0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,689 puan) tarafından
20 lik dişimi cektirdim çok ağrım var ya. Resmen ayağa kalkınca tansiyonum düşüyor gibi gözlerime vuruyor agrisi. Bu durumu yaşayan var mı nasıl geçer ya da çok sürer mi ağrısı. 

Bide emziriyorum 2 aylık bebeğim var.

Şimdiden sağolun.

6 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
O çok ağrı yapıyor diye biliyorum eşim çektirmişti ondan biliyorum ama için rahat etmiyorsa baktır yine de canım geçmiş olsun
(264 puan) tarafından
Normal o zaman canım ağrır o baya zor ins geçer majezik iyiydi ama icmek için doktora sor
(1,689 puan) tarafından
Emziriyorum yaa içilir mi bilmiyorum..
(264 puan) tarafından
Sor canım sormadan içme bende bilmiyorum onu yanlizca parol iciyodum ama oda dişe etki etmez sanırım he bide karanfil yağı varsa evde sür ağrıyan yere oda doğal bı ağrı kesicidir ben yapardım uyusturur
(1,689 puan) tarafından
Çok sağol. Parol cok az etki ediyor yarın da böyle ağrısı olursa bakim de bı sorim.
(264 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy çok ağrır aşkm 3 gün dayan 
(1,689 puan) tarafından
Yatınca az çok iyiyim ayağa kalkınca benim tansiyon düşüyor sanırım . Bide bebeğim var Allah'ım yemek yiyemiyorum inşallah tez geçer ya :(
0 oy
(176 puan) tarafından
Gecmis olsun canim bende gecenlerde cektirdim parol ic biraz rahatlarsin bugun cekildiyse yarin karbonatli su ile gargara yap benim 1 hafta agridi 
(1,689 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Evet bugün çektirdim. 2. Parolumu şimdi içtim. 1 hafta sürmez inşallah bugüne zor dayanıyorum :)
0 oy
(962 puan) tarafından
Emzieiyorken diş çekiyorlar mı? Benim de kaç gündür 20 lik dişim ağrıyo ama emzirdiğim için bişey yapmazlar sanıyordum 
(1,689 puan) tarafından
2 aylık emziriyorum. Dis çektirirken söyledim. Çekti valla en azından kurtulmuş oldum geceleri çok ağrıyordu. En azından simdii ağrının geçecegini biliyorum bı nevi içim rahat ama ağrım biraz fazla :/
(962 puan) tarafından
Benimde kaçgündür ağrıyo yaa neyseki sen kurtulmuşssun.
(1,689 puan) tarafından
Aynen sende çektir kurtul ben ağrıyor diyorum ama en azından geçici bı ağrı hani etkilenmeni istemem. Çektirirken hissetmedim cok kısa sürdü sadece üstte ve geri olduğu için biraz uğrasti. Uyusuklugu geçince ağrı yapmaya başladı. Sanada çok geçmiş olsun. Tez zamanda kurtulursun.
(962 puan) tarafından
İnşaallah yaa bende çektirecem. Sana da çok geçmiş olsun canım
(1,689 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(162 puan) tarafından
Canim bende gecen hafta bi tane bu bide dun bitane cektirdim bir haftada iki tane ama cok aukur agrim olmadi ilk gun biraz bas agrisi yapti bende parol ictim. Eger cevrende yakin hastane varsa gidebilecegin parolun ignesini vurdurabilirsin. Hap olan pek ise yaramiyor. Ben doktoruma sormustum. Hatta recete bile yazmisti eczaneden igneyi alip istedigin zaman vurdur dedi. Ben cektirmeden once haftalarca agri cektim. Gercekten cok zor. Cok gecmis olsun tatlim. 
(1,689 puan) tarafından
Sağol canım yaa valla dün ağrıdan ayakta duramıyordum. çene kemiğine mi ne yakınmış çekerken biraz zorladı sanırım birazda o yüzden bu kadar ağrı yapti. Ama şimdi çok çok çok şükür ağrım geçmiş inşallah tekrarlamaz haftaya dolgum var. Ondan sonra sanırım diğer yirmilik de çekilecek :/ sizede gecmis olsun.☺️
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin altmı üstmü 
(1,689 puan) tarafından
Cümlemize inşallah. Üst sağ dişim maalesef :(
tarafından
Duruşu nasıldı canm
tarafından
Benimde sol alt ta nisanda çekecekler yatay yatmış benm diş
(1,689 puan) tarafından
Bana da başka hastane de yok kökü ya.muk yok şurası şöyle burda olmaz diyip çene cerrahisine yönlendirdi tabi evlendigim için gidememistim. Buradaki doktor direk çekim mi dedi. Demek ki doktordan doktara farkediyor. 2 su gitti 2 kaldı :/
tarafından
Canm ben flmimi gördm cidden yatmış

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 224 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 249 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
17 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...