0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar mesela hepimiz şikayetçiyiz ya eşim ana kuzusu anasının sözünden çıkmaz falan diye. Neyse bizim Bi komşu var hem kaynanasından nefret ediyor kocam çok ana kuzusu diye hemde kendi oğlunu öyle yetiştiriyor bensiz kalamaz hayatta bana çok bağlı falan diyor. Sözde beni kıskandırıyor.Benim oğlum babasıyla tek başına gider babanesine gezer eder onun oğlu dibinden ayrılmaz bana vicdan yaptırıyor neyse. Hemde diyor ki çok fena kaynana olcam ne çektiysem bende yaşatcam oğlum sözümden çıkmayacak :D diyorum sen kafayı yemişsin deli etti beni hem şikayet ediyor kendisine yapılsın istemiyor hemde yapcam diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yaaa:D

27 Cevaplar

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Aman aman yok olmasın kuzu muzu :) ortada dursun bnm oğullarım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
istemem tabiki karısı önceliği olsun ki mutlu olsunlar cocukları mutlu bir ailede sevgiyle ilgiyle şefkatle büyüsün
0 oy
(322 puan) tarafından
5 aylık oğlum var ileride ilişkimiz nasıl olur bilmiyorum. Bana düşkün bağlı olmasını da istemem. Yani daha doğrusu bende ayrı kalamaması falan beni sıkar. O ne yaa her dakika dibimde.Büyüyünce de gitsin yuvasını kursun mutlu olsun. Ben çektim neden başkasına  cektireyim. Zaten bunları büyüteyim sürekli uyuma planım var. Hiçbir işlerine de karışmam. Ben nasıl evlendiysem oğlumda evlenecek. 
0 oy
(676 puan) tarafından
Hayir asla öyle olsun istemem esim basta öyleydi ama gına geldi simdi duzledi de iyi öyle 
0 oy
(817 puan) tarafından
Yahu tamam da ne alaka canım 18ine kadar anasının kuzusu kendi ailesini kurduğu zaman karısının kuzusu olsun asla müdahale etmem aslaaa çok çektim hala çekiyorum kaynanadan karın ne derse o oğlum derim karını el üstünde tutacaksın derim evlenip kendi ailesini kurduğu an biter ana kuzuluğu karısının yanında da kaynanam gibi paşammm diyip dizine yatcak değilim hahhaha iblisella
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Kafayı yemiş o kadın kendine istemediğin şeyi başkasına isteme demişler bende asla istemem oğlum ana kuzusu olsun 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Bende hiç istemem iki tarafında yeri ayrıdır iki tarafa da vermesi gereken değer ayrıdır ikisi birbirine karıştı mı sorunlar çıkıyor zaten oğlum kendi hakkından gelen biri olsun isterdim (oğlum yok şuan ama :)) biz nasıl istemiyorsak öyle koca öyle evlatlarda yetiştirmeliyiz ki yarın gelecek olan gelinler Allah razı olsun kaynanamdan diyebilmeli

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 240 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 624 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 442 göst.