0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kızlar girememek gittik kaynanası vardı.kaynanam ettim ben neyse gorumcemin kaynanasida ameliyat oldu. eltimde başka ilden geldi kaynanam falan konuşuyor herkes demesin mi hısım seni kızım gezdirin bende Ayşe gezdirsin bende eliz ama benim adımı hiç soylemiyor eltimi söylüyor şu lafı beklerdim, seni kızım bende gelinlerin gezdirsin. neyse durdum duramadım eşime söyledim, eşimde demesin o hangisi onu sayar severse onu tutar sever diye. dedim ama gitsin onu sevsin o uzaktan geliyo ben yapsam gelin mecbur yapacak ama eltim yapınca bak işimi yaptı bana soruyor danisiyor oluyo aman vallahi karabatak gibi bu kaynanam nereye çeksen oraya gider. Zaten aramızda iyi değilde ne bileyim beni dışlamayın çalışması garipti yani.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nokta ve virgül var kullanmak istersen. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
kaynana eltı gorumceye kafayı takmak yerine ıkı satır kitap okuyun lutfen ya
(800 puan) tarafından
İletişimde bir sürü sıkıntı yaşıyor lar
Yaşarlar tabi bu şekilde okuma kültürü olur ise ne konuştuğunu bilir ne dinlediğini anlar
tarafından
kesınlıkle katılıyorum ınsan kendını ifade edemıyorken hakkını da savunamaz dogru uslubu da bulamaz karsısında kı tarafından saygınlıkta kazanamaz
(800 puan) tarafından
Kesinlikle kocam benı dövdü ne yapım
Karı kocasınız kardeşim bizler çok medeni bir ülkede yaşayın büyümedik hepimizin önünde şiddet oldu
Bizlerde bunu yeri gelince ya bizden daha acizlere çocuklara veya eşlere kullanıcaz
Bu iki kere 2 dört

Ama doğru uslub saygılı bir tavır bunun neden olduğunu nelere dikkat etmemiz gerektiğini yani kurallar sınırlar getirerek
Çözümler üretilir

Hele bir tokat atdı ne yapım
İki çocuk var 4 çocuk var
Kim bilir sen ne yaptın da iletişim o seviyeye geldi diyesim geliyor
tarafından
Olmasa ıyı evet ama hıcbısey tek taraflı olmuyor bu net dogru duzgun ıletısım kurmak cok onemlı yoksa sorun asla bitmez post sahıbının başlıkta dedıgı gibi
(800 puan) tarafından
Ben bunu dibine kadar savunuyorum
BİR YERDE BIR SORUN MU VAR ÇİFT TARAFLIDIR
+1 oy
(17,649 puan) tarafından
Türkçe meali varmı ???
(2,571 puan) tarafından
Ay abla Allah seni napmasin ajsjsj
(17,649 puan) tarafından
:D hiç bişey anlamadım nörüüm
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Anlasılmıyor.         
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Yazdığından hiçbir şey anlayamadım
0 oy
tarafından
Okudum ama birşey anlamadı 
0 oy
(997 puan) tarafından
Ne olduğunu anlayamadım 
0 oy
tarafından
Ayyy vallahi ayyy Allah aşkına Türkçeyi biraz düzgün kullanın ya,  tamam hiç kimse  tdk değil ama en azından biraz daha okunaklı yazın ya. Yazdigin soruyu hiç okudun mu? Hiç birşey anlaşılmıyor çok karışık 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ne diyon bacım 
(431 puan) tarafından
Tekerleme gibi olmuş ☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu