0 oy
239 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar kocamın ana kusuzu olup olmadigini 1 bucuk yillik evliligimde hala anlayamadim kocamin ana kuzusu oldugumu nerden anlarım

12 Cevaplar

+1 oy
(4,248 puan) tarafından
Olsaydı anlardın :D
tarafından
Çok artı :)
(11 puan) tarafından
Canım tutarlımı degil davranislari yeri geliyor ben herkesten üstünüm onun icin ama yeri geliyor onlar icin beni aglatiyor sinirlerip olur olmadik seyler söylüyor
tarafından
Kocan ikizler burcu olabilir mi
-Reklam-
0 oy
(119,289 puan) tarafından
vaya bacim sen toy sun demekki anlarsin ins
(11 puan) tarafından
Davranislari cok degisken
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Çoktan anlamıştın canım değil demekki 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Hiç annem annem demiyor mu,  dese de şimdiye kadar anlardın demekki değilmiş canım:)
(11 puan) tarafından
Canım diyor tabiki daha az önce ailesi yuzunden tartistik sen benim aileme laf edemezsin vs.dedi beni aglatti kapiyi cekti gitti.ama benide onlara karsi cok savunmuslugu var ve sakinken sen benim en degerlimsin diyor ve hakta veriyor genellikle bana ama sinirlenijce agzindan cikani kulagi duymuyor kapiyi cekip gidiyor
(364 puan) tarafından
ayni benim kocam:O
0 oy
(88 puan) tarafından
Olsa anlarsin annesi hakkinda birşey deyince gözleri döner hemen an kuzusu olanlar bende anna kusu bir herifle evliyim
(11 puan) tarafından
Dondugu zamanlarda oluyor bazende annem.abartmis bunda ne var diyerek bana hak veriyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Dahs dün arkadaşım kocası anacı die 2 yıllık evliliğini bitirdi.. Önceliği annesiymis açık açık söylemiş arkadaşımda sen bilirsin deyip ayrıldı. 
(11 puan) tarafından
Benimkide sinirliyken önceligim onlar diyor ama sakinken sen herkesten önemlisin diyor cozemiyorum bu adami
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Değil demek ki yoksa illaki anlardın
(11 puan) tarafından
Biraz degisken davraniyor belkide canim cozemiuorum
0 oy
(13,010 puan) tarafından
Böyle bir şüphen varsa zaten öyledir :) aksi halde anası sana dert olmazdı 
(11 puan) tarafından
Yani bencede öyle
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Her an annesinin yanında olmak ister. Hep annesi haklıdır, onun hakkında yorum yapmana izin vermez. İdeal eş iki tarafında hakkını koruması bana göre. Eğer annesi haklıysa bunu size demeli, ya da siz haklıysanız annesine sizi savunabilmeli
(11 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(102 puan) tarafından

Anlamanın tek yolu(bana göre) ; Annesini yeri gelince durdurabilmesi veya susturabilmesi. Ki annesi kendi işine karisiyorsa veya azarlayarak konuşuyorsa annesine "bana karışma bana çocuk azarlar gibi azarliyorsun ne oluyor veya hayırdır yada yeter artık" vs gibi arada bas kaldiriyorsa ana kuzusu değildir. Kendini savunan seni kesin savunur. Karımın işine karışma herşeye laf etme vs diye. Benim kaynanam "off ne sa.lak sa.lak konuşuyorsun " diye azarladı herkesin içinde eltim kaynım vardı. Esim hiç tepki vermedi çocuk gibi kafasını önüne eğdi. Yüzünde utanma veya rahatsız olma durumu yoktu. Daha çok annem sinirlendi en iyisi konuşmayım der gibiydi. Mutfağa gidip kaynanamla konuştum herkesn içinde bu şekilde konuşman doğru değil ilerde kaynım veya eltim bi abi yerine koymaz saygı duymaz sen oğluna böyle yapıp değer kaybettiriyorsun dedm. "Oğlumla nasıl konusacagimi sana soracak değilim" dedi. " Belli ki aile düzenini bilmiyorsun bana soracaksın eşimin çocuk azarlar gibi boynunu egmesi hoşuma gitmiyor " demstm. Ki işte erkek annesinin değerini nasılda anlıyoruz dimi? Erkek evladı yetistiren anneler düzgün yetistirseler böyle olmazlar. Cahil insanlarla evlenince (çok pismanim) böyle şeyler yasiyoruz. Benim dediğim gibi oldu ve eşime kimse saygı duymaz bi büyük olarak görmez. Eşimde hak etmiyor zaten okadar eşim diye destek olmaya çalışıyorum onu savunmaya çalışıyorum. Ama adam ağzını acmadigi için annesine karşı ben ne yaparsam yapayım ana kuzusu olarak kalacak !! 

0 oy
(2,596 puan) tarafından

E demekki ana kuzusu olsaydı düşünmene gerek kalmaz anlardın direkt :D 

0 oy
(1,071 puan) tarafından
Hep ailesini mutlu ve memnun etmeye çalışır. Senin düşüncelerini önemsiyor Muş gibi yapar. Ama öncelik anne babası olur. Tartisma olursa aranızda ailesi ile ilgili hiçbir şey olmamış gibi annecim babacim çeker. Ortada bir sorun yokmuş gibi davranir. Suçlu bir çocuk edasiyla.... Vs boşver anlarsın zaten. 
(11 puan) tarafından
Saol.canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 189 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 624 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 405 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu