0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Gerçekten artık kendimi kandırmak istemiyorum zaten daha önceden de çok hatası oldu herşeye rağmen yanındayım ona rağmen hep ailesinin yanında bana üstünlük tasliyo ama ikimizken çok iyi davranıyor insan sevdiğine her yerde aynı davranmak zorunda değil mi 

11 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Bazı erkekler malesef böyle benimde çevremde var yadirgamiyorum kendilerini ailelerine ispatlamaya çalışıyorlar ne işe yariyacaksa sende çok takma boşver 
(335 puan) tarafından
Aynen öyle sanki üstünlük taslayinca ellerine ne geçiyor yeminle sinirden patlycm hani her defasında söz vermese de neyse
-Reklam-
0 oy
(2,123 puan) tarafından
Ay bizde de tam tersi ya ailemin yanına gidince yada onlar gelince bi garip oluyorum ben eşimde senin jontalar gene gevşedi diyo :D çok ses etmiyo yani yazık adama. Baş başa kalınca ki benle ailemin yanındaki ben çok farklı ama bunu bilinçli yapmıyorum neden böyle oluyor bilmiyorum da. Eşinde bilinçli mi yapmıyo aceba yada ailesine evin reisi benim msjı mı veriyor ki 
(335 puan) tarafından
Güya evin reisi benim mesajı veriyor çok da saçma değil mi
(335 puan) tarafından
Aksine iyi davranıp onların da iyi davranmasını sağlamalı
(2,123 puan) tarafından
Yani bunu erkek yapınca hoş olmuyo gerçekten daha iyi davranması lazım ki onlarda sna iyi olsunlar
(335 puan) tarafından
İşte kim anlayack
0 oy
tarafından
Ben en başında dedim bak insan içinde sesimi çıkarmam el üzerinde tutar kocam kocam benim diye dolanirim karşılıklı dışarıya karşı ne olursa olsun birbirimizi tutucaz değervericez ki kimse degersizlestiremesin birşey diyemesin öylede devam ediyoruz ne olursa olsun herkes saniyorki eşim mükemmel birisi ben ona tapıyorum eşim benim ağzımın içine bakıyor sanılıyor aslında hiçbirsey o kadar da değil ;)
(335 puan) tarafından
Çok güzel soylemissnz tekrar konusacm güzel bir şekilde kardeşine borcu vardı 500lira gidip 600veriyor her defasnda da bunu yapiyor ki kardeşi bir kuruşunu bile vermez bize bende sinirlendim ters konuştum
tarafından
O tarz konulara verme alma yapma seylerindede asla bana laf ettirmez ağzımı açamam ki baktım banada mantıklı geldi o kadar şeylerden yüz göz olmuyoruz birbirimizle vardır bildiği deyip geçiyoruz birbirimize
(335 puan) tarafından
Bende öyle yapmak isterdim de ama işte benim kini bıraksan cirtini çıkartır
tarafından
Biz maşallah olmaya görsün ortada para dağıtır aileden çevremizden hiç elini kismas banada aşırı kızar pintisin diye aslında değilimdir ama kendi fazla olunca karışınca kızıyor yüz göz olacağıma ben harcarim ortada sorun çıkacak birşey kalmaz diye düşündüm illaki bı yatırım yapacak ve sıkışınca dahi geri alamayacağımiz yere yatırırim parayı
(335 puan) tarafından
İşte ne diym pişman olackda fayda etmyck
0 oy
(83 puan) tarafından
Ailelerinin yanında herif gibi görünecekler benim kocamda aynı haltı yiyordu annesinin yanında herif kesiliyor normalde aşkım birtanem. Kavga ettim artık eskisi gibi değil çok şükür. 
(83 puan) tarafından
Terbiyesizliğe bakar mısın. Ne yapmaya çalışıyorsun yani amacın ne komiklik yapmak mı yoksa heriflik yapmak mı şu mübarek günde bari yapmayın nolur yaa
(335 puan) tarafından
Valla umurlarnda değil
(83 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum Allah görüyor biliyor hidayet versin inşaallah
(335 puan) tarafından
Amin inşallah insanın zoruna çok gidiyor
(83 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Aynı onun davrandığı gibi davranmalı ki anlasın 
(335 puan) tarafından
İşte de bu sefer gelin ne kadar çok terbiyesz oluyor
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Başlığa göre cevap vereyim. Nasi davranıyorsa bana öyle davranırım. Üstün mu geliyor. Baskın gelir daha üstün olurum. Eğer konuşup da cozemediysen hala aynısını yapıyorsa konuşmama rağmen nasıl davraniyorsa öyle karşılık alır benden de
(335 puan) tarafından
Ama işte onların gözünde de daha kötü oluyor insan
0 oy
(384 puan) tarafından
Oyle adamlara narsist denir millet ovgulerine bayılırlar bi tanede bende var baci merak etme
(335 puan) tarafından
Narsist likleri batsın
(98 puan) tarafından
Benim eşimi anlatmışsın aynısı bende var ama gerçekten zoruma gidiyor
(335 puan) tarafından
Benim de çok gidiyor tavrimi koyacam sonuna kadar
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Yapınca gözlerine bak kalabalıkta yapılan artistliğin tenhada özürü kabul edilmeyecek ona göre davran de 
(335 puan) tarafından
Kaç defa söyledim anlamıyor
(1,663 puan) tarafından
Huy ermiş artık benim dengesiz de öyle tembihliyorum ailemin yanında sakın yapma kendi ailesinin yanında çok umursamıyorum ama ailemin yanında yaparsın kıyamet kopar
(335 puan) tarafından
Yok ailemin yanında yapmaz sadece ailesinin yanında yapar oda kendini üstün görmek için
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Benim herif de öyle arada bir yapıyor öyle şeyler eşimin tarafı beni çok severler sanki eşim dışardan gelme gibi davranırlar valla :D buda eşimin hoşuna gider bana göz kırparak der yapar yapacağı şeyi :D
(335 puan) tarafından
Daim olsun inşallah
0 oy
(98 puan) tarafından
Sanki Benim eşimi anlatmışsın canım bendede var ondan ama gerçekten insanın zoruna gidiyor
(335 puan) tarafından
Hemde nasıl yeminle çıldırıyorum hani ne gerek var
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Önermiyorum çünkü iliskyi çok yıpratan bir şey ama ben çözümü aynısını yapmakta buldum ya lafının üstüne laf söyleyip ailesinin yanında rencide ettim veya kendi ailemin yanında aynısını yaptım üstünde çok kavga ettik ede ede çözdük çok şükür 
(335 puan) tarafından
Bende mi ypym acaba :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 576 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
42 cevap 825 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu