+1 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (1,733 puan) tarafından

image

Kızım kolik bebekti ağlaması gazı bitti dedim 4 ayda bu defa uyku gerilemesi atağı başladı şimdi o bitti dişi başladı daha 5 aylığız. 5 yıl gibi .biri bitmeden diğeri başlıyor evladım ne zaman huzurlu olacak.Şuara hafif ishal dişleri çok kaşınıyor ağlıyor uykuya zor dalıyor hemen geri uyanıyor ağzının salyası aldı başını gitti yavrum öyle acı çektikçe için parçalanıyor diştir umarım 

7 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Diş canim ya kiyamam onun acisi cok olur havuç falan ver eline devamli
(1,733 puan) tarafından
Canım nasıl yapıyorsa koparıyor ya geçen gün ayva verdim kalındı baktım koparmış sıpa elimle kaşıyın dıyorum damağıyla elimi koparacak gibi sert ısırıyor sıpa fotoyu gördünüz sizce ne kadar zamana çıkar 2 aydır salya falan kalıntı varda dünden beri çok huysuz minik sıpam
(22,072 puan) tarafından
1 2 haftaya cikar gibi canim ya olmadi sulu dişlik al dolaba koy biraz sogusun ver eline soguk iyi olur ağrı ya
(1,733 puan) tarafından
Yapıyorum da sevmıyor onları bir de soğuk boğazını ağrıtır diye de çekiniyorum hasta olsun istemiyorum yaşadığım yerin sağlık sistemi kötü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nasıl büyüdüğünü anlamadan birden elinde büyüyüp gidiyor annesi :-)
(1,733 puan) tarafından
Ay valla bilemedim canım bana hiç ötele gelmiyor gebeliğim ayrı zordu doğumum bambaşka bir de sonra kolik falan olunca çöktüm resmen
tarafından
İkinci çocukta çok düşünmen gerekecek canım demekki kendin hareketli birisinki çocukta seni dahada hareketlendirmis sağlıklı olsun da bunlar gelir geçer bak 5 ay bitti bile zaman çocukla çok hızlı geçiyor :-D
(1,733 puan) tarafından
Aynen canım doğru diyorsun bi 5 yıl sonra ıkıncı Allah nasıp ederse
tarafından
5 yıl diyorsunda canım benim arkadaşim hamile tam rahatladım derken şimdi herşeyi başami saracağız diyorlar birde okul dersleri çıkınca anne hangi birine yetisecegini sapıtıyor arayı çok açınca böyle zorluğu oluyor
(1,733 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki ya yurtdışında yaşıyorum hiç kimsem yok buralarda gebelik falan da zor geçince belki Türkiye ye dönünce nasip olursa diye düşünüyorum olmazsa da bir de kalır ne yapam.d
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oyyy kuzum zor olur o canım diş kaşıyıcı ver kaşısın 
(1,733 puan) tarafından
Canım kaç çeşit aldım diş kaşıyıcı ama sevmiyor ya
0 oy
(118,484 puan) tarafından
ooff dis basliyo
(1,733 puan) tarafından
Kız yeni mi başlıyor inşallah çıkmak üzeredir valla gurbette tekim örttüm çıktı artık
o dislerin patlamasi 10 gunu bulur
(1,733 puan) tarafından
Ayları bulmasın da 10 güne razıyım valla ikisi aynı anda geliyor gibi
insaallah hep boyle arka arkaya patlar kurtulursun valla benim baby boyum yasina dogru cikardi ilk disi ardi arkasi kesilmedi anam agladi resmen
(1,733 puan) tarafından
Annelik ne zormuş ilk bebeğim daha önce hiç anlamaz bilmezdim annelerin halini neden cennet annelerin ayakları altında artık çok ıyı anlıyorum
0 oy
tarafından
Aynı durumu yaşadım 7 aylık biri bitmeden diyeri başlıyor 3 aydır diş ağrısı çekiyoruz çıktı çıkacak 
(1,733 puan) tarafından
Allah tüm annelerin yardımcısı olsun babaların tuzu kuru bebelerimiz sağlıklı sıhhatli mutlu büyüsün
tarafından
Amin cnm çok zor gecemiz gündüzümüz yok inleyip duruyor
(1,733 puan) tarafından
Benım kuzum da öyle meme reddi vardı biberon verıyordum sımdı bıberonu da zor alıyor dişten dolayı mı acaba
tarafından
Aynn meme reddi bizdede oldu bu gün bütün gün 3 biberon mama yedi bide kahvaltı verdim o normalde iştahlı bi bebek
0 oy
tarafından
Yaa maşallah canım inci gibi dişleri olsun inşallah 
(1,733 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Bana doktorum tetagil önerdi dişi tozu rahatlatiyor ondan alabilirsin eczaneden. Birde emzigin buzdolabini koyun diyorlar soğuk rahatlatiyormuş
(1,733 puan) tarafından
Tamm canım alayım ben de
tarafından
Al canım insallah faydasini görürsün bitkisel zaten 2 saatde bir kullanabiliyorsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 220 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 395 göst.
30 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...