0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Eşim ailemin yanına gitmemi istiyor çocuğumuz için çok değişiklik oluyor kalabalık iyi geliyor 1,5 ay kadar kalacağım orada gidersem sonra eşim gelip alacak bizi bir yandan gitmeyi çok istiyorum yeni cenazemiz oldu çok sevdiğim halam vefat etti babam bayağı kötü ona moral vermek için torunuyla vakit geçirsin diye bir yandan eşimi yalnız bırakmayalım diyorum kendi kendine idare edebilir ama içim rahat değil eskiden hep giderdim aylarca kalırdım ama artık emin olamıyorum. Böyle istediğim zaman gidip gelemiyorum da ailemin yanına yurt dışındayız. Siz olsanız gider miydiniz. Eşimle birlikte gidersemde Türkiye de 2 hafta kalıp döneceğiz. 

30 Cevaplar

0 oy
(1,687 puan) tarafından
Annemin yanına taşınmadan önce gelip iki ay kalırdım ama senede bir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burdakiler adamı ipe götürür.

Ne kadar düşünceli eşin. Bence git ailenin yanına. Çocuğa da sana da iyi gelir. Hem babama iyi geliyor diyorsun ne güzel 
0 oy
tarafından
Bizimkiler agri da ben izmirde gidince kalıyorum 1 ay çünkü 3 4 yılda bir gidiyorum 
0 oy
(189 puan) tarafından
Ya sağ elin başıma ya.benim eşim 1 gün bile izn vermiyor kalmama evinde kal gitme söylüyor.çok fazla sıkıldım bu huyundan bazen kavga ediyoruz çok ağlıyorum.hamileyimde annemin babamın yanında olmak istiyorum izn yok bir kaç saatlik gide biliyorum oda öyle geçiyorki.keşke senin gibi olsaydl bendede
0 oy
tarafından
Gidiyorum biraz kalıyorum bir yaz  :) bırakıyorum eşimi kendi işlerini yapabiliyor zorlanmıyor 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım ne guzel işte yollaması keşke benim eşimde okadar bıraksa bırakmıyor valla 20/gün geçen Zar zor kaldım kaynanam gülde daha çok kaliyrm yani bence mutlu ol ve bunda bir art niyet arama valla ne guzel.imcw duusnceli eşin 
0 oy
(558 puan) tarafından
Git kal canım rahatt rahat  sanada değişiklik olurr zaten sürekli eşinin yanindasin aynı ülkede yaşayanlar bile kalıyor
0 oy
tarafından
Hayır asla kalmadım. En fazla 5-6gün. Eşim sık sık götürür. Zaten çok uzak değiliz. 30dkk
0 oy
(456 puan) tarafından
Aynı mahalledeyiz sürekli gider gelirim kalırım bile aramızda 3 bina var sen yurt dışındaymışsın 1 ay bence normal canım git sana da değişiklik olur eger eşine güveniyorsan sıkıntı yok 
0 oy
(252 puan) tarafından
Ne güzel kocan izin veriyor  biz memleket gittiğimizde annemgilde  1 saat bile oturamiyoruz kaynanam saolsun eşimi sürekli arayıp msj atıyor oğlum ayıp kayinbabanin evinde kalınmaz diye oğlum çabuk gel misafir geldi seni görmeye geldiler diye  eşimi annemgile bırakmıyor eşimde beni bırakmıyor oyüzden kalamiyoruz :((    memlekete gittiğimizde 10 kaynanamgil de 1 günde kavga ederekten annemgile gidiyorum . Kavga etmesem beni annemgile birakmayacaklar :((

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 426 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 526 göst.
0 oy
54 cevap 732 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu