0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar mesela hepimiz şikayetçiyiz ya eşim ana kuzusu anasının sözünden çıkmaz falan diye. Neyse bizim Bi komşu var hem kaynanasından nefret ediyor kocam çok ana kuzusu diye hemde kendi oğlunu öyle yetiştiriyor bensiz kalamaz hayatta bana çok bağlı falan diyor. Sözde beni kıskandırıyor.Benim oğlum babasıyla tek başına gider babanesine gezer eder onun oğlu dibinden ayrılmaz bana vicdan yaptırıyor neyse. Hemde diyor ki çok fena kaynana olcam ne çektiysem bende yaşatcam oğlum sözümden çıkmayacak :D diyorum sen kafayı yemişsin deli etti beni hem şikayet ediyor kendisine yapılsın istemiyor hemde yapcam diyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yaaa:D

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayatta istemem karısıyla benim aramdaki dengeyi kursun isterim zaten ben öyle kaynanalik yapcami sanmiyorum ama yaşlılık hali bellide olmaz :D

tarafından
Bende sanmıyorum aman evlerinde mutlu huzurlu olsunlar saygılı olsun bana yeter ya Bi kızım yok şimdilik kızım olur diye düşünüyorum ama millet çok acımasız ya
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından
Bu dünyada en cok beni sevsin isterim. Çünkü o benim herseyim. Her sözümüde dinlesin isterim ama aile içine kesinlikle karışmam. Çünkü gelinim de beni sevsin. Kötü davranarak elime ne geçecekki. Ben ona iyi olayım ki yaşlanınca bir bardak suyumu versin bana. Hem kendi hayatları. Bana birseyi danışırlarsa cevap verir yönlendiririm onları ama danışmazlarsa birseryw karısmam. Torunumun herseyine de karısmam. Her yigidin yogurt yiyişi farklıdır. Sürekli müdahale edersem de gelinim içten içe benden nefret eder. Ama eğer olurda birgün gelinim oğlumu benden uzaklaştırmaya kalkarsada iyilik bilmezse oğlumla gelinimi boşandırırım
tarafından
Boşandırmak mi?
Zaten Senin sözünle boşanacaksın sana çocuğun anne kuzusu olmasını istiyorsun Ben Sanmam senin sözüne boşanacağını Aradaki dengeyi tutar iyi sağlar O kadar sağlayamazsa da Sonuçta o da onun hayatı senin kayınvaliden onunla aran iyi değil de sizi boşandırma ya çağırsa Ne hissedersin ve bunu bir kayınvalide size söylemiş olsaydı emin olun Burada velveleye vermiştiniz de boşanırım ne demek yani bir yuvamı bozacaksın
(131 puan) tarafından
Haklısınız insallah dediğiniz gibi olmaz
(131 puan) tarafından
Ben bana kötü davranırsa demedim oğlunu bnden uzaklastırırsa dedim. Beni sevmeye mecbur değil
(131 puan) tarafından
Evlat kısmını hiç düşünmemiştim haklısınz
(131 puan) tarafından
Annesini sevince niye zoruma gitsin annesidir tabi sever
0 oy
(6,943 puan) tarafından
İstemem canım dozunda olması yeterli. 
tarafından
Aynen canim m bıktık ana kuzularından yetti gayrı
0 oy
tarafından
Oğlum olursa birgün istemem. Benide sevsin ama karısını daha çok sevsin isterim. Ben gidicem birgün onlar mutlu mesut yaşasınlar. Asla ben aralarında huzursuzluk olarak kalmak istemem. Ben yerimi bilirim durmam gereken yeri de. 
tarafından
Allah bütün çocuklarımızı hayırlı insanlarla karşılaştırsın canım
tarafından
Amin amin canım.
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Anne ile eş arasındaki teraziyi ayarlaması lazım 
tarafından
İşte keşke kocalarımız da ayarlasa. Biz iyi kayınvalide olacağız da olan bize oldu.. :Dd
(17,649 puan) tarafından
Ben çocuklarımın mutluluğu için eşleriyle aramı iyi tutarım ama iyilik bilmezse gelinler uzak dururm kötülük yapmak yerine
tarafından
İnşallah iyilik bilirler canım valla biz iyi geliyoruz her zaman yaşlanınca huzur bulalım bari :)
(17,649 puan) tarafından
Ben kaynanama kötülük yapmadm o bana yaptı yine de evimi açtım Allahım gördü biliyo herşeyi
0 oy
(331 puan) tarafından
Arkadaşın sorunlu bence canım kendine yapılan kötülüğü başkasına da yapacak ve bunu açık açık söylüyor empati sıfır 
tarafından
Evet ya içim ürperdi resmen enerjimi sömürdü valla gelinine acıdım daha şimdiden sonra da kocasından mutluluk bekliyorlar işte
(331 puan) tarafından
Ama dişli bi geline denk gelirse görür gününü :)
tarafından
O öylesini hakediyor işte aman sus sus olan bize olmasın sonra biz iyi geliriz deriz fena gelin çıkar :DD
0 oy
(119,124 puan) tarafından
yok bee ne oyle ana kuzusu
tarafından
:D Allah korusun valla kötü anılmak istemem gelinim beni sevsin saysın isterim inşallah kendimi sevdiririm ya mutlu olsunlar hep
0 oy
(8,963 puan) tarafından
Ortaya karışık olsun tabii dinlemesi gereken yerde dinlesin ayrı ama en önemlisi saygısını sevgisini eksik etmesin yeter evlenince de eşiyle aram da kalmasın dengeyi kurşun o benim huzurum huzurunu bozan olmak istemem
tarafından
Aynen canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hayatta istemem evlenince eşini eş bilsin beni anne. Doğduğu günden beri kulağına sokuyorum daha bir buçuk yaşında ama ağaç yaşken eğilir. Bensiz de kalabiliyor annemle babasıyla
tarafından
Aynen canım benim oğlum daha 4 Yaşında bana ettiği yardımları görsen gözlerin yaşarır. Eskiden el bebek gül bebek yetiştirmişler oğlanları. Hep derim evlenince karına yardım et oğlum iyi bir koca ol falan inşallah öyle olur.
0 oy
tarafından
Yok ya karısına iyi olsn isterim ya
tarafından
Aynen canım yeterki mutlu olsunlar anneler başka ne ister ki. Şimdikiler huzur bozma derdinde..
tarafından
Aynn vala benim kaynana öyle  cnm
0 oy
(12,749 puan) tarafından
Bunun muhabbetini kayinavlidemle de yaptık oğluna aşırı düşkün her aksam konuşmasında ne yedin diye sorar bütün yemekleri oğlunun sevdiği gibi yapmami söyler o böyle seviyor böyle yap gibisinden. Aramızda konuşurken sen oğluna öyle değil misin dedi bende dedim benim oğlum daha bir aylık şu an her şeyi ile ilgiliyim ama 20 30 yasindaykenden ne yedi ne içti her şeyine karışmam büyüyüp kendine bir hayat kurduğunda benim dışında bir ailesi olacak mümkünse birey olsun ana kuzusu değil ve umarım o komşuya eli maşalı bir gelin nasip olur evinde kendini hep diken üstünde hisseder çünkü onun zihniyetindeki kayinvalideler bunu hak ediyor 
tarafından
Çok güzel söylemişsin canım valla içimin yağları eridi benimki de aynen öyleydi ne yedin diye sorardı sanki çocuklar 35 yaşında adam ya.
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Hiç bir gelin kaynanayı kaynana da gelini sevmez gelinim de beni sevmicek büyük ihtimalle oğlumu mutlu etsin hafta da bir gelsin bayram da seyran da arasın yeter :)
tarafından
:)) içim açıldı hahaha :Dd
(3,721 puan) tarafından
Haksız mıyım bacıko :D :D
tarafından
:D bazı gelinler var çok seviyorlar sözde kaynanalarını annem gibi falan diyorlar ya yalan mı söylüyorlar kızzz :Dd
(3,721 puan) tarafından
Valla bilemem bacı ben böyle düşünüyorum :)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ben istemiyorum ya ilerde eşiyle benim aramda asla kalmasın mutlu bir yuvası olsun çünkü şuan kaynanamla yaşıyorum ve mutsuzum esim biraz Anasının sözünü çok dinliyor bizim hayatımız yok gibi o yüzden ana kuzusu gibi yetiştirmek istemiyorum ama tam bir ana kuzusu çünkü hep benimle başka birini gördüğü yok kaynanamla bırakıyorum hemen ağlıyor nasil yapicam bilmiyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum valla çok zor biz ayrı oturururduk yine de zindan hayatı yaşardım hep bizim evde gibiydi oğlunu habire arardı
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Neden kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapayım ki gelinimle benim aramda hic birzaman kalmasın oğlum herkesin 4 duvarı farklı rabbim herkese hayırlı gelin hayırlı damat önce hayırlı evlad versin
tarafından
Amin canimmm
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Sağlığı sıhati yerinde olsun eşiyle de mutlu olsun bizde gurur duyarız :) arada derede kalmasın yuva kurcak ev geçindircek Allahın izni ile kafasının böyle meseleler ile kurcalanmasını istemem :) 
0 oy
(373 puan) tarafından
O çocuk umarım evlenmez annesinin dibinde yaşasın
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ya kim istemez oğlu tarafından sevilmek bunu aşırıya kaçırmamak gerek sadece
0 oy
tarafından
Yok tabiki bebekken benim yanimdan ayrilmasin ama yetişkin oluncada karisina deger versin arada bi yanima gelsinler yeter
0 oy
(14,994 puan) tarafından
Beter olsun o zaman. Hakediyor hepsini. Bu zihniyeti hiç anlamam. Ben çektim başkaları da çeksin yazık. Çocuğa yazık en başta. Oğlum var benim de asla anne kuzusu olsun istemem. Kendine yetebilen akıllı ailesine saygılı ve düşkün bir insan olmasını isterim. Sevgi başka.bagimlilik.baska.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hayir ben sevmem öyle erkek oglumda öyle olmasin bunun geleceği var ama çok sevsin tabikii benii

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 239 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Angelll58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 619 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 438 göst.