0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
Sevgili anneler 20 aylık kızım bronsit oldu kuru öksürükle baslayıp balgamlı devam etti gögsünden hırıltı geldi hemn doktora götürdüm pazar günü acile bronsit olmus dedi antibiyotık balgam söktürücü verdi ben hava makınası aldım nebülizatör ama ilacsız veriyorum rahtlasın diye 3 gun oldu ama hırıltı gitmedi basına gelen varmı lütfen anlatsın bana cok korkuyorum cok tedirginim gecermi antibiyotık le ne zmana gecer

2 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım daha ikinci gün bı iki güne geçer Allah'ın izniyle.

Buhar makinesinden çok açık havaya oksijen e çıkarsan daha iyi nefes alır 
(351 puan) tarafından
İnsallh  cnm ya insallah gecer  o kadar cok moralım bozukki o kadar dikkat ediyorum ama yınede oldu kendimi sucluyorum  cok korkuyorum içimdeki bu seyi bastıramıyorum rabbim tüm hastalara sifa versin içinde benim kuzumada
(3,446 puan) tarafından
Üzülme annesi biz ne kadar dikkat edersek edelim çocuk işte,birde havalae çok dengesiz bir bahar havası bir kış gibi.
Benim iki kızımda zatürre geçirdi iki üç gün sonra toparlamaya başlıyorlar
Çok geçmiş olsun şimdiden minige❤️
(351 puan) tarafından
Ay cok sagol cnm rabbim tüm cocukları korusun insallah hiç hasta olmasınlar korkuyorum cok evhamlıyım
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Buhar makinesine serum ve ilacından kullanan daha erken iyileşir benim oğlum 5. Gün tamamen iyileşti
(747 puan) tarafından
Yok cnm bildiğimiz kola takılan serumlardan koy oda aynısmi bilmyrm ben ondan kullanyrdm ben sadece ilaç kullanyrdm her oksurdugun de buhar ver günde 3 4 kere buhar veriyordum rahatlyrdu hirtiltisi geçiyordu ben 15 aylıkken kullanyrdm oğlum buhar sayesin de kurtuldu
(747 puan) tarafından
Yoksa zatürre ye sonra astıma döner cnm
(351 puan) tarafından
Bende 2 kere veriyorum cnm o kola takılandan aldım serumu bende
(747 puan) tarafından
Tez zamanda iyileşir inşallah cnm daraldikca ver iyileşmesi bir haftayı bulabilir cnm
(351 puan) tarafından
Sagol cnm insallah iyilesir kuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
+1 oy