayetlerini de oku 
(1,334 puan) tarafından
Teşekkür ederim mutlaka okuyacağım
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bende sizin gibi hep kendimi hırpaladım ne derse ne isterse yaptım ailesine ailem gibi yaklaştım ama olmuyo yıpranan sen oluyosun doğum sonrası en çok ihtiyacım olduğu zaman ailesinin dolduruşuyla beni kırdı bende son defasında hiç konusmadım yanına gitmedim uzak durdum tripse trip hiç keyfimi bozmadım kızımla gülüp oynadım yokmuş gibi davrandım ve sonuç kendi geldi yalvardı özür diledi ama hala süründürüyorum inanın ne kadar üstüne düşerseniz kendilerini nimetten sayıyolar dedim kızımı hiçbir kuvvet koparamaz benden olan sana olur ben alır giderim çokta güzel bakarım hakkınızda hayırlısı olsun taviz vermeyin derim ben
(1,334 puan) tarafından
Evet ben de buradaki tavsiyelere uyarak üstüne düşmedim umursamadım ve dün akşam kendisi geldi kendisi özür diledi benim hakkımı ödeyemeyeceğini niye böyle davrandığını bilmediğini ve ona affetmemi istedi ben de onunla konuşmaya başladım fakat kırgınlığımın hemen geçmeyeceğini söyledim şu anda konuşuyoruz fakat o eski davranışlarım yok o da farkında bakalım hayırlısı olsun artık
(1,021 puan) tarafından
Hep öyle olur zaten bilmezler ama davranırlar çokta üstüne gitmeyin erkekler bazen bizden fazla detaycı düşünür ama anlatamaz stres yaparlar asla kendinizi ezdirmeyin ama küslüğüde çok uzatmayın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 255 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 757 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hatice hasan (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.