0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Eşim ailemin yanına gitmemi istiyor çocuğumuz için çok değişiklik oluyor kalabalık iyi geliyor 1,5 ay kadar kalacağım orada gidersem sonra eşim gelip alacak bizi bir yandan gitmeyi çok istiyorum yeni cenazemiz oldu çok sevdiğim halam vefat etti babam bayağı kötü ona moral vermek için torunuyla vakit geçirsin diye bir yandan eşimi yalnız bırakmayalım diyorum kendi kendine idare edebilir ama içim rahat değil eskiden hep giderdim aylarca kalırdım ama artık emin olamıyorum. Böyle istediğim zaman gidip gelemiyorum da ailemin yanına yurt dışındayız. Siz olsanız gider miydiniz. Eşimle birlikte gidersemde Türkiye de 2 hafta kalıp döneceğiz. 

30 Cevaplar

+2 oy
(1,274 puan) tarafından

Valla ben yaz tatili dahil 7 ay kaldm ailemin yanjnda oglum 4 aylik oljnca da döndüm hic aklima kotu bsy gelmedi buradaki kadinlar insanin aklina karpuz kabugu sokuyor :D 

(578 puan) tarafından
Ahahah ben o konuda güveniyorum ama insan oğlu bellide olmaz tabi :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yurt dışında olmasan fazla dicektim ama normal
(578 puan) tarafından
Yani çocuk için de kalabalık çok iyi geliyor burada sadece eşimle beni görüyor
tarafından
Evet değişiklik olur bencede çok fazla degl halamds geldiğinde 40 45 gün duruyor
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Bana esinn israrla yollamasi garip geldi gecenlerde bnde gittim esim git degisiklik olsun drdi ama 3 gunlugune git dedi onca yolu zorla bn bes gun kaldim  bir bucuk aya birsey dememis ilginc
(578 puan) tarafından
Çocuktan dolayı cenazeden dolayı istiyor eşim değişiklik olur diyor zaten bende gelecem diyor
0 oy
tarafından
Neden aenin yanina gitmeni istiyor bu detay cok aklima takildi yani sen isteksizin gibiiii
(578 puan) tarafından
Cenazemiz oldu gidemedim babamla halamın arasındaki bağı biliyor destek olmam için.
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsam eşimle beraber gider beraber dönerim 
(578 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Yazın doğumdam sonr 2ay kaldım bu senede 2ay kalıcam yurtdışımdada olsam kalırdım 2hafta çok az
(578 puan) tarafından
Değil mi ya birde 2 hafta da 1 hafta ailemin yanında 1 hafta eşimin ailesinin yanında kalacağız zaman hemen geçiyor zaten
(5,220 puan) tarafından
Ozaman çok az 1ay normal senn için zaten benimki fazla :)
0 oy
tarafından
Ben gıtmek ıstıyorum 12 gun olsun dıye resmen yalvartıyor hayır 10 gun dıyo yolu bıle günden sayıyor gıdıp 1 hafta kalıp dönüyorum 12 saatlık yoldan böyle kotu huyu var
(578 puan) tarafından
Hadi ya o da kötüymüş evet
(4,152 puan) tarafından
Kiz ayni brnmki yol iki gun suruyo zatn onida sayiyo ********
0 oy
tarafından
Yurt dışında olduğun için normal bir süre bence gel kal niye istemiyorsun anlamadım 
(578 puan) tarafından
2 yaşında çocuğum yol çok gözümde büyüyor bu ilk neden çünkü 2 uçak yapacağım 2 saat yol bekleme sürelerim 1 günüm yolda geçiyor tamamen.
0 oy
tarafından
Yurtdışındaysan normal ama aynı ülkede doğru bulmuyorum aylarca aile evinde kalmayi
(578 puan) tarafından
Evet aynı ülkede bende duğru bulmuyorum
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Eşimle birlikte giderim.  
(578 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Yurtdışındaysaniz olabilir. 1 ay belki çok uzun bı sure ama bilemedim. Söyle yapsanız nasıl olur eşinin tatilinden bir iki hafta önce siz kendiniz gidin çocukla. Arkadadan eşin gelsin. Hem çok yalnız kalmamış olur hem birlikte tatil yaparsiniz
(578 puan) tarafından
Aynen zaten planımız o ama süreç 1 2 hafta değilde tam 1 ay gibi
0 oy
(606 puan) tarafından
Aynı sehirdeyiz annemle ama uzun vermiyor esin başlarda çok istiyordum yok diyordu bir gunlugune bile gıcık olurdum yurtdışı kalman normal gir kalbbnce 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
Basinis sagolsun 

Git herkese iyi gelir canim
(578 puan) tarafından
Sağolasın
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Ben kalıyorum ama eşimin demesiyle değil kendim istiyorum gitmek esim de musade ediyor sağ olsun iyi geliyor bana 
(578 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
1.5 ay çok fazla bir zaman dilimi eşinle git eşinle dön bence 
(578 puan) tarafından
O zamanda 2 hafta oluyor sadece 1 hafta kendi ailemizden 1 haftada eşimin ailesinde kalıyoruz
tarafından
Olsun 1 hafta yeterli bence 1.5 ay bence biraz fazla ben olsam o kadar süre kalmam
0 oy
(119,461 puan) tarafından
ben hittimde kaliyom ama daha esimsiz hic gitmedim
(578 puan) tarafından
Ne kadar süre kalıyorsunuz bzi en fazla 2 hafta oda bir hafta brnim bir hafta onun ailesinde oluyor
(119,461 puan) tarafından
55 gub kaldik gecen yaz esimin isleri vs vardi orda ondan onceki yilda 45 gunmu neydi
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Eşin istiyorsa git tabi hem cenaze hem çocuk babanada değişiklik olur torun sevgisi ilgilenmek iyi olur canım eşin de gelecekmiş zaten 
(578 puan) tarafından
Evet ya gaza geldim şuan :)
(1,757 puan) tarafından
Eşin git diyorsa basının caresine bakar içini ferah tut baban da moral olur torun sevgisi evlat sevgisini bastırır derler torun sevgisi bambaskaymış
0 oy
tarafından
Git kocan her şekilde başının çaresine bakar keşke bende O kadar kalabilsem
(578 puan) tarafından
Sen neden kalamıyorsun ki
tarafından
Eşim izin vermiyor
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Yurtdışı olduğu için normal canım. 
(578 puan) tarafından
Aynen öyle