0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Hanımlar dört ay sonra doğum yapicam bir oğlum bir kızım var üçüncüye gebeyim şu an bile ev işlerine zor yetişiyorum otamatik beşik almayı düşündüm kullanıp da memnun kalan var mı 

image

15 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
6 ay rahat gideri var Cnm bnde ana kucağı vardı çok memnun kalmıştım taşıma kapasitesine göre ayı değişir bizi ki çöktü eşim ek yaptı ayaklarına baya kullandm 
(350 puan) tarafından
Bizde memnun kalırız inşallah kuzum
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından
Çok rahat oluyor bende kullanmıştım 
(350 puan) tarafından
İnşallah bizede öyle olur canım
0 oy
tarafından
6 7 ay işini görür sonra atıyor kendini. 
(350 puan) tarafından
O kadar bile işimizi gördüğümüz gördük :)
0 oy
tarafından
Bnce çok rahat olursn canm 
(350 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Arkadaşım kullanıyor çok memnun 
(350 puan) tarafından
İnşallah bizde memnun kalırız canım
0 oy
(119,224 puan) tarafından
bu pilli bizdede var kuzey hic kullanmadi sevmedi oyle duruyo pilsizide var onuda sevmedi bakalim ins bu bebisim sever
(350 puan) tarafından
İnşallah abloşu valla iki de çocuk olunca gözüm korktu :) belki bana yardımcı olur bu beşik
0 oy
(234 puan) tarafından

Bunun fiyatı ne kadar? Nen de bunlara baktim sonra küçük portatif beşik daha mantıklı gdi evde iş yaparken tasirim hem uyur hem dönmeye başlayinca düşmez hem oynar vs derken yine 1 seneye yakin gider diye düşündüm. Bundan 

image

(350 puan) tarafından
Valla bunu bilmiyorum kuzum bu attığın sallanıyor mu
Ben diğer iki bebeğimi de tahta beşikleri vardı onda büyütmüştum iki bebekten sonra artık dogurmayacam diye başkasına verdim besikle ana dizini şimdi kendim kaldım öyle tekrar tahta beşik aldık bide ev işlerini yaparken hoşuna giderse diye otamatik böyle bişey alayım dedim bunun fiyatı 2 bin TL sprsini verdim inşallah sever hoşuna gider yoksa para havaya :)
(234 puan) tarafından
Sallanıyor bi buton var basarsan sabit kaliyor katlayıp taşıması da kolay vs. Bizde de park beşik var hani şu kraft in fileli olanlarından bu da oturma odasında durur her yere taşırım dedim:D çokmus fiyatı bu attığım 600 TL aklında olsun kuzu. Sipariş vermişsin artık ben daha vermedin sandim ondan önerdim
0 oy
tarafından
Çok pişmanım almadığıma. Çok büyük rahatlık. 
(350 puan) tarafından
Hadi inşallah banada öyle olur
tarafından
İnsallah canım
0 oy
tarafından
Ben aynisini kullandim 4-5 aya kadar hep icindeydi cok da rahat ettim walla
(350 puan) tarafından
İnşallah bizde rahat ederiz bacım
tarafından
Amin bacı insallah
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bnde alicam bunlarin degisiginden bi kizim var elektriksizini kullandm onda baya isime yaradi 16 haftaligim az zaman gecsn direk alicam rahat ederim diye dusunuyorum
(350 puan) tarafından
Bende şimdi iki de çocuğum var ya ev işleri derken yetisemem ben işleri yaparken bu hoşuna giderse bunda sallanır diye düşündüm ama inşallah sever
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Tamamen bebeğin sevip sevmemesiyle ilgili, biz üç çeşit denedik hiçbirinde durmadı 
(350 puan) tarafından
O zaman desene para havaya uçar :D inşallah sever
(3,491 puan) tarafından
Dolapta sattım birini, biri daha satılık,  diğeri bi ümit duruyor sonradan severse diye
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Bizde var. Ay indirimi mutlaka takip  edin. Biz alırken 500du sonradan fiyatını uçurdular. Bebiş ilk doğduğu günler çok rahat oluyor. Içinde sallana sallana uyuyor. Ben yine mesela uykusu bölünse içine koyuyorum uyuyakaliyor. Yine oyalanması içinde güzel oluyor. Kendi kendine sallanıp duruyor. Ha imkanım olsa saga sola sallanan alirdim 
0 oy
(12,943 puan) tarafından

Güzelmiş kullanışlı duruyor bizden bundan var kızım pek sevmemişti bakalım doğacak bebeğim insaallah sever :)

image

0 oy
tarafından
Bende aynısından vardi yatmadı sevmedi satım bende 
0 oy
(3,529 puan) tarafından

image

Canım bende bunu aldım kızıma e bebekten 1.5 yaşa kadar rahat kullandım şimdi ikinci bebeğimi bekliyorum bakalım inşallah o da sever ablası gibi =))

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yaralı gönül (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 479 göst.
0 oy
2 cevap 140 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde P-erdemtok (8 puan) tarafından soruldu