0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu gün öğrendik  geçenlerde eşim bozdurmayı düşündü  nakit para sıkıntısı çekşyorduk daha maaş yatmamıştı bende elinden aldm bozdurma dedim  bozdurrsan kalanınj da yeriz çarçur olur elinden aldığını hatırlıyorum ama gerisi yok bende  kaç saatir düşünüyorum ama hatırlamıyorum  bi arkadaş borç çeyrek istedi eşim de gitti baktı biri var öbürü yok dedş sen nr yaptın bende kandırıyo beni zannettm of ya moralm bozldu bidr nası biriktirdik herşeyden kısarak   ay dua edin canlarm ya helal ise bulunsun inşallah  bi de peçeteye sarılıydı ya çöpe gittiyse 

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eşin mi aldiki acaba canim bilemedim 
(143 puan) tarafından
Yok canım eşim de bende çok şükür saklamayız birbirimizden zaten elinden çektiğimi hatırlıyorm peçeteye sarılıydı acaba çöpe mi attım diye düşünüyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım gönlünüze göre versin inşallah canim hayırlısı olsun 
(143 puan) tarafından
Teşekkürler canım hepimizin inşallah vardır bundan da bi hayır
0 oy
(119,251 puan) tarafından
bende oyle bi banka kartini kaybetmistim eski cuzdandan xikmisti esin almis olabilirmi
(143 puan) tarafından
Güven problemi aramızda çok şükir yok  asla almax zaten bi liraso olsa bizsiz harcamaz elindn aldm ben gerisini hatırlamıyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Elinden aldın nereye koydun ki biraz düşün aklına gelir  inşallah
(143 puan) tarafından
İşte nereye koyduğunu bi bilsem bide peçeteye sarılı offf
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Canım kayıp için Tarık suresi okunuyor diye biliyorum bir araştır istersen. İnsallah bulunur
(143 puan) tarafından
Teşekkürler canım  bende daha kayıp için ne dua oknur diye bakıcaktm
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Umarım çıkar ama lütfen para altın tarzı şeyleri peçeteye koymayın kayınvalidemde bu yüzden çok para kaybetti. 
(143 puan) tarafından
Altnları koyduğumuz yer kutu  ama birine verdk oda peçeteye sarıp getirdş biz de onların içne öyle koydk hala aklım almıyo valla
(1,389 puan) tarafından
Çöpe gtmedyse çıkar biyerden cana gelmesin sağlk olsn
0 oy
(574 puan) tarafından

Bir şey kaybedince İbrahim Ethem Gömleği Keten Yitirdiğimi Bulam Fatiha yı Gönderem derim ve ararım Allah' ın izni ile de bulurum bulunca İbrahim Ethem in ruhuna fatiha okurum fatiha yerine yasin de olur siz bilirsiniz isterseniz deneyin ben faydasını çok gördüm

(143 puan) tarafından
Hemen yapıyorm canım Teşekkürler İbrahim ethem kim bu arada
(1,736 puan) tarafından
Bunu bende denemiştim, olmadı ama:(
(930 puan) tarafından
İbrahim Ethem hz bir zattır Allah'a adamış bir mübarek adamdır benim de oglumun adı İbrahim Ethem
(143 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
(574 puan) tarafından
Hayatı okuyun detaylıca daha iyi anlarsınız
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim eski evimde sürekli altinim kayboluyordu. İki tane çeyrek bu tane 20 gr kocaman bileziğim kayboldu. Üstelik sokağa çıkma yasağı olan dönemdi ve evime bir insan bile gelmedi. Eşimle soka girdik bakmadığımiz yer kalmadı. Resmen cinler aldı götürdü oyle kötü bi durum ki...
(143 puan) tarafından
Peki geri buldn mu cannm  baya kaybetmişsn sende yaa çok üzücü aam sağlkk olsn  ne diyelm
(3,552 puan) tarafından
Bulamadım ya. Polise gittik eşimle. Polis kapıda zorlama var mi ya da eve giren çıkan oldu mu falan dedi. Hayır dedik. Parmak izi alın çekmeceden dedik. Aklımıza bin türlü şey geldi. Polis bu durumda olay yeri inceleme göndermeyiz dedi. Olmadi yani. Gitti altınlar:(
(143 puan) tarafından
Ama buns polis bi şey yapamaz ki  ne diyelm bacm demekki kısmet değilmiş
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bende alyansimi kaybetmiştim evde ve 3 ay sonra fark etmiştim
(143 puan) tarafından
Buldun mu peki
(1,785 puan) tarafından
Bulamadım malesef
0 oy
(341 puan) tarafından
Insallah pecete ile cope atmamissindir. Ben evlendiğimde  kalin alyansim wardi. 1 hafta aradim ekmek poşetin icinde cikti. Farketmesem cope gidecekti
(143 puan) tarafından
Bence çöpte diye düşünüyorum bide hiç çöp bırakmam hemen atarm yaa
(341 puan) tarafından
Cnm sen yuksege veya ozel bi yere koymadin mi ki.
(143 puan) tarafından
Şimdş eşimde aynısnj diyo ama ben öylw kuytu köşeye bi şey saklayan biri değilim ki istanbulun ortasında otururdm yüzüklerimi masaya koyar giderdm biraz dalganım bu konuda  iyicr o anı düşünsem hallolucak ta işte
(341 puan) tarafından
Yatağın  altina bakin. Az once bende ewin anahtarini kaybettim. Kizim odasina götürmüş  cocuk arabasinin icine atmis. Cocuk fln warmi ewde. Bnce yere düştü.
(143 puan) tarafından
Yok canım daha bebişmz yürümüyor Teşekkürler yine de
0 oy
(278 puan) tarafından
 Cnm eşinde olsa çok güvenme benimkini almış bozdurmuş yemişti bide o kadar heryerde deli gibi aradığımı da görüyordu hiç bsy olmamış gibi davraniyodu aradan zaman geçti annesinden ogrendim
(143 puan) tarafından
Canım benim eşim bizsz dışarda dürüm bile yemez o konuda sonsuz güvnim var ben yaparm o yapmaz o kadar güveniyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 589 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 850 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 365 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 814 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

379,310 soru

11,353,762 cevap

34,827 kullanıcı

...