0 oy
139 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

?????? 

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse mi kullanmadı canlar? 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım çok işime yaradı hem saçlarım dökülmesi hemde bakımlı parlak dümdüz saçlarım oldu  şimdi yine bu keratinden aldim ama şampuanı almadjm şampuan olmasada bebek şampuanı kullaniyorum onun yerine
tarafından
Keratin sürünce durulanmayacak yani. Şampuan ile yıka kurut. Keratin sür bekle fön yap düzleştir. 2 gün sonra tekrar şampuanla yıkadıktan sonra keratin sürüp yine bekletip 45 dk sonra düzleştiricem mi? Yani her kullanımda aynı şeyimi tekrarlamam lazım
tarafından
Hayır Bi kere keratin yapıp duzlestirip 2 gün sonra yıkadıktan sonra 3 ay falan gidiyor o saç sana zaten tekrar keratin sürmene gerek yok 2 ay 3 ay bekle sac şeklin bozulunca tekrar yaparsın aynı islemj
tarafından
Oooo harika o zaman sadece şampuanı kullancam. Keratin bayağı bi zaman gidecek o zaman. :) peki bir soru daha sorucam keratinin miktarı var mı yani az ya da çok? Normal saç bakım maskesi gibi saçıma uygulucam di mi
tarafından
Vala kutunun neredeyse yarısını saçıma surdum ben saçım gür çünkü bide birinin size yardım etmesi lazım ve yaparken de maske takarsaniz iyi olur bide balkonda yapın ozelliklede kurutma makinesiyle kuruturken
tarafından
Tamam çok teşekkürler. Kargom gelsin deneyeceğim :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
13 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 348 göst.
20 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde gulcin.karasu (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
14 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.

378,919 soru

11,341,924 cevap

34,809 kullanıcı

...